Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12/47 es áttétellel mien végsebességet várjak?
Full gyári gépről van szó!
Ha 6 sebességes akkor valószínűleg am 6 blokkos.
Rendben Köszönöm!
Mentem ma vele kicsit!
Sajna a hőfokjelző az nem mér!
Azt majd meg kell nézzem holnap.
Akksi fékbetét,gumi lesz mire költeni :)
De 95km/h mentem ma vele.
Az sztem nem rossz gyári hengerrel,karbival!
elküldtek* sry elírtam :D
hát figyi én úgy csináltam,h felhívtam egy aprilia szervízt bediktáltam az alváz és a motor számot és minden infot elküldtem mailban a motorrol. pl.: évjárat.
Köszi szépen!
Nos senki?
itt találsz hozzá megfelelő dugót:
http://motoroswebaruhaz.hu/spl...
Hali!
Italmondot, felhívod és megveszed bele a gyári dugót. 15 ezer körül van vagy 12 már nemtudom pontosan.
Te tudnál vmilyen dugót ajánlani nekem? :)
Írnak méretet, de erősen meggondolandó névtelen "olasz"?!?! dugattyú megvásárlása. Legalább Proxx esetleg, ha szegény az eklézsia Phix.
http://www.robogoalkatreszbolt...

esetleg rendelnék innen,ha írnának méretet :/
Sziasztok!
Vettem egy rs50-est,de sajnos alig tudok róla valamit!
Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
Az oldalán a kis alu táblán szereplő E9 & E13 jelzések vajon mik lehetnek?
A motor típusára azt írja hogy:
Type MM
Variant version 02
Főként az évjárat érdekelne & hogy milyen a blokk típusa.AM...
(6 sebességes egyébként )
szia mindenki lenne egy oriási kérdésem minarelli rv 3 blokba lehet-e beleteni 4-es v. 5-ös váltot.
40,3 az alapméret. Ebben a listában ilyen nincs is!
Hello. Lehet hogy nem folyik a karbiba rendesen a benzin. Először meg kellene nézni hogy a tankból folyik-e, ha folyik akkor a karbinál kelle megnézni hogy a tűszelep hogy engedi át, de ehez le kell venni az alját.
Eladó egy 14-es gyári karbi,két 50 es henger (eggyik vas másik nikaszilos alu tuning henger)plussz van még egy pár tükröm féllengős Rs-hez az adatlapomon megtaláljátok.
http://robogoalkatresz.odormot...
Itt találtam pár dugót,de szerintem ez a 3500Ft-os elég gyatra minőség lehet,nemtudom:/ valakinek vélemény,tapasztalat? :)
Köszi mindenkinek a segítséget!
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék hogy nincs- e valakinek 2005- ös 50-es RS- hez kilóméter-óra kihajtása az első kerékre?
Előre is köszönöm.
Üdv!
Hello. Nkem az lenne a problémám, hogy mikor 70-80 környékén megyek..Elkezd lassulni..Néha meg elkezd úgy cisnálni mintha nem kapna benzint. Pls help
Geri
Akkor vélhetőleg sokat kapott a mocid. És még állítani sem kellett rajta :).
Karbi sosem volt beállítva normálisan, fogyasztás is elég nagy. Benzinnel fulladozott összevissza, etanollal meg pörgős lett, egy fulladás nem volt. Szépen reagál a gázfröccsökre hidegen-melegen.
10 ezernél vissza engedtem a gázt, majd ráhúztam egyből, akkor addig nem csinált semmit amíg le nem esett a fordulat 7ezer alá. Most etanollal ilyen nem volt.
Akkor esetleg melegedhetett a motorod, vagy más bibije volt, mert az etanollal kb. 20százalékkal gyengébb a motor, de lehet, hogy csak tízzel, hozzáteszem a tiszta benzines beállításhoz képest. Utánállítási lehetőségek a nagyobb fúvóka és a nagyobb sűrítés.
Hát nem tudom.. nekem nincs rossz tapasztalatom az olcsóbb kategóriával sem.

Amúgy ha valakit érdekel:
Tegnap kipróbáltam az etanolt, nagyjából 50-50% -ban keverve benzinnel. Pörög 12ezret, és nyomaték is van, dombnak felfele ahol eddig egyesbe felment kínlódva, ordítva, ott kettesbe felment simán. Nem lett picsarakéta, soha nem is lesz az, de lényeg, hogy valamivel jobban megy. Ezek az én tapasztalataim vele kapcsolatban. Majd valamikor nyáron csinálok egy onboardot.