Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert bekell kenni folyositoval jo hozzá amit a vizesek használnak és csak gázlámpával megmelegited és befolyik amugy erre a célra én bicigli kűllő anyát szoktam használni
én kicsit szétsodortam nem nagyon csak hogy különváljanak a szálak és nekem ugy megfogta!
3 liter kb
Próbáltam a bowdenra forrasztani, de az ón az istennek nem ragad rá Mi lenne a megoldás? Egyébként megcsináltam , találtam ilyen bowden bigyót, amin át kell dugni a drótot, és egy hernyócsavarral rögzíteni benne a sodronyt. Nem tudom mennyire lesz tartós, de legalább a bowden most már nem szőrös.
Szia
http://www.cma-motor.hu/
itt nézz körül.
Minden féle alkatrészük van. Írj nekik emailt vagy hívd fel őket.
nekem is ők postáztak pont egy ilyen hőgombát.
aprilia rs50 :D bocsi ezt valahogy kihagytam :'D
Csuma skacok!
Olyan kérdésem lenne,ha már átkell váltali tartalékra kb hány liter benzin lehet a tankban? 5litert tankoltam bele mentem 60-61 km-t és most kellett átváltani tartalékra.
Hallod papa vegyél egy simson gázbowdent vágd méretre a házzal együtt a levágott végére forrassz rá! az origi végét kicsit megkozmetikázod és be is lehet akasztani a karbiba.
nekem igy van ősz óta és tökéletes! volt vagy 350 ft!
Ha már sehogy sem jön össze lehet kapni javító szettet. Vannak benne bowden szálak és végek is. Ha a környékeden van bowden javító ember az is megoldás lehet.
Sziasztok!

Keresek 70-80-as komplett VAS hengert. Henger,hengerfej,dugó,gyűrű,csapszeg.
Ha valakinek van eladó jelezzen! Csak jó állapotú érdekel!
És még mindig kell gázbowden, vagy csak a karburátorba menő szál is elég lenne.
Üdv!
SKF csapágy üzletekben próbáltad?
Viszed mutiba, hogy milyen kell és valószínű tudnak segíteni.
valamilyen alternatív megoldással is akár.
szia

Ő csinál neked és elvileg nem drágán, beszélj vele munkáit láthatod a képei között.

Kopaszkak1
kérek mindenkit aki tud segitsen van egy rs 50 apriliám 2005-ős és sosbe kéne bele új kormány csapágy én sehol nem találtam a neten várom leveleiteket.
Sziasztok!

Van valakinek szívlámpáshoz eladó gázbowden-je? Csak új érdekel!
Üdv!DonPedro
valakinek nincs véletlenül 98as RS 50 hez első tárcsája? használhatóó
Köszi szépen,valamiért úgy voltam vele,hogy belülről kell..
Csak meg kell takarítani mielőtt lefújod. De csak erre kitalált festékkel érdemes, másik festékek nem nagyon engedik át a fényt... Na meg nem belülről kell fújni, hanem kívülről.

Motip Tuningline Backlight néven keresgélj, de amúgy rá van írva a használati utasítás.
Értem,köszi.Csak levetted a búrát és belülről csak szimplán lefújtad,nem csiszoltad meg semmi ?
Esetleg valami elérhetőségen: msn, emil tudnánk fojtatni?
Hello
Én tudok segíteni neked.
Sziasztok. Pontosan ilyen mint a képen, hőgombát keresek olcsóért, de működőt.
Tud valaki segíteni hol találok ilyet?
AM6-hoz, 50-es hengerfejbe van. Folyadékhűtéses motorba.

Érdekelne továbbá a ti motorotokon a km jeladó nem szokott tönkre menni? Mert ez túlfeszt. kap. mikor bekapcsol a műszerfal vagy lekapcsol, és utána nem működik. Ez széria hiba ezen a motoron kivétel nélkül elromlik az összes gépen mindenkinél más megtett km-nél (tzr50)..
Esetleg van valakinek képe az RS50 jeladójáról?
Köszönöm. Vettem lámpafestéket és befújtam vele. Kell rá vagy 3-4 réteg, csak vigyázni kell, hogy ne maradjon cseppes.
KIveszed a rosszat és összehasonlítod a másikkal. Évjárat függő lehet pl.
Trapézlámbába izzó foglalatot honnan tudnék szerezni?
1 vagy 2 lengőkaros Rs ed van?
ha 2 lengős akkor értelemszerűen meglazítod az anyát a tengelyen és van ott oldalanként 1-1 állító csavar és azzal hátrébbtolod a kereket megeggyezű jelzésig, hogy a kerék középen legyen értelemszerűen!
1 lengősnél meg van 2 imbuszos csavar! azokkal tudod állítani!
A magánvéleményemet megtartom magamnak