Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

93-as extrema,még a gyári hengerrel:2,8-3,3 liter volt 12-es l.kerékkel,gyári karbi,most a bejáratott top 75 heng ,19-es karbi,HPC-s motoforce főtengely,13-as kerékkel 3.8-4.3-közt , 7000alatt nem igen tartom,9-10-ig huzatom ki a fokozatokat(5),ahhoz képest ahogyan húz nem tartom soknak a 4l körülit.Még130 kg össz terheléssel ! is dombnak fel igen dinamikusan gyorsul.
Full stokk gép! PHBN 12 elől +1 fog utazó 8000-res fordulat, van húzadgatva 3.5 lityó!
Jól fogyaszt! De evett már 5.5 öt is
Főfúvóka mekkora van benne? SHA 14-12 a karbi? Mert az csak 12mm-s. 14mm-el még nem láttam rs-t persze gyárilag. Vagy az SHA 14-12 van rajta vagy a PHBN 16-os az újabbakon.
Én 7-8000 körül szoktam menni, a sebességeket 10000 ig húzatom, enélkül úgy érzem letolnak az autók az útról. Szintén 50ccm 14 es karbi, 4 litert eszik százon, lejtőn 95-el is szoktam menni vele. A 6000-es fordulatot kerülöm ha lehet, mert béna hangja van a motornak, berezonál vagy mi.
Srácok nektek mennyit eszik az rs-etek? nekem 50ccm 14es karbi és rengeteget eszik :/ tegnap tankoltam bele kb 4liter volt a tankban mentem vele kb 25-30km-t durván és már porzik a tank. 1x v 2x mentem vele 80al az utak során. próbáltam mindig 6ezres fordulat körül menni vele. de mégis nagyon sokat fogyaszt :/ valami 5let? :S
Köszönöm a válaszokat. Hál istennek semmi baja sincs leengettem a vizet ujratöltöttem megjárattam és tiszta is maradt ! :D
Eladó 2006-utáni derbi blokkos rs-be
Gyári hengerszett
gyári karbi
gyári lamellák,rugók
gyári főtengely
eladó jó állapotú am6 50cc hengerszett. 6000ft
Köszi Szépen, de találtam már másikat.
Enyém sem mai darab.
1996-os gyártás, de nekem teljesen megfelel.
Sziasztok! Eladó a motorom! Ha valakit érdekel írjon, vagy hívjon! link
Igen ez volt a következő lépésem sajnos.. írtam már neki e-mailt képesmotoron megtaláltam a hírdetését ahol hírdeti az alkatrészeit Látom senkinek se sikerül eladni ezeket a szép gömbölyű RS-eket inkább veszik a régieket 20 évesek lesznek és a fiatalabb RS-ek meg nemsokkal drágábbak . Szarért hugyért lehet csak eladni ezeket hihhetetlen
http://kepesmotor.hu/aprilia-s... akit érdekel az írjon!
Hát akkor sok balesetmentes kilómétert..:D
Majd várok tapasztalatokat hogy milyen az új gép ..!:D
Mert egy év múlva rám is motor vétel fog újra várni..:D Igaz még messze van..:)
Olcsó benzint.! ;)
sziasztok egy kérdésem volna tegnap a kuton lemostam a gépem valami beázott mert alig indult be durrogot meg miegymás. mitud beázni ijenkor szerintetek?
Már megvan csak még nincs elhozva
Valószínűleg a hengerfejtömítésnél fújhat ki a vízbe, a váltóból az olaj nemigazán tud belemenni a vízbe mert a víznek nagyobb a nyomása mint az olajnak a váltóban.
Köszi..! Hát téleg jó a kipuff már így vettem ! Nekem a hangja jön be nagyon.. 2T hez képest.:)
Hát nem tudom de télleg vicc hogy semmit nem vesznek semmit..
Egyébként a szívem még mindig húz az rs felé..:)
Haveromnak mutatam a te géped tetszik neki csak nem tudja mit vegyen..:)
Elégé összevissza írkáltam de egy a lényeg h minél jobb árba add el a gépet...:) És sok sikert a nagy testvér vételéhez...;)
Az zsír a TZR-ed! Azt az Arrow rendszert irigylem róla! Vigyázz rá
Nem kizárt, hogy akkor ismerkedik az olaj és a víz egymással! Akkor szimering. Ne akarom az ördögöt a falra festeni! Vedd le a vízpumpa fedelet, előtte engedd le a vizet, és ha ott van ragacsos olajos cucc akkor meg van a válasz a kérdésedre! Ennyi
Igen ennyit, de eddig 1 érdeklődő sem volt....ezért vagyok kénytelen engedni
Majd az lesz a szép 2 hét múlva, amikor egy Rs 50 és egy Rs 125 áll a garázsomban
Nagyon nem akarnak most Rs 50-t venni, csaak ezeket a régi ****** na mind1, kinek mi kell és mennyi pénze van rá, én nem szólok bele
Sziasztok! Haverom nagyon nézegeti az ien 94-5 Rs-eket..
Azt szeretném kérdezni hogy milyen ezeknek a motoknak az alkatrész ellátása..:)
Ezekbe milyen blokk van..? Mik a tipus hibák , mire kell figyelni..?
Sajnos én ezeket a régebbi Rs-eket nem ismerem..:S
Előre is köszönöm a segítségeteket.. :)
Sziasztok.. Tegnap lett kész az rs-em :) . Új motor van bennne. Azt szeretném kérdezni hogy tegnap megnéztem a hűtővizet hátha kell bele önteni. És ilyen szürkés viz vann benn mint ha olajos lenne. Szerintetek már most valami baja lenne ? Válaszotokat köszi :)
haveromnak ami volt az am3 volt
Azaz 1dl ami kijött, az nem volt véletlenül fehér vagy habos? Motor nem füstöl fehéren?