Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rs 50 eladó! 280.000Ft
link
Eladó Rs gyári karbi,50ccm3-is tunig nicasilos aluhenger,gyári 2005-ös vashenger plussz 1 pár visszapillantó tükör, akit érdekel írjon.
Köszi, megvan!
mért ragaszkodsz az 5 őshőz pl nekem is az van a motorba azért kérdem
hátso fékkar főlőtt
Am5 ös blokkon hol van a váltóolaj szint ellenőrző csavar?
Kajak nincs senkinek egy fölös am5 ös blokk ? :D ami jó :D szivesen megvenném :D
Ha van valakinek jó am6 is jó vagyis kevésbé de megbeszélhetnénk :D ha csak az van :)
Nekem van hozzá vadi új 15 000ft
Vagy attol is füstölhet hogy a kipuban a kox le van rakódva, enyém is füstölt a tavaszi "újraéletsztés" után, gondolom amíg a sok dzsuva ami lerakódott a kipuba ki nem égett. Mert ugye azért télen is kimentem beindítgattam, nem bírtam ki:D
castrol olaj-at használok holnap megnézem a váltóolajat is... mondjuk most jobban fültölt mint szokott mert kicsit veretősen jöttem hazafelé :D
rs 50 2005 -ős fekete felnis őt küllös aprilia elsö telohoz kormánycsapágy,meg a tartozékai . a cimem:fecotuning@citromail.hu köszi .
Spirálos!
Üdv!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a képen látható, elvileg rs 50 fordulatszámmérő spirálos vagy elektromos?

http://n1.vatera.hu/photos/c4/...
Szia
Engem érdekelne a gumi.
Képet tudnál küldeni ? ( bakos.bence@citromail.hu)
Mennyi lenne az ára ? :)
Köszi : Bence
Milyen olajat használsz? Épp attól is lehet, hogy vmi szutyok van benne....
Vagy eszi a váltóból az olajat, figyelgesd a szintet
Nézz gyertyaképet
Ez neked normális? Akkor mi a szar?
Nemtom nekem üzemmelegen egy kanyi füst nem jön a kipuból, ha egy kicsit meghajkurászom és belenézek a dobba, akkor szép vörösen izzik a belseje :)
Hello nincs valakinek egy jó am5 ös blokkja ? Legfőkép jó állapotú... és csak am5 érdekelne ... :)
ez teljesen jó :) nincs ennek semmi baja :)
Üdv!
Miután megvettük az rst beállítottuk (állítottunk rajta ) a levegő benzin keveréket mert kis fordulaton lehörgött.. azóta füstöl, most csináltam egy videót meg tudjátok lesni. Meleg a motor mentem vele kb 15km-t. Már mondtátok hogy nézzem meg a kipufogót meg a szivatót de nem volt időm Lehett láttok valamit amit én nem.
110/80 R 17 Cheng Shin gumiabroncs eladó!

Zsír új!
CSákány nincs valakinek egy rs 50 önindítója?
AP RACING LMP119 ST első fékbetét eladó.(csomagolásába, zsír új.)

Aprilia RS 50 96-*Rs 50 93-95.

2500ft.
menesimate@citromail.hu
Valaki nem tud olcsón rs 50be első lámpát 2008-as ja és az sr 50-é is jó bele igaz? mert elvileg ugyanaz
Helló valaki tud nekem erre a színre matricaszettet ?