Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lamella agyon és a kosáron vannak-e felverődések? Van-e hézag a kuplung karnál?
Ha nem csöpög a blokk középnél vagy a dekninél akkor valószínű hogy főtengelyszimeringes, ki kellene cserélni.
De kívülről nem látszik semmi, szép tiszta minden.
Próbálj meg, akkor bontottan szerezni.
Itt egy név és tel szám debrecenből:
Újszászi Sándor 0670/4596036
Sok sikert!
Így néz ki, de ha akarod akkor készítek képet ami az RS 50-n van!
Ára:8500Ft.
mivel csak kenést végez,ezért gáz ha eltünik,mert az csak úgy lehet, hogy elfolyik valahol!
Leengedtem a váltóolajat, hogy tudjam mennyi van benne.
Kijött kb. 1 dl. Töltöttem bele ilyet, mert csak ez volt a kúton:
Agip Rotra MP 80w/90, ebből belement kb 6 dl. Gondolom nem a legjobb bele. Viszont az nagy gáz, ha ez is eltűnik?
Köszi a választ! De erre nemgondoltam , hogy " 7.650Ft /db " az ára. ennél már csak a gázbóvden jobb ami 14.380Ft /db
Köszi aha akkor ez lesz a bibi...asszem akkor beruházok egy liter olajra..
Sziasztok!
Segítséget kérnék,hátha van valakinek ötlete!Csúszott a kuplungom,ezután vadonatúj,erősített Top lamellaszett került a motorba,új 75w90-es váltóolaj,de továbbra is csúszik! Valakinek ötlet,mi lehet a baj?előre is köszönöm
Mondj egy árat képpel mellékelve! :)
léci segitsetek az aprilia europa 50-esbe milyen blokk van?
110/80 R 17 Cheng Shin gumiabroncs eladó!

Zsír új!
italmondo.hu-n találsz hátsó fék kapcsolót.
Hello, szevasztok!
Az lenne a kérdésem hogy kinek van, rs 50-hez a hátsó fékmunkahengerhez ami kapcsolja a féklámpát az a kis gomba? Ugyanis tegnap eddig érthetetlen módon elolvadt az egész műanyag tető része a kábelnél. És hogy honnan tudnék szerezni ilyet? Mert fogalmam sincs
Csáó
Spirálos a fordulat mérő.
Már csak ennyit kérsz érte..:(?
Sok sikert az eladáshoz...!
Enyi pénzért ajándék szerintem...:)
Helló. Valakit nem érdekelne egy suzuki swift 1.3 8v 1996.08 havi 2012.06 ig műszakis vonóhorgos karbantartott kis gép? csere egy aprilia rs 50 1997-2000ig 200ba beszámolom és 100at kérnék rá.
*** elf
amit írtál az jó! továbbá igol racing sts, agip speed 2t, elfo moto tech, castrol power racing, motul 710 stb
Milyen olajat érdemes tenni az RS 50-be?
Nekem Repsol Sintetico vagy Competition-t ajánlottak...
Szóval?
Köszi szépen!
Pontosan, ahogy a kolléga mondja!
Hát ez pont hogy nem az igazi, mivel az Act-evo ásványi olaj nem szintetikus, nem ég el megfelelően ettől is füstölhet. Ez ilyen Simsonba, ETZ-be meg kisteljesítményű nem pörgős robogókba- motorokba ajánlott. Castrolból Power 1 Racing kell neki ]
Szintetikus 75W90.
Amúgy milyen váltóolaj kell am5-be?