Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kattincs rá a nevemre és az eladó holmiknál ott van a telefon szám
MSN címem: nagyi133@freemail.hu
ha megadsz egy msn címet felveszlek beszéljük meg inkább ott. attól függ igazából hogy melyik hengered van de inkább hogy milyen állapotú
Hello!
Nekem lehet hogy lenne egy 80-as TOP ha érdekel. Még motoron van csak épp most gondolkoztam rajta hogy lecserélem nagyobbra, de még nagyon jól megy.Mennyit adnál érte?
110/80 R 17 Cheng Shin gumiabroncs eladó!

Zsír új!
Senkinek nincs elfekvőben rs50-hez kuplungkarja?Nagyon kellene!
Köszi!
E-mailen elértek! (renege85@gmail.com)
110/80 R 17 Cheng Shin gumiabroncs eladó!

Zsír új!
Telefonszamot a karaffa11@freemail.hu-ra küldj már lecci:))
Valakinek esetleg nincs eladó 70es hengerszettje AM6ra?
Hibátlan 2009.-es évj.
helotok

melyik lene a jobb régi rs vagy régi tzr?
am6-os blokkal
köszönöm mindenkinek aki segitet a kérdésemben!:D
Hello! szerintem nézd meg a kiemelő tengelyed(amire rá van kötve a bowden). egy ponton kirágódik az lehet probléma
93asba asszem AM5öt lehet tenni
ÜDV!segítségetek szeretném kérni, tegnap a motorom érdekes dolgokkal állt elő.nem akar a fordulat 5000nél feljebb kúszni ha feljebb megy, nem gyújtja be az üzemanyagot,dadog, durrog a kipufogó. 100% hogy gyújtás probléma. én gyertyára és/vagy gyújtókábel pipára tippelek. vagy lehetséges trafó vagy alaplap, eléggé utógyújtás tüneteire hajazik.Valaki ötlet esetleg?
Köszi!
De semmi baja nincsen?
Nekem van hozzá vázam.60 000ft.Hajlott vázat beszámitok ebben az esetben 40 000ft+posta
apriliamotorok@freemail.hu
na egy benzincsap nekem is joljőnne
Sziasztok!
Hol tudnák venni gyári hengerhez (Minarelli 112) alapméretes asszem 49,3mm gyűrűket? Dugó nem kell csak 2 db gyűrű.
kell nekem! egy e-mail címet ha tudna adni és oda leírnám a címem.
esetleg egy gyári benzincsap nem lenne valahol elfekvőbe ehhez a motorhoz?
Kis átalakítással igen! a tartókonzolt kell valamennyivel arrébb hegeszteni.
Bele lehet tenni de alakítani kell rajta.
Problémát tud okozni a különböző kopottsági fokon lévő lánc és lánckerék, mert nem illenek össze. Kattog recseg ropog.
Nekem van egy jó állapotu lánckerekem hozzá 4000ft+posta