Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azóta egyfolytában cserempöl. Ha bemelegszik, akkor jóval erősebb a csörgés.
Az mit takar ? mert az enyém eladó
akkor lehet,hogy felső tűgörgő vagy esetleg már a gyűrű csörög. honnan jön a hang? És csak bizonyos fordulattól jön elő? ha főtengely csapágyas lenne megérezné a gyujtás is szerintem. Feltételezem h dugószett csere és 1fúrás kellene neki és megszűnne a probléma,de ezt látatlanban nemtudom megmondani de mindenesetre ha már úgyis rossz állapotú veszteni nem vesztesz vele semmit ha megfúratod és új dugó szett megy bele.
Oké tíz km megtétele után csörömpölt. A kérdés az lenne, hogy azóta is csörömpöl vagy melegedéses tünet volt? Amúgy 10Km megtétele után azért még garanciálisnak kellene lennie a főtengely felújításnak. Hacsak olaj nélkül nem futott.
Nincs fémes hangja, hajtókar is mozog, de nincs olyan vészes lógása szerintem.
Azt még tudni kell, hogy egy szar hengerszettet tettem rá vissza, mert arra most még nem jutott manna, majd jövőhónapban. Hengerszettet egyszer olaj nélkül használhattam, vagy nem tudom mi lett vele, de tiszta karc a henger is meg a dugattyú is. De kompresszió van benne, bár szerintem az nem számít semmit most.

Amúgy most van benne felújítás óta 250kilométer, 10 kilométer után kezdett csörögni.
Fém fékcsövet keresek előre reális áron! wektor93@freemail.hu e-mail címen elérhető vagyok!
Üdv!
vedd le a hengert húz ki addig a hajtókart ameddig engedi és nézd meg,hogy jobbra balra lóg-e. Csúszni csúszhat kicsit rajta csak lógni ne lógjon, valamint üss rá tenyérrel és ha fémes hangot hallasz valszeg para van :)
Remélem tudtam segíteni üdv!
RS 50-et vennék olcsóón :D
Nekem is bal oldalon van a farokidomnál:D
Nem tudom neked hol van de nekem a farkidom alatt baloldalt.
Sziasztok!

Van 2 db karbon mintás indexem,ha érdekel valakit írjon!

Üdv.
Szemtelen kis probléma lépett fel! Az indexek csak égnek, de nem villognak...
indexreléje van ? Ha igen melyik az és hol találom? Gyanítom, hogy az a baja
Kész lett az RS, fel lett újítva a főtengely. Új hajtókar, főtengely csapágy, szimeringek, stb.
Furcsa, de 10km után elkezdett csörögni. 2 tűgörgőt próbáltam a dugattyúcsapszeghez, mindkettővel csörög, ebből következtetve a hajtókar csapágy lett szar, legalább is gondolom én. Valakinek ötlet, hogy miért lehet ez? Hogy tudom kideríteni, hogy hajtókarcsapágy jó-e vagy sem, de úgyhogy nem szedem ki a főtengelyt? Hajtókar oldalra mozgásából nem tudom eldönteni. Kurvára nem akarnék még egyszer 17ezer forintot főtengely felújításra kifizetni...

Legfeljebb jövőhétvégén szét borítom a blokkot megint...
Az Rs 50 meg a Derbi GPR az ugyan az az idomok másak. A Yamaha TZR is hasonló de abban meg a Malagutiban Minarelli AM6 blokk van. Az RS,GPR,Senda ezek már Derbi blokkosak. Én se vennék újan ilyen kicsit 1-2 év múlva szinte a felét érik.
Rs Tzr GPr ugyan az csak másképp néz ki!
NSR kb 200 éve nem gyártják
A senda és a Drakon meg nagyon átmenet, nekem nemkéne !
Újan egyiket se éri meg megvenni mert rettenetes drágák, és annyiért motort veszel nem egy kis zümmögőt! Inkább tedd ela megmaradt pénzed most motorozni bőven a legjobb egy használt is szerintem, később meg veszel vmi nagayvérűt!
Enyém eladó ha érdekel!
link
Sziasztok! KM csigátok van?
apriliat
hellosztok, tudna nekem valaki segíteni sportdobot meg összekötőcsövet keresnék. valakinek eladó vagy valami javaslat hogy honnan tudnék. élőrre is köszi:)
Szükségem lenne első lánckerék burkolatra és jobb oldali hátsó lábtartóra konzollal együtt. 1997-s géphez!
ali13@citromail.hu
06-30/2543126
uj indexeket kapott a mocc de sajna nem 5 hanem csak 3 wattos izzó van benne! ilyen pici cseresznyeizzóban lehet kapni 5 wattosat?
ha nem akkor mekkora ellenállást kell bekötni hogy az villogjon is ne csak világítson?
Hello!
Szeretnék venni újan egy 50ccm-es motort és már többfélét is megnéztem: Aprilia RS50, Yamaha TZR50, Derby Senda/GPR ,Honda NSR, Malaguti Drakon. Szerintetek melyiket éri megvenni?
Nincs valakinek első féklámpa kapcsolója '95 extrema-ba?
Szervusztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a 2004-es első teleszkóp jó-e a 2000-es RS-be.
Emilcímed? Vagy telószám?