Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kellene SOS-be hátsó lánckerék 1998as rs 50-hez legyeeeen valakinek :D
olyan amit még lehet használni legyen meg az összes fog :D
Aprilia RS 50 - E L A D Ó Hirdetés az adatlapomon. Ha véletlen valakit érdekel
Sziasztok! aprilia rs 50 az új tipushoz vázat keresek! Ha valakinek van irjon lécci sürgős lenne!
léci segitsen valaki

egy 1993-as eresbe bele lehet teni az am3-4-5-6 blokkot is?
nemtudom az az igazság hogy eladom az f12-öm és akkor kiderül hogy menyit kell még hozátenem
mien árra gondoltál?
Hello mindenkinek az lene a kérdésem hogy ha veszek egy régi rs50-est akkor abba bele tudom rakni az am3-4-5-6 is tehát akármelyiket vagy nem?

Mert én az am6-ost szeretném csak az rs 1993-as lesz
Rs 50 eladó! Tökéletes állapotban!
Helló
Valakinek nincs km/h meghajtása Rs 50-re ?
hajszáritoval letudod lazitani
matricát mivel lehet leszedni az idomokról ?
Az enyém is eladó!
hello cserélni szeretném gyári kipufogómat,két 50 es hengeremet,gyári karbimat sport kipufogó rendszerre akit érdekel írjon, vagy fegyen fel msn re és ott megbeszéljük:nagy9406@freemail.hu
Gyertyával nincs gond, abból is próbáltam már többet. Amúgy 9es hőértékű gyertyát használok.

De majd kiderül, hogy mi a baja jövőhónap elején. Ha meg hajtókar csapágyas, akkor már úgy is mindegy. Majd nem sokára kiderül. :) Bízok benne, hogy csak hengerszett csere... de majd úgy is írok, hogy mi lett vele.

Azért kösz a válaszokat.
akkor lehet már rosszul emlékszem nemtudom:D lényeg hogy megtaláltad
3dl? :O az nagyon sok szerintem. Közben megtaláltam a karbantartási útmutatót ott 1.8 dl írnak 2még belefér szerintem.
De azért köszi :)
Szia!
Nekem olyan 2,8-3dl körül ment bele.. és én 10w-st tettem bele amitől brutál kemény lett:S de viszont jól tart kanyarban
üdv!
Mennyi olajat kell tölteni a teleszkópba?:)
Olvastam szervízkönyvben,hogy 5w vagy 20w-s olaj kell bele.
Sziasztok!Valami nagyon idióta felborította a gépemet a parkolóban és mire észre vettem már a kuplung kar el is tört!
Valaki tudna nekem eladni(olcsóba bontottan is)? RS50-eshez kellene!
Jelenleg Sopronkőhidán lakok így sajnos nem tudok érte nagyon utazni!
mekkora hőértékű a gyertyád? :D okozott már gyertya probléma hasonló tüneteket nekem :) cseréld ki 1próbát megér :D
Ha annyira kopott, a dugó is tud csörögni a hengerben (vagy dugóban a gyűrűk). De alsó-felső tűgörgőtől esetleg csapágyaktól csöröghet.
Alapjárat: alig van hengernyomás alapjárat közelében. Ez azt eredményezi, hogy ha elég meleg a kipufogó akkor van elég teljesítmény az alapjárat fenntartásához. Ha " hideg " akkor nem. Emiatt muszály viszonylag magas fordulatra állítanod az alapjáratot. Ettől ingadozik 3000 és a semmi között, kipufogó hőmérséklet függvényében. Megoldás: sokkal érzékenyebb akár még a beállíthatóságra is hajlamos porlasztó és/vagy előgyújtás szabályzós elektronika ami az alapjárati előgyújtást magasan tartja a megfelelő hengernyomás és teljesítmény eléréséhez.

Tuji
Ez a mechanika miatt van. Én is szenvedek az elindulással, ha finoman akarom csinálni. Inkább a nagy gázas "verseny " elindulásnak kedvez ez a mechanikai kialakítás.
Hello!
Frissen lett lamellázva a kuplung, és ugyanúgy kint fog a kuplungkar, mint eddig. Erősitett lamella szettről van szó. Ezt a nagyon kint fogást mivel tudnám orvosolni? Másik rugók?
A baj az, hogy 1 centin van csak játéka.
A régi tűgörgővel is és az újjal amit adtak a hajtókar szetthez, mindkettővel csörög. Amúgy csörgés az állandó. Alapjáraton is csörög valamennyire, ott még nem annyira hallható, fordulaton már nagyon észre vehető. Viszont ha felpörgetem mittudomén 10 ezerre üresben és utána elengedem a gázt akkor borzasztó csörgése van (tehát amíg esik a fordulat). Hang az égéstér felől jön. Ha hideg, akkor még annyira nem hallható, de ha bemelegszik akkor borzasztó hangja van. Azt viszont elfelejtettem mondani, hogy nincs alapjárat. Illetve van, 2500-3000. Eléggé ingadozott is. Próbáltam lejjebb állítani, de akkor meg leáll. Csinálok holnap egy videót róla este fele. Hengerszettet jövőhónapban majd, addig nem nagyon akarom használni, bár ma bele csavartam 100 - 150km -ert. Most a 150km után lett egyenletes az alapjárat valamennyire. Na meg van valami pattogás is úgy időnként benne, de ezt nem tudom elmagyarázni, hogy miez, de ez is az égéstér felől jön.