Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello a gumicsonk hanyas karbira való?
Jah azon nem csodálkoztam!
Olyankor ne csodálkozz hogy felmegy 100ra
Köszönöm szépen a válaszokat!
Nekem is 80-90 között áll meg! bár tegnap hogy fűben örültködtem felment 100 ra de ha csak megyek vele akkor jó!
Szia
Nekem kb. 80-85 ig szokott felkúszni a mutató .
Ha nagyon melegszik akkor esetleg nézz egy vízszintet .
Ha újra töltöd , akkor nem árt bele egy kis fagyálló , mert az ad kenést a vízpumpának .
Széles Utat
nekem pl a piros előtt kicsivel áll mindig ha bemelegszik bár nemtom az mennyire jo
az agyvizem eléggé felfprr ilyen diőbe a bukóba
Haza értem kellett is innom jóű hideg rumot
nektek ilyen időben mennyire megy fel a vizetek ha kergetitek?
A dobon semmiféle vágás nem látszik.A hegesztések az eredetiek. Ha belenézek akkor látom a fényt, hogy átszűrődik, szerintem minden benne van, csak a közepéről lett kiütve valamiféle "lemez".Ezek szerint a benne van a furulya is.
akkor sajnos nem jó az enyémbe,azért köszönöm!
Nem ez már nem minarelli blokkos ebbe már derbi D50B1 blokk van
akkor tárgytalan?
A dob belül tök üres? Furulya van benne?
Sajnos az egész kipuf rendszer herélt.A rezó és az alu dob is.
Ha így is érdekel akkor csak rajta.
Ali! Az aludob herélt? Vagy még gyári? Lehet,hogy megboltolhatnánk.
Üdv!
Sziasztok!

Továbbra is eladó a minarelli AM gyújtás alkatrészek kurv@ olcsón! Nem tudom mire használni csak útban van. Szinte újak.

Lendkerék- 3ezer
Alaplap- 3ezer
Szívócsonk- 1ezer

Az árak fixek, alku nincs, EGYBEN VISZONT !ÖTEZER! FORINT AZ EGÉSZ!
Most nézem,hogy neked már az új fajta rs-ed van,az is minarelli am6 blokkos? mert nekem egy gömbi rs-be kellene! Képekről úgyse nagyon látok semmit,ha esetleg a lamella vastagságát meg tudnád mérni,az viszont nagy segítség lenne! előre is köszönöm
Tökéletes gyári állapotban vannak, ha kell kép küldök
6000-ér a tied a postát én állom
Sziasztok
Ismét egy kérdéssel fordulnék hozzátok :)
A kuplung karnál van egy menetes állító ahova a bovden megy.
Arra lenne szükségem. pegason is ugyanaz , és szerintem még egy pár olasz motoron. Hol lehet ilyet kapni ? Válaszokat előre is köszönöm.
Oké, elnézést kérek
Helló!
1. Ez RS fórum nem SR de mind1.
85-90 lessz a vége kb, de addig ne szedd ki a folytást ameddig nem lessz meg benne az adott km. Full gázzal soha se használd még könnyen megragadhat. Ha letelt az idő kiveszik a folytást akkor nyugodtan mehetsz vele gyorsabban de addig kíméld. Hát mondjuk 40-el nem szívesen mennék robogóval 500 km-t de te tudod . Elvileg el kell mennie 500km-t is gond nélkűl 1 huzamban, de még bejáratós én nem használnám annyit egybe.
90körül fog menni ha jól tudom.
Az nem én voltam, én tuti nem vettem le semmit kalapáccsal
én a 80as években sem szedtem le kalapáccsal...
az a 80 évek lehuzoja két csavarhuzo aztán egy jolirányzott kopp és már leis ugrik a lendkerék
Sziasztok!
1 hete vettem sr50 street-et újan.
A kérdéseim:
Ha kiveszik belőle a fojtást akkor mennyivel fog jobban menni? (most 50 km/h) Nem lesz-e baja ha huzamosabb ideig megyek vele pl.: 500 km egybe
csak tegnap néztem meg eddig 40-el hajtottam.
Mennyire megbízható motor?