Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a nyílás engem is érdekel. A gyári 50-es hengeren volt ellen nyílása de a 80-as-on nincs.
A gyűrű nem érhet össze. Az új 0.15-0.3 mm a nyilás, a használté 1 mm körül kell legyen a service kézikönyv.
Ez minek a nyílása?Baj h ha olyan hengert vettem ami alól ez a nyilás kint van szabadon?


ööö a dugattyun a gyürünek összekell érni teljesen vagy kis hézagnak kell lenni?hány milis hézag?
Ez hogy jöb ide?
Egy munka amely valóra váltja álmaidat és garantáltan nincs szükséged semmi kezdeti tőkére! Szeretnél pénzt keresni, de nem szeretsz állásinterjúkra járni? Szeretnél szabad lenni, de szükséged van egy jó és stabil jövedelemre? Szeretnél otthon maradni úgy, hogy ez ne jelentsen jövedelem kiesést? Tanulsz vagy kismama vagy és jól jönne egy kis pénz, akkor ez a te munkád! Napi 3-4 óra
munkával hetente kereshetsz 75-1000$-t, ha több szabadidőd van, akár többet is. Mire van
szükséged? Internet elérésre, számítógépre, minimális számítógépes ismeretre, a többi már
csak azon múlik, mennyire gondolod komolyan. Nem MLM! Bővebb információért küldj egy
e-mailt a következő címre: penzanetenmatesz@gmail.com Tárgy: munka. Én rögtön válaszolok. Nem kell fizetni semmit!
Még annyit, hogy nekem AM5-ös blokkom van, neked pedig AM6, azaz az áttétel nem ugyanaz!
Szia!

4 litert fogyaszt (19-es karbi, 74-es fúvóka), 115-öt megy, utazója 90 Km/h, 14-43-as az áttétel (ha jól emlékszem).
Ha nem túl indiszkrét a kérdés, megkérdezhetem,hogy így mit fogyaszt a géped,és mennyit megy? hány fogas lánckereket használsz?köszi
Hali!

Ha rám hallgatsz 80-as DR hengert veszel és még pénzed is marad. Minőségi, megfizethető. Igaz öntöttvas, viszont fúrható. Jelenlegi motoromon ilyen van (aprilia RS), abszolút pozitív a tapasztalatom róla.

Bármilyen márkát is veszel, legyen az Polini, Motoforce (természetesen ua. felömlőset mint a DR, valamint öntöttvasat), azok egyike sem lesz jobb.

Ha nagyobb teljesítményt szeretnél elérni (kb 5-6 lóvel többet), akkor alumínium hengerszettet vásárolj (lásd. előző hozzászólásomban Motoforce, Polini).

Polini vagy Motoforce?

Mindegy, csak olcsóbb legyen másiknál.

Ha nem?

Én Polini szeretem.

Ennyi.

Egyébként fölösleges az ilyen olyan drága tuning cucc megvásárlása, ha rám hallgatsz veszel egy DR hengert (amit említettem), legyen hozzá min 19-es karbid hozzáhangolva, valamint herélteted a gyári kiput, esetleg veszel egy sportkipufogót (én nem foglalkoznék vele, ha csak nem rám szakadna egy halom pénz). Ha a továbbiakban ez nem elégíti ki vágyaid, igényeid, veszel egy nagymotort. A tuning egy határon túl csak ráfizetés.

Remélem segíthettem!

Üdv.:
Ghost
Hello!

Henger vásárlás előtt állok és megkérdezném,hogy összességében melyiket tartod a jobb hengernek,minden szempontból?

üdv:Zsolti
rendben.előre is kösz
Itt ahol lakom még nemláttam az én af 1-emen kívül másik aprilia sport gépet. De kérdezgetek ismiket hátha vkinek kellene.
elrakom...de akkor tutira vigyed
nem tudsz vkit akinek kellene a rezóm is...azis full gyári
Értem köszönöm a segítségeket! Elgondolkodok a dolgon :)
További szép estét
Ha nem cseréled a főtengelyt akkor az szétmehet, főleg ha már van egy kis mozgása. És a kuplungrugókat se árt kicserélni erősebbre mert megcsúszhat a kuplung.
Értem köszönöm a gyors választ ;) Ez mennyire lesz neki egészséges hosszútávra visszafog ez ütni?
rámegy persze de mielőtt felrakod a főtengelyt, karbit, kipufogót nemárt cserélni
Egy alap gyári aprilia rs 50 blokkra rámegy egy 80 as henger?
Előre is köszi!
sziasztok , érdeklödnék! ha van valakinek, rs 50 (1998)-hoz komplett faridom lámpával ülésekkel, engem érdekelne,
üdv :johny
Hali, látom vigyáztál rá. Nekem af1 125 sintesi-re kell majd hogy jó kávédaráló hangja legyen mert ugye 50-esen fogom hasznalni. Egy kis átalakitás( az a csunya vég levágása tőben meg is teszi)
Figyi áprilisban kapok fizut, addig ha tudod tedd el és akkor viszem 4,5 e-be+posta.
aprilia rs 50- 2006-2010ig összes bontott alkatrészei eladok:
tuning kit:
Malossi alu henger dugó -hengerfej=40e
Malossi kipufogó carbon véggel=30e
dellorto 21-es karbi szivocsonkal=15e
blokk=40e
........stb alkatrészek eladok.
érdeklödni: ktmktm@freemail.hu
vagyMsn:misoc160@freemail.hu
keresek gianelli vagy más tuning rezóót !
Igen,gyári a teljes rendszer,kompletten 13ért adnám,ha kell csinálok képet a rezóról is!
Szia! Persze, hogy érvényes! Én úgy gondolom 215ezer körül meg tudnánk egyezni. Ha érdekel küldj egy e-mail címet és megbeszéljük.
Üdv! itt vannak a képek
a képek telefonos képek...a minőségük azér ilyen, de nincs leamortizálva.ez a képeken azért látható
Én árba olyan 5-6e-re gondoltam.
Persze hogy ráteheted, az összesnek alu a hengerfeje
Csak ha nagyobb hengert veszel akkor az 50-esé nem jó hozzá mert beleverhet...

Ha már itt tartunk nekem van egy 50-es átalakított hengerfejem 70-80-as hengerhez, nagyobb lesz vele a kompresszió . Ha esetleg érdekel valakit írjon! Nekem DR 80-ason volr érezhetően erősebb lett a motor tőle.