Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valakinek nincs elfekvőben egy tuning kipuffrezonátora ócsóóóééé ?
Sziasztok!
2004-s RS50-hez fékpedálja van valakinek?

Előre is köszi szépen!
hali! természetesen 50-es motoron volt! az enyémen !
képet holnap tudok feldobni! jóállapotban van, kiseb karcok vannak rajta mivel használt ! .Herélve nincs...szal full gyári állapot!
nincsmit
mindegy azért kössz:)
Szia képet tegyél már fel róla és mien mocin volt eddig? (hány ccm-esen) ha van isten akkor 50 esen mert akkor valszeg megveszem:))
sajna nincsen
:(
helló!
van AF1-hez gújtáskapcsolód?
mosonmagyaróvári vagyok de utalás után 1050 ftos postaköltséggel tudom küldeni a szűrőházat 2500 ft ért plusz posta vagy utánvéttel 2500 ft plusz 1690ft..
30 605 6883
már elvileg eladtam egy rs 50 be mert a mérete uyganaz.
attól nem kissebb a szivatyú mert kisseb aköbcenti
a blokkok nagyrésze megeygezik..

amugy 130 as gumi sértetlen sosem használt rs 50 hez rendelt gyári michelin macadam gumi nagyon mély recével 8000 ftért potával eladó
sok évig kibírja még...
amugy alégszűrőnek a szivacsa az gyári struktúrájú és ezért nem tud többet szivni de a sportlégszűrő vékonybab ezért az azért gáz..nincsen meg afojtása neki amire szüksége van amotornak hogy kialakuljon a szívóhatás és a lengése és szívása a hengernek illetve öblíttése
http://www.easyparts.nl/choose... pont most nézegettem én is :D
Szisztok, az lenne a kérdésem h robbantott rajzokat hol találok az rs50hez?jó lenne a 98as évjáraté, meg a gyujtásrol de mindenröl jó...szal értitek...
PLS
MÓVÁRIDRZ ebben az esetben hol mikor mennyiért?:)
A 125-ös szűrője nem lesz egy kicsit nagy az 50-esnek? Csak azért kérdezem mert jelenleg is ez a baj, hogy azon a szutyok sportszűrőn nagyon könnyen szív....:(
És látom van olajpumpád is....szintén 125ös? 50-es Extemába mennyire passzolna?:)
Köszi
aham

nekem volt mindkettő
af1 be 50 be 25 be és rs be meg tuaregben is uyganaz a szűrő volt
hello: henger 40 karbi=15 szivócsonkal 3000-km van mind2-be
szia itt van gyári rs 125 höz ha kell szivaccsal együtt!
125ösbe ugyan olyan szűrő kell mint 50esbe?
Heló a hengert és a karbit mennyibe adnád? üdv
Jah és 50-es a drága ez lemaradt ;)
Sziasztok!

'93-as Extrema-hoz keresnék olajpumpát, illetve gyári levegőszűrő házat. Ha valakinél akadna akkor plíííz help, mert itt a jó idő és még nem 100-as a gépezet:(
Előre is köszi
rs 125 akart lenni..bocs
hát jah nemkéne azht használni
az csak egy kábíttás asportlégszűrő főleg ekkora ccm nél
lehet hgogy még egy 25 ösnél sem veszed ésre max lehet többet eszik
amugy a gyárit kéne felrakni ha lehet
nekem rs 1265 höz van gyári légszűrőházam és szivacsom is he kell 2500 plusz potáért a tied...
Holnap már terveztük a karbi tisztítást, sportlégszűrő van rajta az baj? olvastam hogy hidegbe ne a legjobb...