Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van de 125 ösé..
35000ű ért adom ha kell
ott vana képen kersed meg..ha érdekel írj..megdumáljuk...
Hali !
ki tudna nekem am6 hoz szervizkonyvet kuldeni ?
aki tud legyenszives kulgyon nagy szuksegem lenne ra.
Elore is koszonom.
éjfélig fentvagyok neten fórumon minden nap..toneszmovar néven megtalálsz szkájpon...
nincs msn em
kb éjfélig fenntvagyok neten minden nap!
mármint fórumon és ami vele jár....
szia fiu sajnos szkájpom van az nemjó?
TONESZMOVAR néven vagyok fent!
30 605 6883
utána jártam a főbb méreteknek belemgy forgásirány jó ha megvan még adsz egy msn cimet?
és a többit ott.
Gyújtáskapcsolóra lenne szükségem RS 50-hez, aki tud segíteni lécci írjon! msn,email: sampi69@freemail.hu
Ha esetleg valaki motorvásárláson gondolkozna:)

http://motor.hu/motor_vpage.js...
prox 8 ezer forint a robogotuning.hu-n
Kivan halva a fórum! :D Mindenki motorozik csak én nem?
Szép időre nézve mindenkinek széles utat és 20 ft os benzin árat :D
Valaki nemtudja, hogy mi a neve annaka polírozó krémnek amit most fejlesztette ki felkell vinni a motorra (fehér színű) vérsz egy órát és visszakapja gyönyörű színét a festés
KB: 15 ezer forint
Sziasztok! Valaki nem tud jó áron 2000es rsbe dugót? Meteoron kívül...
Én épp 6. -ba pakoltam és hirtelen fékezett szerencsétlen. De haza hozott utána.:D Neki álltam szétszedni, hamar észre is vettem, hogy a főtengellyel van baj. Nem idegesítettem nagyon rajta magam, mert nekem még a hengert is fúrni kell, új dugó, gyűrű, stb... nekem a csörgő hang az egyre erősödött alapjáraton.. tudtam, hogy valaminek baja lesz, hát lett. főtengely.
Na meg új hátsó pappucs kell, mert szövetig van kopva. Hátsó féket rendbe tettem, új fékbetét, olajtartály, fékolaj. 1 éve nem fogott a fék, csak nagyon minimálisan. Fékbetétről van is egy kép:D
Úgyhogy nekem így áll a bringa. Most ha rendbe lesz téve úgy fogok rá vigyázni, mint az életemre. :D
Nekem 100%, hogy az lett a baja....amikor járatás közbe megakadt, akkor megrántotta csórikámat!
Akkor szét lett szedve átnézve, és akkor vettük észre, hogy a felső tűgörgénél a hajtókarnak elkezdett lekopni az a kopásálló rétege, vagy mit magyaráztak! Mondták, is hogy ne számítsak már hosszú életre neki! Kénytelen voltam azt mondani akkor, hogy mehet vissza bele! De egyre erősödött a hang...már nem is erőltettem a végén, szét ne essen mert többe fog kerülni
Most becsületesen meg se merném hajtani....ki lesz cserélve meg mindne kacat benne mostmár nemérdekel....ha eladom úgy akarom eladni, hogy más se szopjon vele...inkább adom drágábban kicsit, de megbízható moccot szeretnék más kezébe adni, ha meg marad nekem még a nyáron akkor nem akarom hogy a Mátra legtetején a hajtókar kinézzen belőle, mert ott helyben gyújtom fel xD
Ha marad sportkipu kell hagy csörömpöljön + talán pár apróbb teljesítménynövelő szarság...ami kamu, de legalább elhiszem hogy 150 ló....
Nekem is hajtókar cserés lett. Bár én a héten már beadtam felújításra a főtengelyt, jövőhétre lesz kész. Feltéve, ha találnak hozzá hajtókart...
Egyik oldalt a hézagolót kiette, aztán a hajtókar beleért az egyik sonkába. Ami engem érdekelne, hogy a hézagolót miért ehette ki?
szia! a gyári 16mm-es,a 18mm-es az erősített(60-70-80ccm-es hengerekhez)de néhány ujjabb tipusnál már gyárilag erősített az alsó csap,
féklámpakapcsoló 2,5eft
szacsomotor@freemail.hu
Lenne egy szakmai kérdésem :)
Italmondo-n találni több féle ( 2 ) alsó csap mérettel rendelkező hajtókart! Van 16 és 18mm eres! Mind a kettő alá oda van írva hogy AM6 stbstb de ott van felsorolva alatta hogy milyen motorokba jó, és mind a kettőnél ott van az
Rs azonos évjáratokkal! Igaz, hogy a legtöbb fajtához 16mm er van feltüntetve, de mégis hogyan döntsem akkor el, hogy melyikre lenne szükségem....! Persze tudom szétszedni lemérni, de akkor is ....csak úgy kéne már elvinni, hogy alkatrészt viszek
Jah és van valakinek véletlenül hátsó fékláma kapcsolója? Működőképes...nekem mióta megvan működött vagy 2 hetet azóta szar...hátsó fékről így nem világít a féklámpám!
Sziasztok!
1996-s gyártású RS50-ez van valakinek plexije?
Rajta van a lánc valamelyik oldalán a mérete.
Sziasztok! Érdeklődnék ,hogy szerintetek erre az Rs-re jó a 420-as lánc?

//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
eladó egy top due plus 75ccm vashneger és egy malossi 80as aluhenger a hirdetéseim közt megtalálhatóak.
Helló engem a karbi érdekellne szivócsonkal azt úgy külön mennyiért adnád?
Nekem van ilyen indexem 3500 ft/db
Üdv!
Vennék aprilia af1-rs 50ccm -es kilométer órát április elejére. Akinek van kérem irjon.
Mostmár tárgytalan mert 21.-én megjön de am köszi!