Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rs 50 2008-as tuning szett:csak gyári csere alkatrészel eladók.
malossi 70-es tuning nikacilos henger =40e (csere darabal)
gianneli sport kipufogó rendszer=30e(csere darabal)
dellorto 21-es karbi szivocsonkal=15e (csere darabal)
érd:ktmktm@freemail.hu
Eladó egy Minarelli AM motorblokk. Én Aprilia rx ből bonottam ki. Dellorto karbival, hengerrel, rezóval és egy új dugóval amit még nem tettem bele a blokkba. Sajnos gyujtást nem tudok adni deHívj vagy írj megeggyezünk. olcsón 20000 ft
nagy1122@freemail.hu
0620/9564824
srácok nem akar valaki nagyobbra váltani?

egész véletlenül lenne egy eladó rs 125 öm

beszámítani nem tudok sajna csak kp

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125-4507966
van két eladó hengerem am6-ra:

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Nekem lehet hogy lesz hozzá kuplung bowdenem de nem adom olcsón
Sziasztok!Valaki nemtud index amilyen a képen van+a kuplungkarnál porvédőt.sűrgős lenne,előre is köszi aki foglalkozik a bajommal is egy kicsit..

Dávid
Hali!

Örömmel hallom, hogy jól vagy. Hát igen, bizony a pénz szab határt az álmainknak.

Nekem jelenleg folyamatban van az A korlátlan (B-vel csinálom, ez volt a cél, hogy együtt), aztán az RS-két is árulom. Ha eladtam, jöhet a következő gép (megint csak pénz kérdése). Hogy milyen lesz a következő gép? Hát mindenképpen nagy, ami azt fogja csinálni, hogy brrrrmmmm!

További szép napot kolléga!

Aztán majd ha összejönnek a dolgok, egy nyári gurulást igazán összehozhatnánk már!

Üdv.:
Ghost
Pontosan 7,5 dl :)
Neked mennyi olaj ment bele?
Hát majd holnap akkor így próbálom meg
Én eddig 1esben toltam, aztán ugrik, tol és általában beindult
Előfordul hat ,hogy az elején jobban tapad a kuplung.Hogyan próbálod betolni?Üres,fut,felugrik,kuplung 2-es,kuplung ki és a motoron ülve még mindig fut?Mert így érdemes.Ez nem simson!Sebességben behúzott kuplunggal nehéz lesz betolni.
Próbáld 6-osban tolni;)
Én is pont ma cseréltem olajat...
Viszont menni még nem tudtam vele mert nem indult be
Akksi hiányában csak tologattam itt az utcába, viszont annyit már észrevettem hogy 1esben sokkal nehezebb tolni mint olajcsere előtt (behúzott kuplunggal) !
Lényegében azt szeretném kérdezni hogy ezmost akkor normális?
http://www.apriliaforum.com/te....
Itt engedtem le!
De viszont bele ment 1 liter olaj az sok?
Kösz, de én nem találtam én egy imbusz kulccsal tágíthatót találtam a váltó karbemenetével szemben a túl oldalt jó sok olaj ki jött belőle gondolom az lehetett az... Meg elég sok vissza ment:) Kerültem vele és nem vettem észre hogy rossz lenne de viszont könnyebb lett a váltás;) Remélem nem csináltam kárt...
Vagy vmi más bowdennel helyettesíteni ideiglenesen nem lehetne? simson vagy bicikli bowden?
Feküdj be a moci alá! A blokk alján van egy csavar. Nehéz nem észrevenni ;)
Kellemes meglepetés :P:P
Köszönöm kérdésed, megvagyogatok, nyakamon az érecccssségi

Motor, hogy lesz a másik, igazából attól függött volna hogy lesz-e ebből a B125 dologból valami, de eddig nem járt a nép sikerrel!
Igazából nemtudom, hogy mit akarok! Mindenképpen jó lenne nagyobb Rs, de ahoz mennem kéne jogsira stb. Most itt az autó, ugye nekem már majdnem másfél éves a B-s jogsim, szóval nemtudni mi lesz még. Ha marad ez az Rs, akkor feltétlen cseréltetnem kell hajtókart, szóval kell rá költenem! De szivesebben költenék 125-ös Rs re jó lenne komplett ruhát venni, haladni kellene szépen lassan fölfelé! Nyári munkától is nagyban függ a dolog
Ha ez az Rs marad kell egy kipurendszer kicsit hagy muzsikáljon! Rs 125 öt rendszám nélkül nemakarok. Szóval látod ez a helyzet, magam sem igazán tudom, hogy mit szeretnék......
Nem bánom ha ez marad, de nem bánnám ha nem ez maradna
Nincs vkinek 2006 utáni rs-hez kuplungbowden?
Ma jött meg amit rendeltem de nemjó hozzá nagyobb a bowdenvég mint a karon a lyuk meg a blokknál a kis karba sem megy bele. Felhívtam ahonnan rendeltem azt mondták visszaküldhetem de minimum 1 hónap mire tudnak jót küldeni azt meg kurvára nincs kedvem kivárni főleg h itt a jó idő és már nagyon motorozhatnékom van
Nem tudom ezen a képen látszik-e? Ha látszik meg mondaná valaki hol van?
Üdv!
Olyan kérdésem lenne hogy 2002es rs50 en hol van az olaj le eresztő csavar? Hátúról nézve jobb vagy bal oldalt?
Szevasz Norbikám!

Mi a helyzet? Motor, lesz-e másik?

Én ma vizsgáztam le A-ból, B-ből (kresz) sikeresen. Szóval egy lépcsőfok már megvan, pontosabban kettő, elsősegély már nem kell.

Na minden jót neked!

Üdv!
Kedves fórumozók!

Eladó szeretett motorom, kategóriaváltás végett.
Aki szeretne egy megbizható, jó küllemű motort, az keressen fel bátran!

Íme a hirdetés:

http://www.kepesmotor.hu/april...

Üdv.:
Ghost
3 dolog lehet 1 lehet hogy rossz a gyertyád 2 elektronika vagyis trafó hiba 3.gyujtás alaplap jeladó hiba
gericsi!

Persze, lehet bikázni, de jófajta bikakábelt mindenkinek javaslok! A vásárba illetve "kínai" bikakábelt kerüljük!
Üdv:DonPedro