Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Autóról lehet bikázni az RS-t?
Nemjelent neki gondot a nagy Amper? (52Ah akksiról akarok próbálkozni)
Persze hogy érdemes, ez nem kérdés!
Sanyi 502
Nincs véletlen 2005-ös évjáratú gömbölyű RS 50-hez hátsó teleszkópod?
Sziasztok érdemes drága dugattyut venni vagyjo az olcsóbb is?Milyen a tapasztalat?
köszönöm a bizalmat szia
kösz a képeket utánajárok hogy biztos minden jó e forgásirány felfogatás stb és jelzek.
szia kéne a számod mert érdekelnek az alkatrészek
NEMTUDOM.....
Szia tessék :)
a postaköltség 1000 ft ha érdekel a dolog...
gabor8181@freemail.hu
30 605 6883
Sziasztok!
Ez nem RS téma de azért megkérdem. Egy 4ütemü 50es robogoról lenne szó az a gáz hogy nemakar beindulni ha meg beindul csak felpörög és lefullad de ha az motorolaj ellenőrző sapkát leveszem ömlik belöle a benzines olaj szerintetek mi lehet a gáz? ja és a karbival nincs gondd mert azt megnéztük. Kösszi előre is a segítséget
eladó egy 50-es am henger,a víztere repedt de javítható.3000ft-ért vihetőhüvej nem sérült.
Látom nem csak bennem vetődött fel ez a kérdés.
Na meg az akadt dugattyút.
Van aki megveszi a használt cápafogas lánckereket?
több képet tudnál feltenni arról az olajszivattyúról?
Lehet hogy a gyertya, de lehet hogy a C.D.I dobozod halt meg.
Szia nekem van oylajpumpám:) ha érdekel hívj vagy írj....
a 125 ösé is ugyan az mert attól hogy ahgengerméret nagyobb ezek az alkatrészek még newn azok! az első kép jobb alja felé megtalálod! a postaköltség pedig plusz egy 1000 ft ba kerül:)
Nekem volt ilyen! Gyertyacsere megoldotta! NGK B8ES vagy BR8ES-t tudom ajánlani esetleg 9-es.
sziasztok !

Olyan gondom lenne, hogy eddig hibátlan volt a motor, most viszont nem indul. néztem és valami a gyújtással lehet, mivel nincs szikra :S nem találkozott valaki hasonlóval ?

(1998-as RS)
Uhh mostnézem hogy aza kép amin a motor mellet ülsz, nekem azvan kirakva háttérképnek
Mi szombaton mennénk, összeszerveztem a csapatot...
Jó lenne azért találkozni valakivel mert erre felénk senki RSes nincsen
én ott leszek.. pénteken.. sulival
Fórumlakók közül ki fog jönni jövőhéten a Budapest motor fesztiválra?
sziasztok nincs valakinek 2002-'03 as RS-hez olajpumpája lehetőleg olcsón és lehetőleg ne eressze az olajat :)
Cagiva Mito 125 /1991/
Tökéletes motorikus és esztétikai állapotban költségmentesen várja új gazdáját.
2010 nyarán lett felújítva (dugó, hajtókar, össz. csapágy, szimmering, új power elektronika) Új gumik, jó fékek. Műszakis 2012.10 ig. A1-es jogosítvánnyal vezethető. Gyönyörű megjelenés. Végsebessége: 160 km/h
Az ár irányár (lehet alkudni) : 275.000 Ft

További képek az adatlapomon a fotógalériámban :)
Aprilia RS 50 2004.-es évj.gyönyörü szép karcmentes szalon állapotban vana gép.Minden tökéletesen müködik rajta szervizelten karbantartva.Új akksival 4 új indexel új láncszettel jó gumikkal.Eredeti származási papirokkal igényesnek eladó.csere nem érdekell.Ár:275 e ft.További motorok adatlapomon megtekinthetök a hirdetések.Tel:06 70 459-6036