Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről a golyóról beszéltem a képen a 11-es golyó
normális csapágybolt árul külön golyókat.
Nagy valószínűséggel a két rúd közötti pici golyó roppant szét én is így jártam meg már más motornál is találkoztam ezzel a jelenséggel.Annak a rugónak sok köze nincs hozzá az csak egy rásegítő rugó a bovden vissza húzásához.Golyót könnyen tudod pótolni.Kiveszed a rudakat megméred az átmérőét és veszel egy olyan csapágyat amiben akkora esetleg picit kisebb golyók vannak és kiszeded belőle.Külön nem tudom ,hogy kapsz-e hozzá.
Mármint ez a rugó. Képen a 16-os.
Szia! Lehet a kuplungrugó. A tengelyt nemhiszem, hogy el bírna törni!
helo!
Tegnap este: Kuplung be... 1-es... kuplung ki... 8000-nél kuplung be hogy majd felrakom 2-be... csatt!... nincs kuplung a bovden nem szakadt el az tuti mert megnéztem. Mi lehet a gond?
Szerintetek az rs-re fel lehet tenni vmi szép bukógombát?
Helló,érdeklődnék,h vannak-e még az alkatrészből
Iagazadvan.
De én már belefárattam.Nemvagyok az a fajta már nagyon régota hogy huzzam huzzam a gázt mint az őrölt...:$
Mostmár inkább szépségre mennék és jo képességekre :)
eleve én 60-70 nél nemszeretk többelmenni mert én belátom ez 50 es nem arra teremtették hogy kigyilkollyam a lelkét és javittassam mint a hülye :D
Szal na :) azonfelül tipp akkor hogy mekkora az a gumi amit elbir ?:)
Ja a gyári értékeket tuttam amugy de azért köszönöm szépen a válaszod :)
gyári leírásban elöl 90/80, hátul 110/80-as van. igazából ha szélesebbet raksz rá jobban néz ki, de nem ajánlott mert nem 100+Le-s gépekről beszélünk,és, ha kicsit is, de visszafogja a teljesítményt! kitalálták azért a gyárban, hogy mi az ideális... :)
sziasztok valakit nem érdekel 1 aprilia 50-es önindító?
zsír új? olcsón!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Hali
Egy olyan vicces kérdésem lenne mert teljesen tanácsatalan vagyok.
Mien gumikat tudok fellökni a kicsikére?Mekkora az a gumi méret ami ajállot vagy pl.: szélesebb vagy magasabb peremü?
Gyári felnimvan.
Most 120/60 ZR17-es briston van rajta :D
De ez olyan vékonynak tünik vagy nemtom :D
Na kinek mien tanácsa van ezügyben :)
Akkor bróbáld azt elöre tenni!Meg lehet oldani!Én már csinált ilyet és tökéletes lett!
első nincs?
Ha valakinek valamilyen idomja és nem szorul festésre illetve lábtartó konzola az szóljon mert érdekelne
címem: dragster22a@citromail.hu
Van egy pár hátsó lábtartóm pluszba nekem is. Na mindegy, azért kösz.
Köszi szépen a választ ! Majd kerítek valakitől
A hengerfejcsavarok meghúzási nyomatéka 14-16 Nm. Én próbáltam autószerelőtől kérni nyomatékkulcsot, de annak az alsó nyomatékértéke is 16Nm fölött volt. Így aztán érzésre húztam meg.
Szegény mocit én már ki se toltam egy idelye a garázsból, ott él már egy kis idő óta....kb tavaly október közepe...szép idő!
Remélem hétvégén lesz egy kis napsütés, kitolom már meg beindítom hagy pöförésszen egy kicsit
Egy darabig még ott is marad....jön egy kis tavaszi ráköltés stb!
E-H fékbetétek, hegerfejtömítés eltüntetem azt a pár karcot, olaj mert már sikít benne a visszajelző xD bár ez nem "kopó" alkatrész hanem kaja
Ezt főleg hozzáértőktől kérdezném! A hengerfej csavarok meghúzásához kell nyomatékkulcs? Ne úgy tegyem már vissza hogy saccra húzom meg a hehgerfejcsavarokat, és ha kell hozzá akkor mennyi Newtonra álícccsaam be? Írok már helyesen egy kicsit éreccségi előtt
Szerintem a 70es még jobb is.. :D
Nekem az a gyári méret..
Persze,jó!
Szevasztok!
Kérdésem lenne hogy az Rs-emre 110/80-17 es gumi kell hátra, és itt fórumon van 110/70-17 szerintetek jó lenne rá?
Köszönöm Gedeon !
Csak hátsó lábtartóm van hozzá de felszerelhetö rá az 2000ft
Hali, én nemrég ejtettem meg az olajcserét de nekem soknak tűnik az a 7-8 deci, én teljesen leeresztettem az olajat, függőlegesbe tettem a motort és 3,5 deci ment bele úgy hogy már jött a nívón. Igaz az enyém 93-as évjárat.