Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Keresnék egy gyújtáskapcsolót, és egy 19-es DellOrto karburátort. Akinek van kérem jelezze.
Sziasztok,
Az lenne a kérdésem h ha veszek egy vashengert de a hengerfejet nem adnak hozzá... Rátehetem a vashengerre az alu hengerfejemet?
Szia!
Küldj képet és árat és megegyezünk
helo: elsőfelni=35e első forditott telo=30e
Nekem van hozzá tanksapkám kulcsal együtt 10 000ft kulcs nélkül 6000ft indexek vannak új gyári 2500ft/db relém az nem igen lesz
Mennyiért adnád kompletten rezzorral együtt.Milyen amúgy gyári rendszer?
Hali!
Első felniért mennyit kérnél?:)
Ja és valaki nem tud szépen felnit festeni? Arany szinűre kéne.
Neten fent van egy portugál rs 250 aszem portugál aminek arany a felnije. Na én pont ugyan olyanra akarom megcsinálni az én csikóm:D
Már a féktárcsákat felderítettem hogy honnan lehet szerezni. Meg most akkor meglenne az első felni is, ja és valaki nemtudja az új rs fordított telóját valahogy át lehet rakni a régebbi gömbi rsbe?
sziasztok! segítségeteket kérném! '03as rs re kellne nekem tanksapka ,indexrelé ,esetleg ha valakinek van index az is érdekelne! üdv
mennyiér adod csak érdeklődésképp?
haveromak kéne vmi rendes dob majd
Igazából nem is tudom, mondjuk legyen 5000pénz! esetleg rezó nem érdekel hozzá?
A dob engem is érdekellne!Mennyiért adod
sziasztok..48 as méretű kabát eladó én 180 cm vagyok de rám rövid a dereka..a kézhosszúsága az frankó ...kb 168-175 cm magas fiura való kabát HEIN GERICKE postát én állom ..utánvéttel vagy átutalással... lAssan itt a jóidő nemsokára lehet majd frankón motorozni vele....13 000 FT ÉRT ELADÓ
30 605 6883
hello. 60.ba oda adom amit fel soroltál, hibátlan állapotu 7500-km van a motorba.
Heló. Eladó egy új 50 cc hengerszett. 13000ft vagy csere érdekel jó állapotú 19- 21dellorto karbira. üdv
na hali....akkor érdekel a hangtompítóóó?
miért nem törlöd ki ha már nem lehet vásárolni a piros füstös plexit.
Szia!
Bár nem én mondtam korábban, hogy van, de nekem is van egy feles hangtompítóm, ha érdekel!
Értem,az a 3 fajtád van ami a hirdetéseid között is van?Mennyiért számolnád be a hármat karcmentesek 1 szezont voltak a motoron.
Kit láttam ma, 3óra körül, egy fekete szívlámpás RSel Hatvanban?
Ha valki magára ismer kérem jelezze nekem valahogy!
Hali, úgyemlékszem mintha itt vagy lehet , hogy a 125-s fórumban de valaki igért nekem 50ccm es kipuff-ot( végdobot) képet és hogy mennyiért adná.
Aki magára ismer irjon már kösziiiiiiii.
SÜRGŐS LENNE , április elejére kéne
Hello hátsó villáért meg a kerékért mit kérsz? Meg a fék tartó konzol!
megoldható de nincs ledes indexem mindegyikbe izzó van
Érvényes még a hirdetéés? ha igen akkor ez a motor mennyi lene?
szia csak ez az egy volt..már eladtam..bocs
Hello engem is érdekelne 1 ilyen olajzó.