Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az szetben cserélendő!
Helo,valaki tudja hogy honnét tudok 97-es aprilia rs 50hez hátsó új lánckereket rendelni jó áron? ja és újat! köszi
Szoruló főtengely, olajszivattyú, ragadt dugattyú.
Termosztát, besült gyűrű, eldugult kipufogó, nem rávaló kipufogó a hűtősapkában tönkrement nyomásszabályzó szelep ( magas nyomású hűtőrendszernél), beállítási probléma. Ami a rejtélyes melegedési esetekből eszembe jut még.
Dellrotyóhoz mindent kapni vizsonylag olcsón, é sok helyen.
jó tudom hogy a megoldás egy 21-es mikuni lenne:D:D:D:D:D de hát kinek van arra pénze? mert nekem jelen álláspont szerint megdögölni sincs pénzem:D
Köszi a választ! de az én álláspontom szerint így több anyagot fog kapni! mert némelykor meg akar fulladni
Ha van eredeti 120x240 mm-eres Piros matricád akkor engem rögtön érdekel egy! Képet mellékeltem, ilyenre gondolnék
Valakinek alapjárat állító csavar elfelvőben? PHBG19 es karbihoz!?:)
Vagy ha tudtok mondani helyet ahol kapható, aztis megköszönném, néztem italmondonál is, csak az a baj hogy nem tudom hogy hogyan nézett ki, ígymeg nemmerem megrendelni...

Ricsi
Valakinek Aprilia matrica? Akit érdekelne írjon rám, teszek fel képet!
Hengerfej tömitésem is jó!
Hengerfej tömítés. Nézd meg a vízbeöntőnél, hogy bugyborékol-e a víz hidegen, mert nem szabad neki. Viszont, ha hengerfejes akkor ajánlott a vizet leereszteni belőle, hogy ne rohadjon össze pl. a főtengő.
+10 lóerőt!
Őszintén? Többet eszik, amúgy lófaszt se....észrevehetetlen!
Sziasztok kérdésem az lenne hogy mennyit számít hogyha a gyári karbiban nagyobbra van cserélve a fúvóka? köszi előre is
eladó gyári hangtompitó!
Segítséget szeretnék kérni hogy mi lehet a baj ha forr a víz a vízpumpa jó és a hűtő is tiszta?
Laci!

Küldtem mailt a 19-es karbi manuál szívatóval kapcsolatba. Árára vagyok kíváncsi.
Üdv!
Oké köszi :)
Gyárit felesleges levenni. Sztem.
Bár attól függ hogy milyen/mekkora karbi van rajta.
De gyári légsz.vel is belehet lőni a megfelelő értékeket.

Sport sok koszt átenged.. elég nagyok a "rések" rajta.
Max a nagyobbat fogja fel. Bár egy kis láncspray segít ebbe neki..
Mondjuk ha 80as vagy 70es már a hangján is észre lehet venni mert hallatszódik rajta hogy erőteljesebb hangja van mint egy 50esnek.
Mennyit akarsz rákölteni?
http://www.robogoalkatresz.eu/
Itt találsz párat :)
Sziasztok.... Érdeklődni szeretnék valaki nemtud nekem ajánlani nekem valami faja: henger, hengerfej, dugó, gyűrű, mennyibe fájna nekem válaszokat köszi!
Elég sok, enyémet a 100 megválasztja szélmentes övezetben :)