Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha hidegen van a motor akkor kicsit menyél vele ,hogy a váltóban is felmelegedjen az olaj.ha ez megvan a blokk bal hátsó-alsó sarkában van a le eresztő csavar a motor alá edény és mehet le a cucc hagyjad jól kicsepegni (ha nem sietős akkor pl. este kitekered aztán reggelig elcsorog).Ha sietős ekkor várd meg amíg már nem csurog csak csepeg aztán mehet vissza a le eresztő csavar ha alapos vagy akkor kicseréled a réz tömítést rajta (ha van valamelyik kúpra tömít).A blokk tetején a beöntő a kuplung dekni oldalán a nívó csavar.Némelyiken a kuplung lamellák dekniének közebén valamelyiken kicsit hátrébb valahol a deknin ,de mindenképpen a kuplung felőli oldalon.Nem nehéz megtalálni mert ott más csavar nincs a dekni felfogató csavarokon kívül azok viszont csak körben a szélén.Na kiveszed a nívó csavart és elkezded öntani az oilt kb 7-8 dl fog belemenni tehát 1L bőven elég.A töltés alatt lehetőleg a motor függőleges legyen ne sztenderen mert akkor csal és nem az a szint.Amikor a nívó nyíláson elkezd csurogni az olaj akkor elég és gyorsan betekered a helyére és ennyi.A karburátornál pedig a gyárilag megadott érték tövig be a levegő csavar majd 1,5-2,5 fordulat vissza ,de ez csak támpont a te gépeden lehet teljesen más beállítás kell.
Megjött az olajtartály, át is vettem. Köszi!

Kellene jobb oldali első lábtartó, ugyan így 2008 -asra. Konzol nem kell, csak a lábtartó hajlott meg. Esetleg van neked eladó?

Kösz mégegyszer!
Gedeon !

Ha megkérnélek ,adnál egy rövid leírást a váltó olajcseréjének a menetéről, értem ezalatt, hogy mennyi olaj kell bele, kipuffot lekell-e venni stb.

Továbbá, van egy Dellorto PHBG 19-es karbim. Ha jól tudom , ezt is be kell tekerni teljesen (a kisebb csavart) majd másfelet ki , és onnét lehet állítgatni.

Előre is köszönöm !
Igen 50.-es
huh hallod életet mentene :)
előre is kösz..remélem van neki :)
Ok Köszi! Idő közben rájöttem hogy nem is azt akartam írni mivel ez csak 50es! De köszi ;)
Illetve lehet!Hívd fel ezt a számot 06203860853 csak az a baj a srác nem nagyon postázik ,de mond neki a győri motorszerelő srác ajánlotta aki simson telókat vett nála. Óvári az űrge és mindene van láttam nála bontott RS-t is a te motorodra 98-2005 ig jó a felni.
rendben.kössz azért!
Sajnos nem.
gedeon82! nem tudsz eladó '04-es rs.hez hátsófelnit?
Milyen motor olajat akarsz km ként cserélni? Ez 2T motor 2T motorolaj kell a tartályba és mikor jelez az olajlámpa újra töltöd.A váltóba meg hajtómű olaj kell 75W90 esetleg 80W90-es kb 7dl kell bele a kuplung deknin a nívócsavar jelzi és azt érdemes szezononként cserélni mondjuk minden tavasszal.
Van valakinek TANKBURKOLAT vagy LÁBKONZOL?
Mindenképopen legyen Repsol ami egy minőségi olaj.
De legfőbbképpen szintetikus
Repsol Competíción ez a legjobb
csőőő tagok! keresek '04-es rs-hez hátsófelnit! akinek van elfekvőben az jelezze má' .
Motul 710
olyan 4 tankolásonként
Üdv!
Azt szeretném kérdezni hogy rs50-be milyen motor olajat ajánlotok!
Nagyából jó minőségűt szeretnék venni! Illetve hogy hány Km-enként kell cserélni
köszönöm válaszaitokat kicserélem az izzót aztán ha sikerült még írok (:
de 50 es?
Nem azt mondom először nézd meg az égőt cseréld ki és ha akkor sem jó akkor lehet tovább menni.Ezek dupla szálas égők az egyik szál a féklámpa a másik a helyzet ha van féklámpa attól még lehet rossz a helyzet jelző része.Mellesleg ha kint az izzó (égő) akkor próba lámpával le lehet próbálni m,hogy eljut-e egyáltalán áram.
De azért nézd meg az égőt is mert ezek ilyen 2 izzósak, és nekem sem volt helyzetjelzőm, viszont a féklámpám működött!
Cseréld ki, sztem 300 Ft-nál nemtöbb....
Köszönöm a segítséget!
És melyik márka ami tuti?
Telisonkás főtengelyt hol és mennyiért lehet beszerezni?
a nagyhengerhez telisnkás főtengely kell tapasztalatból mondom.
van tank boritásom 7000ft