Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ha valaki motorvásárlás előtt állna:
Ha nincs műszered akkor úgy tudod ellenőrízni a töltést, hogy egy nagy teljesítményű izzót rákötsz az aksira és megnézed, hogy fordulaton jobban világít-e. Kapacitás probléma is lehet, akkor aksi csere.
Szia!Nekem 3 db ilyen indexem van,nem számolnád be nekem és vennék tőled,akkor 4db ledeset,vagy vmi másabb indexet.
Üdv!
Ugye van az a problémám hogy 2-3 indítózás után lemerül az aksi. Ez lehet a feszültségszabályzó hibája? Esetleg cserére szorul?
Egy porlasztó takarítás nem árthat. Ilyenkor mindenféle ufuszok kicsapódnak benne. Amúgy meg egy kicsit járni kell vele, mert szinte újra be kell járatni a vékony oxid? réteg miatt ami a hengeren képződik.

Tuji
Jó napot mindenkinek!
Van nekem egy aprillia RS50-es motorom és most vettük elő.
De valamiért nem akar 8000-8500 többet pörögni.(régen 12-t is pörgött).
Eddig letakarva fedett területen állt.
Valaki tudna mondani vmit ,h hol keressük a hibát?
eladó vagy elcserélhető h4 es Osram xenon szett 70- 80 cc jó állapotú hengerszettre.
OK, írj ha lesz berúgúkarod is mert kellene hozzá.
dekli+vízpumpa+berúgótengely 5ezer ft(berúgókarom nincs most)
gyújtás dekli 1-1,5ezer ft
Helló!
Engem a közeljövőben lehet h. érdekelne dekni, berúgószerkezettel meg karral, meg a másik oldali műanyag dekni. Ezeket mennyibe adnád?
Azért vannak ennél régebbi motorok is mégis elmennek. Erre vigyáztak én is vigyázni fogok, a többit meg majd meglátom, egyenlőre jó lesz.
Enyém bár nem 1999-es hanem 2001-es de 16 ezer km környékén van benne most pontosan enmtudom hirtelen,de megmerem kockáztatni,hogy nem sok ilyen állapotu rs járkál ami ilyen idős,blokkja akármikor indul télen-nyáron épp hozzáérek az önindító gombhoz már indul,szvatós sincs rajta pedig..
Talán azért mert a legelsö gyártmány ebböl a tipusból ez a tricolor volt 99.-ben és osztrák piacra készült.Tele van folytással meg már koros.De ne legyen igazam!
Mit értesz azon hogy nem egy bevált konstrukció?
Szia! Feri vagyok érdekelne a hátsó gumi rs apriliára köszi.
Szia zoli elvagyok képedve mennyi alkatrészed van, gratulálok hozzá:)
Már nemsok idő és eljön ápriis 3. amikor feladhatod a henger szettet amit beszéltünk(kovács óróbert vagyok, faceebok)
Máááárrrrrrr alig várom és még csak 16.-a van:(:(:(
Eladó Am6-os blokkok
henger nélkül 20-25ezer ft
hengerrel 30ezer ft

ugyanitt ezen blokkok mindennemű bontott alkatrésze
henger szettek 8-12ezer ft
főtengelyek 2-8ezer ft
váltók 8ezer ft
blokkfelek 5-6ezer ft/pár
kuplungok újszerűek 8ezer ft

önindítók 8ezer ft/db áron(újszerűek)

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Ha szét bontod engem érdekellne a müszerfal váltókar rendszám táblatartó stb.Majd össze írom üdv Sanyi!
Nekem van gyári légszürö házam 6000ft olajszivattyú 7000ft
Nem kellett volna megvenni vagy vidd vissza mert azzal sok bajod lesz.Olcsó husnak hig a leve.Én tudtam volna neked ajánlani hibátlan rs.-t amivel csak motorozni kell.Teljesen költség mentes. 250 e ft.2004.-es évj.A tied 99.-es nem egy bevált konstrukció.
Ohhh hülye vagyok XD rossz helyen kerestem...
Am ha valakinek kellene még: index
holnap dobok fel jobb képet :)...
utánna meg majd megbeszéljük a többit...
az én hirdetésem között is van kettő dbha érdekel..30 605 6883
Az a jóóóóóóóó ijen dobot keresek már 2 hete. sajna lekel vennem az enyémről a gyárit mert a zsaruk megöllnek ha kimek az utra:S A km órát már kitaláltam hogy leesz már csak kis dob kell hogy mákdarálo hangja legyen
Sziasztok indexeket keresek!

Ha jól emlékszem a múltkor találtam itt a fórumon, sztem még hirdetés is volt hozzá linkelve, arra emlékszem hogy 1500Ft volt db-ja, és vagy 4 közül lehetett választani :)
Ha valaki megint belinkelné azt megköszönném, és vennék is belőle 4 db-ot

Kerestem most is de nem találtam...

Ricsi