Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Gömb RS hiányosan, AM6 blokkal 100ezer ft

ugyanitt Yamaha TZR és Aprilia Futura cuccok

orozoli2002@yahoo.com

0630-4351769
Érdekelne a gumi! Az ára mennyi a végső? mert érte is mennék!
Írtam neked emailt, figyelem sűrűn majd.
Tudok neked adni külön tartályt 3000ft.-ért ha megfelel+ a posta.Irj emaire posta cimet ha érdekell és postázom email: apriliamotorok@freemail.hu
Itt lersznek a képek a gumiról 17/70-110 Heidenau német gumi
nem
hali!
Lehet hogy nagy hülyeséget kérdezek de ezt:
http://bolthely.hu/tungsram/id...
a xenon égőt bele lehetne tenni változtatások nélkül a tompított helyére?
2008 -as RS -re kellene nekem hátsófékhez, olajtartály. Nincs esetleg neked külön tartályod? Ma már lejártam a lábam, mindenhol csak kompletten tudnak adni, nekem az meg nem pálya, mert kurva drága. Másrészt ugye nekem csak a tartály kell.

Ha lenne, akkor egy msn -t, vagy e-mailt adhatnál, na meg árat.
Szeva. 8 REASE nekem ezvan írva a km meghajtó csigára. Nemtom a te rs ed mikori nekem extremám van az valószínű más.
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! Azt szeretném kérni, hogy akinek van rá lehetősége vagy ideje az legyen szíves írja már le ide nekem, hogy milyen számok vannak a km-meghajtóján. A típus összehasonlítás miatt kéne, hogy eredeti-e az enyém. Az enyém típusa: CEV 14 10 elvileg . Köszi előre is!
Új is jó ha nem olyan vészes az ára, de használt is

ha tudsz irj ide: pista014@freemail.hu
okés, köszi szépen!
Bocsi még nem volt idöm elökeresni!Holnap megkeresem és lefotózom
új dugó kéne ?
Sanyi 502 akkor az újj gumiról, amit 15.000 ért adsz arról képet tudsz mutatni?
Köszi Villszer hólnap hívnifoglak.
Keresek Airsal t6 os hengerbe dugattyut.

msn: suzuki70ccm@hotmail.com
Mivel késő van ezért most csak röviden írnám,bár akorábbi hsz.-eim ben már leírtam a lehetőségeket xenonhoz-led-hez,először is Gedeon mester szavaira figyeljetek , mielőtt elkezdenétek arra a töltőtekercsre közvetlenül , főleg ne ! ledet,xenon elektronikát,akksit kötni -EzekneK EGYENÁRAM KELL !-méghozzá stabil,ami csak egy +elektronika bekötésével oldható meg. Őrdög-ha te kerestél , Itt a számom: 06 20 3850131
köszönöm a segítséget, sikerülni fog bízom benne
na köszönöm a válasszokat, akkor maradok a Repsol nál:D
Rendben, mindenképpen. Amúgy is sokminden motorral kapcsolatos dolgot felszoktam tölteni
A repsol is teljes mértékben jó full szintetikus én tavaly használtam és jó olaj,és olcsóbb is mint a castrol.
Hát így elég nehéz segíteni! A fúvóka nem hiszem ,hogy nagy az még belefér bár ha sima 50ccm akkor lehet ,de nem ez lesz a gond.Először stabilizáljátok a motor alapjáratát kb 1200 körül ketyegjen és el is tudjon indulni akár gázzal akár szívatóval ,de viszonylag könnyen induljon.Ha ez oké nézzétek meg hogyan reagál a gázadásra először lassan húzd a gázt és várd mit csinál be hörög (sok levegő) vagy megfullad (kevés levegő-sok benzin).Ha lassú gázadásra lustán reagál vagy esetleg sehogy vagy igazából semmi problémát nem észlelsz akkor húzzál egy kövéret és várd a hatást jelenség ugyan az.A levegő csavar alaphelyzete (tövig be majd 1,5-2,5 fordulat vissza) először ezen próbáld meg ,de ez motoronként változhat.Ha a levegő csavart befele tekered akkor elveszed tőle ha ki akkor adsz neki.Ennek ismeretében hegyezd a füled és jó játékot kellemes szórakozást! A karburáláshoz így nagyon nehéz segíteni mert nem lehet konkrétan megmondani ,hogy ezt ide azt meg oda tekerd.Ehhez fül kell na meg tudni mit miért csinálsz.
Majd ha megcsinálod képet rakj majd fel..