Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és a karbi maradt a gyári 12-es, egyenlőre.
Fölraktam a multkorába a 80ccm es hengerszettet. A végsebességet kevesellettem, elöl 14-es hátul 43-as lánckerék van. Levettem az elsőt, még szerencse, mert 1 fog híja volt. Feltettem a 15 kereket, és rengeteget változott. Megy mint a meszes. szóval nekem ez a konfig bejött.
Üdv!
http://motorgumishop.hu/index....
ezek mind jók rá
Legjobbak rá a Pirelli gumik (saját tapasztalat) kiváló minőség és tapadás
Persze a minőségért fizetni kell
A gumiméret pedig: 110-80-17
De persze felrakhatsz rá vastagabb gumit is 120 130-ig
Szevasztok!
Kérdésem:Milyen gumi kell rs-re elölre/hátulra?Esetleg tudtok belinkelni vmi oldalt amin van vmi pro?Méret stb pls adjátok meg.Köszi előre is!
Mi az e-mail címed?
Oks hallod vegyük már fela kapcsolatot e-mail msn
E mail címem: dragster22a@citromail.hu
Nekem van bal oldali lábtartó konzolom lábtartóval 4000ft.Minden évjárathoz
Nemlenne valakinek egy eladó bal oldali lábtartó konzola?
Jó ha nem szeded le akkor nem szeded le,csak láttam,hogy hiányos az rs és rajta van a prízma és megkérdeztem.Amennyiért adod
Jó ha nem szeded le akkor nem szeded le,csak láttam,hogy hiányos az rs és rajta van a prízma és megkérdeztem.Amennyiért adod
Kedves Fórumozók!

Aprilia RS 50 Extrema típusú, gyorsasági motorkerékpár, nagyon szép esztétikai és jó műszaki állapotban, szezonra felkészítve eladó. A képek idén februárban készültek. Használaton kívül garázsban tartom, télen nem használom. Főbb jellemzői a következők: DR 80 ccm-es henger, DellOrto 19mm-es karburátor, sportlégszűrő, aprilia sportkipufogó. A motor nagyon szép hanggal rendelkezik, melyhez 15 lóerő és az aprilia RS-re jellemző relatíve nagy nyomaték társul. Utazósebessége 85-90 Km/h, fogyasztása 4 l/100 Km. Az eladás oka kategóriaváltás. Bármi kérdése van az apriliával kapcsolatban, hívjon vagy írjon bátran!

Ár: 250.000.- Ft

Mobil: 06 70 315 4791
nem nagy szám, de nincs értelme leszednem, mit adnál érte.
A prízma kellene,de ha ekkora nagyszám hogy nem lehet külön adni akkor bocs az érdeklődésért
Rendben
hello erdekelne engem 2001-es rs 50-hez kozponti rugostag meg egy par hatso labtarto konzol taposoval egyutt.van valakinek ijen?es mennyi lenne az ara?erre a motorra kellenne.valasz az emailbe a casanowa1984@yahoo.com cimre kerek.elore is koszonom
nem inkább a szelepsapka kellene utánvételesen?
oké, majd apával meg ebszélem még! mert ő finanszírozzná!:P
Engem a gömbi rs-ről érdekelne elől az első sárvédőnél az a két kis prízma ha jó állapotban van.
nekem van hozzá komplett kábelkötegem elektronikával relékkel fesz szabályzóval 25 000ft köteg relék és elektronika nélkül 8000ft.Kormány kapcsoló 8000ft/db tükröm nincs olajpumpa takaró 2000ft hátsó lámpa újban van 8000ft
Én is 15 000ft.-ért vettem csak közbe eladtam a mocit amire rá akartam tenni olcsóbban nem akarok töle megválni vagyis ennyi a vége!
Jó, mindegy. Azért köszi :D
hello mindenkinek
a következő alkatrészekre lenne szükségem
aprilia rs50 2003as am-6os blokkal
kellene komplett kábelköteg,kormánykapcsolók,hátsólámpa,tükrök,esetleg műszerfal,olajpumpa takaro műanyag
aprilia af1 50 am6-os blokkal
olajpumpa takaró műanyag valami 17.5-19es karburátor
és egy olyan megoldás,h hogy tudom bekötni a manuális,bovdenes fordulatszámmérőt az am6-os blokkba?
Akkor nemtom. ezen más felirat nincs csak annyi hogy made in italy:D
Szia! Az GREASE akar lenni, ami zsír. Az egy műanyag kupak amit ha leveszel ottvan alatta a fogaskerék arra kell zsír. ez a meghajtó alján van amit te mondasz. Ami nekem kéne az meg az elején, a bowdenkimenettel pontosan sezmben! Azért köszi h vetted a fáradságot!