Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól látom van motoros csizmád én is azon gondolkozok hogy venni kéne egyet szerinted megérte? nem izzad bele a lábad nyáron meg ilyenek? :D Nem tudom 50esre megéri e venni
Na gyerekek megjártam a Mátrát a kisRSel
Hát mitmondjak kegyetlenül jóvolt, viszont azt ajánlom hogy aki kíméli a blokkot az neinduljon neki, vagy csak olyan áttéttel, amiben bika erő van, mert én felfelé csak 7500-8000res forgultszámmal tudtam tartani az iramot Lefelé nagyonjó a könnyű moci :D és a legkissebb gázadásra is úgy reagál mint egy 125ös

Itt a galériánk : http://sportmotor.hu/motoros_k..." target="_blank">Galéria
Sziasztok!
Sürgősen kellene nekem aprili af1 50ccm-es km óra( ami 120 ig vagy 100 ig van skálázva már nemtudom) vagy rs-é is lehet jó nemtudom
Akinek van vagy tud "olcsón" az kérem irjon mert nagyon fontos lenne, köszi.
nekem egy 97-es motorról vették le.
Próbálj meg rá rakni 1-2 foggal nagyobb első lánckereket. A pitbike-hez való lánckerekek jók rá kb 1500ft- áron vannak.
Legalábbis Derbi xtremehez jó volt, a blokk meg ugyan az.
Neked milyen áttéted van a motoron?
Milyen évjáratú motorhoz való kipu rendszer?
heló eladó egy rv gyujtásalaplap és lendkerék:6000ft
am gyujtásalaplap és lendkerék:7000ft
és van egy rs 50 kipufogó rendszer:10000ft

képeket kérésre.
MSN:danika94@msn.com
TEL:06209103659
kössz!:D
http://www.sportmotor.hu/tagok...

Keresd őt, ő tud neked csinálni olyat amilyet akarsz. Van msn cím az adatlapján.
Sziasztok ilyen féktárcsát kersnék ha tudtok szoljatok
Sürgőslenne!
Előre is kösszi!
Univerzális új indexek minden tipusra felszerelhetök sárga és átlátszó burákkal karbon mintázatu házban.Postai úton is.Tel:06 70 459-6036
Akkor a te áttételed se valami hosszú....
Ha 6. ban 10.000 nél nagynehezen 80. Én ott majdnem 100at megyek..
hát 170magas vagyok 62kg és 6.ba 10ezernél nagynehezen80
Igen 2T nek kell valamennyi folytás, de valami nagyobb szükítésnek is kell lennie benne ha nem megy jobban a kat. kivétele után sem. Ezt kellene megkeresni. Mennyit megy most végre?
Nem kell valakinek esetleg lendkerék lehúzó? 19x1 -es van most, de más méretben is tudok.
Boccs ezaz amiről én nem tudtam
Esetleg főfúvóka dugulás, talán főtengely szimering.
bár sajnos ezen a részen nemvagyok igazán tapasztalt és nemtudok olyan sok mindent ezért kérem a segítséged(etek).
hát a hangtompító résznél lehet még.
de sokan mondták meg láttam néhány helyen hogy ha teljesen kivan takaritva akkor nincs mi megvezesse a kipufogó gáázt és nemlesz ereje a motornak
Helló!
Nem az enyém ez egy Giannelli Vaterán találtam itt a linkje
Ha nem lett erősebb akkor valahol még folytva lehet, amiből eddig kiszedtük mind jobban ment utánna.
Köszi a képet megkaptam és meg is találtuk. kiszedtük de igaz elég tiszta volt átláttam rajta. kicsit furcsa volt igy menni vele de sztem nemlesz itt baj. a menetteljseítményén nem változtattot azt kicsit bánom :/és a képet amit küldtél az a te kipud vagy csak találtad neten? mert kiváncsi lennék mennyi egy ilyen használtan.lehet azt kéne rádobni.
Simán
Voltunk már párszor....elüli az ember a seggét mert 350km er szokott lenni vagy picit kevesebb....de mindig fülig érő szájjal jövünk haza, nah meg persze gyűrött gumival
Imádunk szerpentinezni, van egy szakasz, most meg nem mondom pontosan hogy mi után, 4 km-ez a szakasz de olyan hogy kanyar hátán kanyar, és elég a tempó is mert olyan hogy a 2 leggyorsabb kanyar is 100 al már majdnem bevehetetlken.....a többi az ilyen 60-80 de nagyopn lapon!
Help!
A motoromnak vmi baja van...
beindítom , szivatóval , és amikor húzok neki 1 kis gázt rögtön állna le, ha nem húzom a szivatót leáll, ha folyamatosan húzompörög fel és fel ilyen 6000 nél engedtem el mert már sok volt, lehet menne még feljebb... kérlek segítsetek..(HONDA NS 50 F)