Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A videókra majd kíváncsi leszek!
De képes vagy 100kmt megtenni csakhogy mátrázhass? :O Ezigen ember!
Ne is mondja senki, hogy motorozik! Mert megkattanok
Enyém még ácsorog a garázsban...! Hétfőn jön haza szerelő srác megyek is ki hozzá, beszélek vele, hogy mikor cseréljük ki a fél belét :) Utánna még megyek vele 2 Mátrázást és teszem is föl netre ! Remélem megveszik minnél előbb! Nagyon kell már a nagyobb gép....
Na délelőtt eljött haverom és megcsináltuk, az volt a baja hogy gondolom a rázkódástól, a karbi tálcája, ahol az úszó is van kilazult egy csavar miatt, itt fals levegőt szívott, és a tálcában is találtunk elég sok fémforgácsot, vszínű hogy a csvaré volt...
Na hát ennyi, ez volt a ludas, most már ismét pöpec a gép, és holnap mehetek mátrázni
bereczki0519@freemail.hu
Na az fasza. Remélem nem lesz semmi komolyabb baja,és hamar megcsináljátok.Ha mész a Mátrába akkor jó Mátrázás majd..
Kishosti
RicaRS
thebadboy016
Köszi mindenkinek a segítséget :)
Úgy látom nem rakta ki a képet adj egy mail címet és elkűldöm.
Itt egy kép a kipuffról, a piros vonal körében van a kata. a sárga vonalnál kellene szétvágni. 90% hogy ennél is ott van de mivel ilyet még nem vágtam pontosan nem tudom megmondani.
Sziasztok!
A mai nap úgy jártam hogy megyek Gyöngyös és Hort között minden okés, erre fogja magát a moci, mintha csattanást hallottam volna, a motor meg leáll, na mondom fasza ez megragadt
felhívom haverom akihez mentem volna hogy jöjjön már értem mert baj van...
Neki közben lenyúlták a motorját másfél óra keresés után meglett, kijött értem, fél óráig szerelgettünk de szerencsére nem ragadt meg hanem a karbi kapott be vmi koszt a légszűrőnél, így valahogy 30km/h val hazaevickéltem nagy nehezen...

A legszebb az egészben hogy én szépen kiakasztottam a motor seggére a kukásmellényt nehogy elbasszanak az út szélén, többek közt 4 vagy 5 motoros és 2 rendőrautó ment el mellettem, de egy sem állt meg...
öszvisz 2 autó állt meg, egy fiatal hapi, akinek most kawa ZX10R je van, régebben pedig volt neki 3 RSe, és egy Rózsaszentmártoni ember, neki 2 Ural motorja van utóbbi nagyon rendes volt mert adott telefonszámot és mondta hogy ha nem tudok sehogy sem hazajutni, hoz autót, és hajlandó hazavinni engem

Utólag szeretném megköszönni a motoros társadalom eme 2 remek képviselőjének hogy legalább megálltak, és próbáltak segíteni bajbajutott társukon.

Nektek pedig köszönöm figyelmetek, és hogy elolvastátok a hsz-t holnap pedig intenzív motorszerelés lesz a programom, hogy vasárnap tudjak menni a mátrába

Ricsi
Lehet kapni táblába és ki vágod :)
Köszi a képet mostmár tudom mit kell keressek. csak a képből nem igazán jöttem rá a kipufogó melyik részénél keressem?Fontos lenne mert feleslegesen nem darabolom
Ha hengerfejtömítést lehet csináltatni, akkor szerintem kipufogóba is csinálhatnak tömítést. Legalább is gondolom én.
eladó Minarelli AM gyujtás alaplap+fogaskoszorús lendkerék.10000ft
és egy Minarelli RV gyújtás alaplap+lendkerék.8000ft
tel:06209103659
Hello! nekem is elszállt a tömítésem ott. Én nem kaptam sehol ilyen tömítést.. megoldottam egyszerűen.. összehegesztettük, semmi értelme hogy ott is szét lehessen szedni, max ha ki akarod égetni egyszerűbb.
Helló mindenki
Már kérdeztem egyszer de senki nem válaszolt :)
Tömítést keresek kipufogóhoz csak nem tudom milyen kell hozzá :(
A képen látható hogy hova is kéne pontosan.
Válaszotokat előre is köszönöm
Nemtudom melyik típusnál mikor vezették be a katalizátort. 2005-ös Riejuban már volt. Ami EURO 2 es vagy nagyobb kipufogó abban mindegyikben van már, és rá is van írva a rezóra.
mit értesz újak alatt? melyik évjárattól?
hehe :D ma ilyen lovaskocsis VS rendőrös nap volt , ugy ementem át a szomszéd faluba előtte egy 500 méterrel megelőztem azt a lovaskocsit amin ültek 10-en, beérek a faluba ott áll a rendőrautó meg egy lovaskocsi ott is jó sokan voltak XD mind a két lovaskocsist megbaszták XD meg még valami kisteherautóst is ott nemtom mi volt a gáz de azthiszem hazase vihette a verdát XD LOL de ott valami olyasmi volt hogy kézben tartottak egy kisgyereket vagy mi a fene
Lovaskocsi:
Azthiszem Bérbe mentünk motornézőbe (aztán megis vettük ) és már nemjárhattunk messze, megyünk át 1 kicsi falunk, mindenfelé rézbőrűek, és látjuk hogy az úton jön előttünk 1 lovaskocsi tele 6-7 maximum 8 éves "indián" gyerekekkel... mondanisemkell kikerekedtek a szemeink rendesen
DE van az újakban
Szia! Tudtommal az 50-esben nincs katalizátor, csak sima hangtompító dob. A 125-ösökben némelyikben van gyárilag katalizátor. Meg lehet ismerni, hogy böszmenagy a kipufogó és asszem nem lehet szétszedni. Képet mellékeltem.
Helló!
Én Rieju RR-ből meg Sendából vágtam ki, a rezóban van. Álltalában ahol már majdnem a legvastagabb része van gondolom rs-ben is ott lehet
hát hallod majdnem így néz ki az én gumim is :S :( 1 fokkal jobb csak amugy a lovaskocsi... nem írtam de gondoltam tudni fogjátok hogy 10 cigány volt rajta, kicsi-nagy mindenki XD
Mennyivel lesz hangosabb hogyha kiheréljük a hangtompítót?
másik pedig hogy nem szoktak lenni találkozók pécs környékén? vagy esetleg 1-2 Rs-es emberke?