Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm Szépen a Válaszod!

Üdv!
A 80W90 is jó bele semmi probléma esetleg annyi hogyha ezekben a hidegekben is használod akkor néhány váltásig LEHET ,hogy kicsit keményebb a váltód addig amíg be nem melegszik ,de jó időben jó lesz neki.A szimering is jó ha a méretek 10X18X6 mm a 10 a belső átmérő (vízpumpa tengely) 18 a külső átmérő (vízpumpa ház) az 5,8 ebben az esetben 6mm az pedig a vastagsága vagyis amit te kapsz az 2 tizeddel vastagabb (szélesebb ahogy tetszik) de még elfér a házban.
Nem azt mondtam ,hogy egy az egybe kompatibilis és csak átrakodom a cuccokat, kell variálni és belemegy ,de baromian nem éri meg játszadozni vele.Mert idő és pénz igényes,sőt még rázhat is és búghat.Érdemesebb venni egy blokkot akár henger és főtengely nélkül ha azok jók.
ezekben a szám fejtésekben nemtudok sajna segíteni, de valószínű hogy a csiga a ludas, próbálj akár kölcsibe egy gyárit(rs) szerválni és kipróbálni, mert az óra az nemszokott csalni, főleg a számláló
Itt lesznek a képek a gumiról!6000ft+Posta.Van belöle több is
Szép Jó Estét Kívánok Mindenkinek!

Lenne 2 gyors kérdésem hozzátok!
Az egyik az hogy nem kaptam 75w90-es váltóolajat... 80w90-el helyetesíthetem?

A másik kérdésem pedig azlenne hogy ugye a vízpumpa szimering mérete 10x18x5 /8mm most hirtelen nem emlékszem hogy mondták de azthiszem ugyan ilyet csak nem 8 mm-es hanem 6 mm vagy talán az 5-ös helyén van 6 nememlékszem már, nah mindegy az a szimering jólenne nekem?

Üdv!
Nem szeretnék vitatkozni, de szombaton raktam össze a blokkomat töröt volt benne az 1es. gondoltam ott az am5 blokkom átt rakom belöle. hát am tengely méret 20, am5 17. tehát csapágyat tutira cserélni kellene az am5 és am6 keveréséhez ami ugyebár nem olyan biztos hogy lehetséges mert lehet abban a belsö méretben nincs az a külsö, de nem méregettem és hasonlo tehát ezt csak feltételezem

üdv
aha értem akkor majd átnézem (: köszi
Jó akkor valami minimális holtjátékának lennie kell a kuplung karnak 1-2mm. Ha ilyenje van, de nem emel ki akkor dekli le és megnézni mi a baja. A lelazulástól kezdve a felverődésen keresztűl a rugó törésig bármi baja lehet.

Tuji
Próbáld máshogyan elvezetni.Egyébként nekem is 19-es volt fenn.
Az enyém '96-os, Dell'orto PHBG 19-es van rajta és simán jó
Sanyi 502 képet tudnál mutatni a gumiról?
képet tudnál mutatni?
valaki 1998as rs 50-re rakott már fel 19es delorto karbit?
nekünk valamiért a gázbowden rövid volt
Sziasztok!Olyan kérdésem lenne,hogy rs 50-embe 2002-es, előre szeretnék valami jó,szép izzót amivel látok sötétbe normálisan pl: http://auto-motor.vatera.hu/al... Ez jólenne egyik a tompítottba a másik a távolságiba mert a dölésszögük másabb a távolságinak szóval ha ugyanolyan égőt teszek bele akkor is messzebbre világít a távolsági?Vagy milyet ajánlottok nem aarok bele gyárit visszatenni elég sokat fogok nyáron városon kívül menni,és azért jólenne ha látnék normálisan.Köszi a választ!

válasz erre
Valaki tudna nekem csinűlni egy képet gömbi rs-nek a hátúljáról hogy csutkán látszódjon a hátsó lámpa.Fontos lenne.Köszi aki csinál előre is
szóval ha behúzom majdnem behúzom teljsen mikor fog olyan 1,5 centi behúzás után fog
eléggé bent fog
viszont a biztatásodnak köszönhetően volt aki bepróbálkozott 6000ért, én meg jól kiröhögtem
Érdekes, nekem csak 1 db találat jött a Castrol Power 1-re 2.250 Ft-ért az árgépen, és az is Error page, magyarul azt te nem fogod megvásárolni :) :P

Egyébként már amúgy is tárgytalan, mivel elvitték árban.
Mekkora a holtjátéka?
Gyári bovdened van? Vagy olyan állítható gomba van a bovden végén? Mert akkor lehet hogy a gomba csúszott meg a bovdenen, és túl hosszú.

Csak tipp! ;)
Dobok fel képet, 14 10 8796 - ha nem látszik rendesen.
srácok! mikor behúzom a kuplungot olyan mintha nem emelne semmit ha meg meghúzom a bowdent akkor meg már csúszik a kuplung :S
Hali! A gumiméret jó, a felni gyári. A gumi: 90/90 R16, a felni pedig 2,15*16. Agyaltam rajta h a meghajtó vagy az óra lehet-e rossz de fogalmam sincs. A meghajtón ennyi feliratot találtam: CEV PATENTED, és ott ahol a spirál bemegy, azzal szembelévő oldalon, sárgaréz színű kör van azon pedig ez van írva: 14 10, alatta: 8796