Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia sr 50-es robogót vettem nemrég . 2001-es nem digitális kijelző. Azt szeretném kérdezni vízhőfok ilyen időben és nyáron menyire megy fel és menyi idő alatt.

Köszönöm
Nekem van egy, egy korábbi hozzászólásomban láthatsz róla képet 5,5eFt+posta!
8ezer ft a komplett váltó

üdv:Zoli
haligali kipuf véget keresek (hangtompító)
Elméletileg a felömlő táplálására szolgál. Mivel az RS kartermembrános ezért valszeg semmi különbség nincs a menet teljesítményben. Amennyiben a karterből van táplálva a boost felömlő.
Az abalakosnak jobb a dugó hűtése.
sziasztok tudna nekem segiteni valaki mi a különbség a sima és az ablakos dugattyu között? am6 blokkom van
eladó új am henger szett. 12000ft csere érdekel 19 dellorto karbira, ráfizetek is ha kell. üdv
Am 3-as is volt még trapézlámpásba meg az am5.
A hengerfejben van ezt kell levenned és látni fogod
Ott van ahol a hengerfejből jön ki a vízcső, 2 csavar fogja.
Kössz a gyors választ.
értem. és ez termosztát pontosan hol található a motorban?
Heló. Am5 el szerelték. Am6 ot belelehet rakni de a motorfelfogatást elkell tólni jobra 2 cm el hogy a lánc egyenesen fusson. Rs giliszta megcsinálta az övét am 6 ra. Hajrá:D
Sziasztok! A régi fajta trapéz lámpás RS-eket milyen blokkal szerelték? Könnyen bele lehet szabni egy AM6-ost?
Azt csak úgy tudod megnézni ha kiszeded és elkezded "főzni" ha nyit akkor jó.
Kérdezd meg itt a fórumon Sanyi 502-től, neki elég sok cucca szokott lenni!
Sziasztok
Nekem olyan kérdésem lenne hogy lenne-e valakinek vagy tud-e szerezni nekem a kipufogóhoz tömítést?
A képen megjelöltem hogy hova kellene.
Előre is köszönöm
Üdv: RoZoR
zz4!

am6os váltót mennyiért adod?
Am6 blokkok egyben 30ezerf ft
bontva , alkatrészek, önindítók stb

orozoli2002@yahoo.com
06304351769
Köszi a segítséget! Akkor meg is rendelem bár itt valahogy nem lehet nem értem miért Esetleg valaki nem tudja még hol lehet csak búrát kapni?
Nincs semmi elektronika benne
A hőtől tágúl és átengedi a vizet. Ha hűl visszazár valamennyire vagy teljesen.
köszi, majd ha lesz időm megpróbálom, bár nemlényeg, csak kiváncsiság, úgysem nyélen járok vele, csak érdekelt hogy a többieké mennyit pörög nyélen.
eladó aprilia rs/af1 50 kipufogó.jó állapotban.12000ft.póstázom is.
MSN:danika94@msn.com
TEL:06209103659
Tökéletesen jó uram, bátran ajánlom nekem is ilyenem van:)