Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szívesen, remélem tudtam segíteni.
Akkor körül nézek a jobb oldalán,bár tisztán emlékszem,hogy akitől vettem az a bal oldalt rakta rá a szivatót! Köszönöm a segítséget !
Nekem is a bal oldalt van a benzincsap a szivató pedig jobb oldalt.
Uhh..nekem nem igazán ilyen az elrendezése,nekem a benzincsap is a bal oldalon van és elméletileg a szivatónak is azon az oldalon kéne lennie,de nem nagyon tudom,hogy hol keressem..

http://www.4tuning.ro/images/V...

Ilyenem van!
Hello, a motor jobb oldalán találod a váznál a légszűrőház mellett.
Sziasztok!
Aprilia rs 50 extremában hol a szivató? Mikor megvettem a fószer mutatta,de nem találom ! Nem igazán értek hozzá
hihi, ez nem vita , ezek tények , amúgy kösz hogy fellendíted a biznyákom!
Nem fogok veled vitatkozni!Legyen igazad.-Csak az a gáz ,hogy 1 hete javítottam egy AM5 blokkos 6 sebességes extrémát- ,de szarjál bele nemfontos!Biztos igazad van!Mellesleg ha kicsit vissza olvasnál én is pl. a te üzletedet javítgattam mert azt javasoltam inkább vegyen egy váltót.
mibe fogadunk hogy nem ugyanaz?
ha van am5 és am6 blokkod méregess kicsit, és rájössz hogy a lánckerék tengelynél valami van
és épphogy az AM3-ba bele lehet tenni az Am5 váltót vagy fordítva
de az AM5 és AM6 váltót nemlehet átpakolászni!
Ugyan az a blokk barátom!Csak a hernyótengely más és az áttétel sorban egyel több a kerék ezért kisebbek a körmök ,de a blokk 2 fele ugyan az!Párat már raktam össze.A 3 sebességesbe nem lehet többet rakni.
ez első gumi méret miatt is csalhat,
mi a pontos mérete?
illetve ha endúró meghajtó csiga van a keréknél (más kerékméret)
hali!

nem lehet AM5-be AM6 váltót rakni, mivel más a blokk méretekben.
de ha kell van
-am6-os blokkom komplettan 30ezer ft
-am6 hiányosan, vagy ha csak úgy kell, akkor van
-am6 forgattyúsház(pár)+váltó 12ezr ft-ba

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Hali! az engem is érdekelne ha van több is. Üdv!
Van nagyon jó állapotu gyári pirelli gumim 110.-es méretbe 6000ft
Így van barátom ahhoz ,hogy menyen nem benzin kell hanem levegő!A benya csak ennek arányában!
Nha megoldódott a probléma..rajtahagytam a szivatót! Levettem,most megy megint szépen
Tudomásom szerint gyári,és óra szerint 100-105 körül mentem vele!
Sziasztok!Olyan kérdésem lenne,hogy rs 50-embe 2002-es, előre szeretnék valami jó,szép izzót amivel látok sötétbe normálisan pl: http://auto-motor.vatera.hu/al... Ez jólenne egyik a tompítottba a másik a távolságiba mert a dölésszögük másabb a távolságinak szóval ha ugyanolyan égőt teszek bele akkor is messzebbre világít a távolsági?Vagy milyet ajánlottok nem aarok bele gyárit visszatenni elég sokat fogok nyáron városon kívül menni,és azért jólenne ha látnék normálisan.Köszi a választ!
Full gyári az rs-ed és simán 100 felé megy?
Ha ráhúzod a szívatót és jobb lesz, akkor kicsi a főfúvóka ehhez a hideghez.
Sziasztok! 2 napja vettem egy 97 es Rs50-est! Eleinte ment szépen 100 felett(Hidegen már ekkor is elég nehézkesen indult) Ma meg ahogy elérem a 80km/h-t fullad az egész motor és többet nem is megy! 80 km/h alatt szépen húz/megy de 80 nál egyből befullad! Mitől lehet?
sziasztok
zsír új am6os blokkalkatrészek eladók.(a henger meg a kuplung már nincs meg, azon kívül minden van)
írj bátran hogy mi kell még megbeszéljük:)
Az lenne a kérdésem mi lenne ha vennék előre egy 14 vagy 15-ös lánckerót a hátsót pedig hagynám. vagy vegyek hátra is egy kissebbet? végsebesség és gyorsulás terén mi változna és kb milyen mértékbe?
Többe lenne belerakni mintha vennél egy 6 sebességes blokkot.Sőt lehet még rázna is és búgna.
Sziassztok! Lenne egy ojan kérdésem hogy érdemes-e 6. sebességet belerakni utólag egy 5 sebességes rs váltóba? és hogy kivitelezhető-e ez? Mert 5.-ben még pörög nagyon és szerintem elférne benne egy hatodik.