Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni, a km órám valós 1km-enként csak 750 m-t mér. A meghajtó vagy az óra lehet szerintetek a hibás? Ezzel kapcsolódóan még annyit, hogy a km órát hogy lehet kiszerelni a helyéről. Én próbáltam, kicsavartam minden csavart, de a napi számláló nullázójától nem lehetett kivenni, pedig annak a "fogantyúját" (amit megfogsz amikor eltekered) is kiszedtem. Segítsetek légyszi ha tudtok! Köszi előre is!
Köszi Így csináltuk mi is és 8 deci ment bele azért kérdeztem rá hogy jól csináltuk e?
Az argep.hu több talalatot is kiadott a Castrol Power1 2t-re 2.250.-ft-os áron.
6.000.-+postáért elviszik gyorsan.
Egyébként pedig a Castrol-tól jobb Elf olajat 1.900-ért árulnak itt:
http://www.formula3000.hu/shop...
Állítsd függőbe a motort és csavard ki a nívó csavart és kezd el bele önteni az olajat! Ha megjelenik a nívónál az olaj akkor azt jelenti, hogy tele van nem kell bele több! Azt hiszem talán 8 deci megy bele....
Sziasztok!
Minareli am6os blokk kuplung részébe mennyi olaj megy bele?
Sanyi 502

nincs, illetve nem tudsz szerezni egy 110/80-17 es gumit? ha lehet akkor PIRELLI-t?
Na srácok! Megvan a kis rohadék (1. kép) ahogy egy fórumtársam is írta ezt a cuccot NE TEGYÉTEK BELE, KERÜLJÉTEK EL, DOBD KI A KUKÁBA HA MEGLÁTOD. Mindezt persze akkor csak hogyha RS-ed van
Szerintem elég jól nézki a henger, az aranyra "festett" hengerfej meg rohadtjólnézki
Ja, amúgy léghűtéses Dr hengerhez hengerfej tömítés eladó, érdeklődni nálam, 900 pénz + posta
Üdv és jó szerelést mindenkinek!
"némi"

A neten magánszemélyként 2550 Ft körül van a legalacsonyabb áron, de a legtöbb helyen inkább 3000 Ft.
Csókostól ingyen is lehet szerezni :))) Ott nem nagy kunszt az 1800 Ft :)
Na na!Honnan tutsz szerezzél már nekem majd rádirok msn-en vagy fb-n!
De:D 1840FT na jó némi kedvezménnyel. Nem kötekedés képpen írtam
Na fasza xD szedhetem szét. Nembaj úgyis kíváncsi vagyok hogy hogy néz ki a henger 300 km után Köszi szépen a segítséget! Életet mentett!
foglalat nem biztos hogy lesz de majd megnézem
Okés adom a régit. Nemtom mibaja lehet, nagyon puha és nincs benne olaj.Talán valami tömítés szétment benne, mert egy időben jött belőle az olaj is.
Első lámpába van e esetleg még foglalatod?
Van hátsó telóm 15 000ft!Csere darab esetén 10 000ft bal oldali idom toldat 2500 ft
Szia Sanyi. Van neked gömbölyű rshez hátsó telód?
Meg kellene még feketébe az a kis idom toltad baloldalra.
Árzuhanás!

ELADÓ Castrol Power 1 TTS, kétütemű 100% szintetikus motorolaj.
Teljesen szintetikus kétütemű motorolaj (verseny) motorkerékpárokhoz
Tulajdonságai és előnyei:
* A Castrol Power 1 TTS kiváló minőségű teljesen szintetikus kétütemű verseny motorolaj, amely tökéletesen megfelel a motorok hosszú élettartamához szükséges követelményeknek.
* A Castrol Power 1 TTS egyaránt alkalmazható keverék- és szivattyús olajozású kenési rendszerekben, a gyártóművi előírásokkal összhangban 1:50 keverési arányig.
* Speciális adalékai extra védelmet nyújtanak a kétütemű országúti motorkerékpárok és a mopedek motorjainak is..
* A kipufogó csatornában és az égéstérben (gyűrűhornyokban) is meggátolja a lerakódások kialakulását
* Csökkenti a motor füstölését
Minősítések és jóváhagyások:
* API TC
* JASO FD
* ISO EGD
Ár: 2.700 Ft/Liter, ha elviszed mind a 3 flakonnal, 2.500 Ft/ liter! Ennél olcsóbban nem találsz!

mail: tyt001@freemail.hu
tel:70/6199777
Köszönjük a figyelmeztetés! Reméljük, most már mindenki megtanulja, és nem lesz probléma! Én sem értem miért teszik a vizes henger tömítésszettbe. De nekem a kis gumikarika sem passzol a kipuff tömítésnek. Kívül rágurul a kipufogó csőre. de a henger kipuff csonkba véletlen sem megy bele. Van még mit tanulnom
Tisztelt RS tulajdonosok és házi szerelők! Gondoltam szólok mindenkinek mivel látom többen jártok ugyan abban a cipőben.A hengerfej tömítés készletben az a 4 füles kis fém lapka NEM KELL az a léghűtéses hengerfej tömítése.Köszönöm a figyelmet.
Így van gyorsan vedd ki!A henger belsejénél el emeli a henger fejet így a külső tömítés nem éri el ( nem préselődik össze) megfelelően a henger peremét ezért szivárog a víz.Én nem is értem miért rakják bele a vizes tömítés készletbe a fém fület mikor az a léghűtéses hengerfej tömítése!
Az AM6 blokkot utoljára 2006 ban rakták az RSekbe utánna már derbi blokk került beléjük.Azt euro1 és 2 között hengerek szempontjából nincs különbség van ,de ha tutira 2007-es motor (ami már tutira nem gömbölyű RS) akkor ne AM6os blokkhoz keressél hengert!
Helo! Láttam, írtad, hogy a fém tömítés nem kell. Nekem DR evo 49mm-es hengerem van, abba sem kell? Mert összerakásnál én betettem a henger meg a hengerfej közé, a gumi tömítések alá. Elképzelhető az, hogy emiatt csordogálna ki a víz a kipufogónyílás felett a hengerfejnél? Írd meg légyszi! Köszi előre is! Üdv!
Urak!

Fölkerült a 80as henger. Kerültem is vele 1-et. Minden rendbe van, csak a végsebességet kevesellem. 90 km/h a vége. Elöl 14-es lánckerék van, hátul 43-as. Melyiket kellene kicserélni nagyobbra?
Üdv! DonPedro
Hátul bal oldalt a farok idom alatt kell lennie gumi ágyban az index relének!Alulról ha benézel lehet is látni!Két vezeték megy rá.
Köszi a választ.
az ülés alatt az akkumlátor környékén