Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem.minimálisan füstöl üzemmelegen.de memgmondom őszintén még nem figyeltem meg a füst szinét
Kössz repsol600 meglátjuk mi lesz..
Egyébként bal oldali lábtartója van esetleg valakinek olcsón? rs-hez (csak az alu rész kéne)
Sziasztok!
http://www.italmondo.hu/index....
Ennek a lámpa búrának jónak kell lennie ugye az RS 50-re (1999), akinek ilyen évjáratú van segíthetne!
Előre is köszönöm!
Ha nempörög ki teljesen akkor fúvóka téren nézegess. Cserélj egy nagyobb fuvókát mert lehet hogy ami benne van azzal kevés benyát kap és emiatt nem tudja kipörögni magát...
Bocsi ha beleugattam:)
hello 2500-km van a hengerbe motorba összesen 7500-van
nagyon jó állapotu, garanciát vállalok a hengere brutálisan is megy.
uj ár=350euro neten néz utána.
Megnézni nemtudod, max ha kiveszed és megfőzöd :):)
Elvileg 70 fokso termosztátok vannak benne ( legalább azthiszem rotax 122ben azok vanna ) Nemtudom, hogy jelen esetben AM6-ban mennyi!
De ez a termoszátt egyszerű mint a faék! Kiveszed elvielg hideg és zárva van! Ha elkezded főzni mint a virslit xD akkor a megfelelő hőfoknál ki kell neki nyitnia! Ha nem akkor máris kiderült h szar
( ugye termosztáthoz nemkell elektronika? vagyis itt nem, az ehez túl ecccerű nem? :D )
Üzemmeleg motornál van füstöd? Legfőképpen nem az olaj elégéséből adódóra gondolok, hanem egyéb fehéres füstre ami azt jelentené, hogy eszi a hűtővizet!
Ez csak azért lenne fontos, mert kevesebb vizet ugye már ésszerű hogy melegíti a gép! Nézd meg a tágulásidat, ha hiányzik önts utánna, majd használd és figyeld, hogy fogy-e belőle!
értelek.ezt pontosan h tudom megnézni h nyitva van-e vagy esetleg más probléma van vele?
helo!
Ebbe a tuning hengerbe hány km van kb?
Hehet hogy termosztát probléma. Talán meghalt és nyitva maradt azért nem melegszik.
üdv mindenkinek! az elmult néhány napban/ héten amikor motoroztam azt figyeltem meg h a hűtővizem kicsit lassan melegszik az elvártnál! tudom h "hideg" van de tavaly ez a probléma nem állt elő !
Ti mire gondoltok h mi lehet a rossz ?
köszönöm szépen, enyém 13-43 csak azért érdekellne hogy 6.-ban meddig pörgeti ki neked? csak ugye írtad 100 felett nemnagyon mentél vele, nemtudom mitől van de nekem 10e-nél nem pörög többet az ez előtti az AM5 volt azsem pörgött 10-nél többet mitől lehet ez?
Na megnéztem, és jól emlékeztem :)
Tehát 14-43
Nekem meg 12/48as van és sokkal jobb lett a motor gyorsulásra és végre is 3al megy kevesebbet így 98at megy. :)
Lehetséges, legalább is nekem is elől 14, hátul 43 van.
Bár az enyém 08 -as...
oké, majd írd le :) köszi :)
14-43 azthiszem :) ha ez így lehetséges :D De holnap megnézem ésakkor tudok pontosat mondani :)
és mekkora az áttételed?
Én 100nál tovább még nemnagyon nyúztam, de akkor 9000-9500 at pörög, persze 6.ban
eladó egy 80 köbcentis nicasilos Malossi MHR aluhenger normál löketű AM blokkra.
a hirdetéseim közt megtalálható.
csere beszámitás érdekel más tuning cucc komplet am6 blokk stb.
14ezer :D
Végsebességnél kinek mennyit pörög a mocija? :D
Sziasztok!
Van egy eladó termosztátom ha kell valakinek írjon! Árat megdumáljuk!
Legegyszerűbb valami poroló szerűségre fellógatni.

Tuji
Heló. Nincs valakinek eladó 19 es dellorto karbija?