Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem valami nincs rendben de a kipufogó nagyon pöpec rajta ;)
Sziasztok!

Hallott már valaki erről a motorról? moci
RS ként van meghirdetve, és a srác beszámítaná az én motoromat olyan 130ba...
kérdezem tőletek hogy miféle motor ez, van-e köze egyáltalán az Apriliákhoz, és hogy belevágjak-e az üzletbe!? Mert nekem valami nagyon bűzlik itt... 200e Ftért egy szinte zsírúj mocit?
tehát akkor ha fúratom az 50-es hengert akkor jónak kell lennie.
A lökethossz az már a főtengelytől függ
sztem a többit beszéljük meg emailen oks?
a gyári is vas.csak azt akartam tudni hogy a dugón kívül van e változás.pl lökethossz változás vagy felömlő hejek változnak-e.de azért köszi.
Hát naggyából annyi. Ja meg még a DR henger vasból van a gyári asszem alu. Én így tudom, ha nem akk javítsatok ki!
Hello
Nekem van erősített kuplung lamellám ha érdekel.
Vegyél fől Msnre:jeneigyula@hotmail.com beszéljünk.
Szia Laci!

Érdekel a szívató, mennyiért méred? Jó 19-es karbira is?

Üdv:DonPedro
Hello! valakinek van eladó aprilia rs 50-hez (am6) kuplung lamellája, és komplett válltója? akinek van irjon már! és egy árat is! elöre is köszönöm! Üdv: Z!
Ha nyomja ki a vizet akk valószínűleg hengerfejes lesz. Pl: Nyomja ki a vizet, ha nem is nyomja akkor is fogy a hűtőből, melegszik, és a víz kissé olajos. Le kellene engedni a vizet, hengerfej le, és megnézni, kicserélni a tömítést és így megnézheted a termosztátot is hogy működik-e, én úgy szoktam hogy felteszem főni a gázra ha kinyit teljesen mikor kb 75- fokos akkor az jó.
helló nekem van olyan szivatórészem dellortora ami karos nekem felesleges mert bowdenes van fenn ha érdekel irj.
heló.a dr 80 henger miben különbözik a gyári 50-es hengertöl.addig én is eljutottam hogy a dugó nagyobb.
Hát igen. Van aza lehetőséged, hogy kicseréled azt a részt ilyen karosra, vagy szerzel bele bowdent és bowdenes lesz. A '99 től gyárott RS-en bowdenes. Előtte még ilyen karos módszer van.
Köszi a válaszokat!
A kuplungnak beállítottuk a holtjátékát az jó, de mégse emel ki. Az elindulás megy csak lassan.
Vedd le a hűtősapkát még akkor amikor hideg a motor és nézd meg, hogy bugyborékol-e. Ha bugyborékol akkor hengerfejes. Ha csak teljesen melegen bugyborékolna akkor lehet termosztát is, de valószínűbb a hengerfej.
Nem, akkor, ha belerotyog a vízbe akkor az hengerfejes és attól is melegszik. Ilyenkor ildomos kurvagyorsan leereszteni belőle a vizet, mert minden összerozsdásodhat.
Kössz tuji Amúgy még azvan, hogy amikor beinditom a motort kiköpi a vizet fennt a betöltösapkának a túlfolyó csövén --- ergo akk azvan sztem amit te mondtál hogy a hűtöben kering a víz. Úgyhogy akk lehet télleg a termostat.
Hát ott valami elszabadult a blokkban, vagy esetleg a lánckerék eshetett le.
A termosztát feladata, hogy segítse a motor üzemi hőmérsékletének elérését. Ezt úgy valósítja meg, hogy megfelelő hőmérséklet eléréséig nem engedi a hengertől a hűtőbe áramolni a hűtővizet. Amikor elromlik akkor a hűtőbe egyáltalán nem kerül meleg víz ( vagy, ha nyitva marad akkor állandóan kering a hűtőben is a víz). Ellenőrzés tapogatásos módszerrel.
Kösszi repsol600 és tuji igen versenymotor, de onnan tudom hogy sok a 80°c feletti hogy amikor megvettem 60nál volt mindig! most egy pár hete mindig felment és haveromnak is ijen motorja van detto 98 as RS és neki is 60 nál van a hütövize. Hát remélem hogy nem a termostat.. és amugy azt honnan tudom megnézni? mármint hogy a termostat-e a rossz?
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy valakinek nincs e véletlenül Aprilia RS 50 99-es évjáratú motorhoz hátsó lámpa burkolata?
Sziasztok! 1 kérdésem lenne: motorom aprilia rs50 am6-os blokkal, és tegnap már dobálta a sebességet kifelé, ma meg már beinditottam, és a sebességeket beveszi, de kuplungot kiengem, és nem indul meg, csak bőg. valami tipp, hogy mi lehet a gondd, és valakinek van e hozzá alkatrész? elöre is köszönöm! Ü:Z!
Köszi a választ, de nekem a kis prücök helyén bowden bemeneti nyílás van. Lehet, hogy venni kéne a karbira olyan kis prücköt mint az általad mutatott fotón?
Hellosztok, az lenne a kérdésem hogy 100 as föfuvokát szeretnék, De manapság már áteresztöképességben adják meg nem pedig rendes méretben, már pedig én azt a 100at rendes méretben mondtam és nem tudom hogy ez átteresztöképességben mekkora, szoval ez lenne a kérdés. ha valakit tud segiteni akkor azt meg köszöném.

üdv