Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló éntudok henger szetttet gyárit iletve tuningot is
Sziasztok lenne egy kérdésem, 93-as extremának hol találom az index reléjét?
Köszi mindenkinek a segítséget.!
Akkor két plexit veszek..:P
Hát lehet benne vezetni de csak városba, ha olyan környezetben akarsz vezetni ahol nincsen közvilágítás csak a motorral világítasz akkor felejtős!
Én ha tudom hogy éjszaka is fogok vezetni akkor viszek magammal tiszta, átlátszó plexit is
Tehát jó dolog, (én nem bántam meg hogy vettem a sisakomhoz) de csak nappal!
Szia.

Ez függ attól is h mennyire sötét, de személy szerint én nem szeretek este sötét plexibe motorozni. Nyáron napközbe viszont nagyon jó :D
Legyen 2 plexid:)
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy most készülök sisakot venni!
Abba szeretnék egy kis segítséget kérni ,hogy a sötétített plexibe milyen éjszaka vezetni vagy egyáltalán lehet e benne látni?
Köszi!
Széles utat , olcsó benzint.:)!
Köszönöm a segítséget!
Helló!
2006-ig voltak AM6 blokkal szerelve, az utániak már a Derbi blokkosak!
Helló! minimum DOT4-es,de ajánlottabb a DOT5-ös! a kezelési útmutatóból szó szerint: "Csak új fékfolyadékot használjon.
Fékfolyadék (ajánlott): IP F.F., DOT 5 (DOT 4-nek megfelelő) vagy Agip BRAKE 5.1, DOT 5 (DOT 4-nek megfelelő)" üdv
2006tol nem minarelli blokkosak már az apriliák hanem derbi.
Az utolsó széria ami kijött minarelli blokkal az a gömbölyű rs 99-05ig.
akkor pontosítok rajta am6 euro 1 vagy euro 2?
100% hogy a 2007es -ben AM6 Blokk van!
Talán 98-tól rakják őket össze AM6-al!

De javítsatok ki ha már előtte is azzal gyártották!
Hali!
A 2007-es RS-ben am6 blokk van?
Mert nemtom milyen blokkhoz nézzek hengerszettet
Új tuning cucok Illletve gyári alkatrészek áron alul alkatrésztől fügő max 5 napon belül nálad van.
tel: 30/426-01-32
ventobt@freemail.hu
Nekem épp fékolaj és fékbetét csere érik, csak nem tudom, hogy milyen fékolaj kell. Milyen fékolaj kell bele?
Hello, Farádon A Nyusa Ferenc nagyon jó szakember!, igényes jól felszerelt mühelyel, nincs olyan amit ne csinálna meg. Ha érdekel irok telo számot

üdv
Mi a csuda a blokk és a henger között elöl a kipufogó alatti két nyílás? (3-as 4-es) Mert nekem az 1-iknek nincs ellendarabja a hengeren.
Egyébként megy mint állat, még a régi 14-es karbi van rajta. Kicsit néha becsörög a motor alapjáraton. Az mitől lehet?
Van valakinek egy '93 Extremahoz való hátsó féklámpakapcsolója?
Heló. Ha győr akkor akkor vedd fel a kapcsolatot gedeon82vel. Ő nagyon vágja a témát énis hozzávittem a váltómat összerakatni. Ügyes és gyórsan és ami a lényeg hogy ólcsón dólgozik. üdv
Sziasztok!
Most készülök venni egy RS 50 ha valaki tud Győrben, Pápán vagy környékén olyan megbízható szervízt ahol átnézik, kérem írjon.
köszönöm
Mondtam én egy szóval is, hogy hibáztatni kell valakit? Részemről már rég le volt zárva már az első postázásnál is, csak egy kicsit vicces volt, hogy te osztod az észt az embereknek.
Nah békepacsi
a főtengelyt tőled vettem nem Kukodától őt nem ismerem téma lezárva nem a másikat kell hibáztatni te adtad el mér ő a hibás részemről befejeztem és megvan rólad a véleményem ennyi......

teljesen mindegy ha a falnak mondanám az legalább nem ir vissza hülyeséget részemről vita lezárva!
és remélem ha valakit hasonlóképp átversz az majd megegyenget érte más pénzével ne játsz.
Köszönöm a gyors válaszokat. Már összeraktam a motort, megy is rendesen, főleg az 50ccm után ez a 80-as király! A kis karika tömítést sejtettem, hogy a kipufhoz való, csak eddig nem volt benne, ezért nem voltam benne biztos. Szerintetek főtengelyt nem kellene cserélni?Persze azt sem tudom, milyen van benne . És még egy. Mi a csuda a blokk és a henger között elöl a kipufogó alatti két nyílás? (3-as 4-es) Mert nekem az 1-iknek nincs ellendarabja a hengeren.
Heló az 1 es az a hengerbe megy bele. A kipuff tömítés . ha megnézed látni fogod hogy van benne egy nút kőrbe. Én is most cseréltem hengert, de semmit nemér ugyanúgy kifúj mint az állat. De lehet nekem a kipum szar és azért.
Gratula! Ügyi vagy!