Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló. Nem tudja valaki Villszer e-mail címét?
Aprilia RS 50 Új plexik piros és füst szinü átlátszó szinben 99.-es évj.-tól 2005.-ös évj.-ig vagyis a gömbölyü rs-re.Ár:15 000ft+posta.Tel 06 70 459-6036
Húzd le a benzincsövet a karbiról és nézd meg ,hogy megfelelően folyik-e a benzin.Ha csak csordogál vagy csepeg az nem jó ha megfelelően folyik teljes átmérővel akkor lehet még karbi dugulás illetve okozhatja koszos levegőszűrő és öreg gyertya.
Hali.

Nem találkozott véletlenül valaki a következő hibajelenséggel? Egy bizonyos ideig tökéletesen működik a motor aztán lehörög, néha picit elkapja a fordulatot aztán megint rossz. Viszont ha leállítom várok egy picit és újraindítom jólesz. És újra előröl. Gyári karbi van rajta (1 alapjárat csavar).

Ha esetleg valaki tud hasznos tanácsot adni megköszönném !
Köszi!
YUASA YB4L-B 12V, 4Ah
Szevasztok!
Lenne egy kérdésem!
Van egy 2002es 50es rs-em és sztem akksim szarakodik.Lehet nem elég teljesítményű...Milyen akksit vegyek hozzá?Amperszám stb le tudná valaki írni nekem?
Előre is köszi!
Egy kicsit be áztatod WD 40 be vagy csavarlazítóba ezek megoldják a rozsdát.Ezután a megfelelő csavarhúzót bele helyezed a csavarba és kalapáccsal kicsit megütögeted (nem lazítás irányába hanem simán lefele) ezzel a két menet közti feszültség kissé meg enyhül.Na ezután próbáld kicsavarni ,de nyomd lefele rendesen a csavarhúzót nehogy elnyald a csavar fejét.Sok szerencsét.
Köszönöm!
Próbálkozom. :)
ha csillag fejű a csavar akkor azt tudod hogy megpróbálod a nagyja rozsdát kivájni a csavarfejéből és úgy teszed bele a csavarhúzót szerintem így mennie kell de ha így sem fog menni akkor fogóval fogd meg a csavar fejét és úgy lazitsd meg ha nemférsz hozzá akkor (végső esetben elég kontár munka) sima csavarhúzót próbálj meg kalapáccsal ütögetni a lazitás irányában igaz szétroncsolod vele a csavar fejét de legalább kijön.
szerintem valamelyik módszerrel biztos kijön.
Üdv Urak!

Mit lehet tenni az agyónra rozsdásodott termosztátcsavarokkal, ha ki szeretném csavarni, de tiszta rozsda az egész. Alig látszik a csavar feje a rozsdától?
DonPedro
HALI! komplett blokk 60000ft képes motor-alkatrész-MINARELLI BLOKK NEM KÍNAI hirdetésben 06304906559
Előfordulhat hogy nem megfelelően van benn a kiegyensúlyozótengely.Ha a főtengelyen lévő fogaskerék és a kiegyensúlyozó tengelyen lévő fogaskerék kelölése nem esik egybe akkor teljesen más hogy hat. Adott esetben pont ellentétesen csillapít a főtengelyhez képest és ez nagyon kellemetlen tud lenni.
Köszi a segítségeteket
Sziasztok !nem tudtok valakit akinek van RS 50-hez (1997) koplett légszűrőháza?nagyon megköszönném ha lenne valakinek eladó jó áron !az e-mail címem:ricsi0903@citromail.hu ha tudtok valakit vagy valamit írjatok!segítségeteket előre is köszönöm
Futurába van Rv 6.-os berugókaros gyárilag
a rázkódást okozhatja a kiegyenlítő tengely helytelen beállítása is vagy ha a hajtókarod csapágyai nagyon kivannak esetleg ha valami nagyobb köbcentis henger van a gépeden akkor elképzelhető hogy a telisonkás főtengely hiánya miatt rezeg mert nem jó a tömegaránya a nagy henger dugójának.
Hát azaz igazság hogy én már így vettem a kicsikémet , és már mentem vele 4000km-t.
Ha mégis ez lesz a baja, akkor szezon elején mikor szét lesz kapva majd kiderül
Mindenesetreis köszönöm a választ, legalább már van 1 tippem
A forgattyús hajtás alkatrészeinek hatására olyan tömegerők jönnek létre, amelyek igénybe veszik a csapágyakat és rezgéseket okoznak...Bár ezek a rezgések elvileg elenyészőek..

Lehet, hogy főtengelyes...meg kellene nézni..
Egyik ismerősömnek is eléggé rezget,remegett...mondtam neki, hogy nézze meg. Nem nagyon hallgatott rám. Rá pár napra beállt a motor.. :D
engem a membrán érdekelne amit kifizettem és te elkülted vagy két hónapja dee még nem jött meg
Mostjuteszembe hogy ezt a kérdást még nemtettem fel a fórumon pedig nagyon szúrja a csőrömet!

Az a helyzet hogy a motor, fordulaton (Kb.3000 felett), nagyon ráz, remeg, rezonál (kinek hogy tetszik) az említett fordulat alatt is de az elhanyagolható, szval a fordulatszám növekedésével egyarányban rezeg az egész motor. miért van ez? mi lehet az oka? megnéztem a blokkot is semmilyen rögzítőcsavar nem laza, nemmozog a blokk a vázban.
Kicsit zavaró, nemnekem, mert énmár hozzászoktam, de a hátulülők szoktak panaszkodni hogy "szétrázza a gólyólyukat" (nők még nem panaszkodtak )

Esetleg ez másnak is iylen? vagy ez típus sajátosság?
Köszi a válaszokat. A srác nagyon analfabéta lehet vagy csak áttakarná baszni haverom. 94 nek írta a gyártási évet, meg azt hogy 6 sebességes. Azt tudom hogy 6 blokkal nem gyártottak ilyen mocit. Am 5 el igen? A tulaj szerint 85-90km/h a vége szerintem az am5 lehet nekem is annyit megy az am5 ös rs em.
Ezt a mocit 90-91-ben gyártották és garantáltan 50.-es a váz is!Semmi köze a 125-höz
Debrecen