Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia Rs 50 matrica szettek minden évjárathoz szett ára:10-12 e ft Akár fényezés dekorálás is megoldható.Postai úton is.Debrecen.Tel:06 70 459-6036
Aprilia RS 50 Eredeti olasz minarelli AM 3-5-6 sebességes teljesen felújjitott motoroblokkok eladók.Hibás blokkot beszámitok ebben az esetben 40 000ft.Csere blokk hiányában 65 000ft/db Postai úton is.Debrecen.06 70 459-6036
Aprilia Rs 50.-be való felújjitott főtengelyek eladók Ár:15 000ft Frissen fúrt 50.-es vas hengerek új dugattyúval gyürüvel csapszeggel 15 000ft.Postai úton is.Postai úton is.Debrecen
Aprilia Rs 50 -re való új öninditók eladók.Postai úton is.debrecen.Tel:06 70 459-6036
Aprilia Rs 50-re való 80.-as keveset futott bontott top tuning henger szett hibátlan asso werke gyári dugattyúval gyürükkel csapszeggel hengerfejjel tömitö gyürükkel kompletten 18 000ft.postai úton is.Debrecen tel:06 70 459-6036
És ha friss olajcsere volt és akkoris ezt csinálja?Neke mikor hideg a motor akkor csinálta régebben még vmikor 2-esbe is ugrott mintha nem lett vlna jól behúzva a kuplungpedig fullra bevolt.
Itt találsz és választhatsz színt is.Plexik
Sziasztok!
98-as RS-hez keresek plexit. Ha valaki tud valamit, akkor e-mailezzen.

szami@citromail.hu

Köszi
Állt a motor már 3 hónapja.Olajcsere meg még nem volt!
Köszönöm a választ!
Nem kell izgulni komoly baja nincs előfordul az ilyen ,de ha mostanában nem volt olajcsere a blokkban akkor tedd meg vagy legalább az olajszintet nézd meg.A jelenség azért fordul elő mert a kuplung tányér hiába emelkedik el a lamelláktól a lamellák egyben maradnak.Ez lehet a rossz vagy kevés olajtól ,de előfordulhat hogy már kicsit megégtek,kopottak.Ez nem biztos ,hogy cserét jelent ,de egy alapos mosást esetleg finom csiszolást meglehetne ejteni.Mint mondtam ne aggódj ,de olajat cserélj ha eddig nem.
Egy kis segítséget kérnék!
Amikor 1-be rakom a motort,akkor elég nagy kattanással megy ez a müvelet.Visszarakom üresbe,kuplung ki,újra be és már szépen is veszi az 1-est.A többivel nincs gond!Mi lehet a baj?
köszi de én használt fogaskerékre gondoltam szerintem zz4 ebben tudna segíteni
Így van azon minden van.Nyáron majd én is elkerülök arra a kicsikémmel.
persze rá is emléxem. :D
igazából én simán elvinném Győrbe a motort , szerintem nemgond.
ezt még valahogy megbeszéljük. de még odébb van a tavasz sajnos. elmentettem az oldalad ott gondolom elérhetőség meg ilyenek vannak
Perzse még mindig szerelek nézd meg az oldalam scooterszerviz.hupont.hu igaz még bővítésre szorul ,de dolgozunk rajta dhfear-ral rá emlékszel?Ja hát nehéz megbízható szerelőt találni főleg olyant aki legalább a gatyádat meghagyja.Az a baj messze vagy ,de szívesen segítenék.
A hengerfejet ne sikoltasd mert semmi értelme nem 4T .Ha tényleg tuningot akarsz és pénzed is van sőt még szakértelmed is akkor egy nagyobb henger minél több felömlővel forgattyús ház,szívócsonk és leömlő polírozás, 19-es nél nem nagyobb karbi és a fúvókáknak sem kell böszme nagynak lennie mert a nagyobb teljesítményhez nem sok benzinre van szükség hanem minél gyorsabb és több levegőnek ill. keresztáramlásnak a hengerbe.(gyors levegő gyors kupuff gáz)Persze a 2T nek a másik lelke a rezonátor dob.Na és a benzint a levegő arányában adagoljuk.A nagy fúvókákkal max annyit ér el az ember hogy magas lesz a fogyasztás.
hógyne emlékeznék. én se jártam amúgy itt mostanában, főleg amióta már RS 125 van. most gondoltam körbenézek ittis fórumon.
Amúgy foglalkozol még motorszereléssel?
Van most az Rs 125 öm nem nagyobb dolog minthogy bek éne karburálni rendesen mer az arrow rendszerhez nagyobb fuvi kell stb.. viszont nem akarok elbaszni rajta semmit, Szhelyen meg nincs egy korrekt szerelő sem aki értelmes áron dolgozik meg jól megcsinálná
Szia Dani te még itt vagy?Nem tudom emlékszel-e rám mert kurva régen néztem fel az RS fórumra.
Sehogyan fix alaplap és cdi-cpi gyújtás elektronika szabályozza az előgyújtást otthon ne nyúlj hozzá mert jobb estben csak elbaszod rosszabb esetben ő bassz agyon!
szerintem ha ésszerűen van összerakva az a bizonyos tuning akkor elmegy annyit mint egy full gyári gép.
nekem tavaly tavasszal kész lett a régi rs-em és rohadj jó lett. bár nem tudom hogy most mi lehet vele nemigazán beszélek az új tulajával de én utólag sem csinálnék semmit másképp. mármint nem bántam meg a tuningolást na :D
és miből következtetsz ,hogy a megbízhatóság rovására megy?
Eladó egy használt gyári aprilia henger, olcsón, baráti áron. A motort már eladtam ezért már ez sem kell.
Ha érdekel hívj: 0630/4511527
ja elfelejtettem hogy AM6 blokkba.
helo
tud nekem valaki 2. sebességhez fogaskerekeket?
és mennyi az ára?