Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehetséges hogy a főfékhenger karmantyúk kopottak ezért mikor lenyomod még 1-2 mp-ig van akkora nyomás de utánna már átengedi a fékolajat csökken a nyomás és azért alszik el a féklámpa.
én is ezekre gondoltam,de sajnos leellenőriztem,nem levegős. u.h. marad az elektronika,amihez meg nem értek azért köszönöm a segítséget! :)
Levegös lehet a rendszered szerintem nincs elég nyomás vagy elektromos kontakt hiba is lehet!
hello
a motoromon 50 es gilardoni aluhenger vann és nem pörög 7 ezernél többet ,meglehet hogy a henger miatt van?mert mást mindent megnéztünk már,aki tud róla valamit írjon ,köszi előre is
ma jött meg a cucc,átvettem,köszi! Azonban lenne egy kérdésem (mindenkihez :) ) MI lehet az oka,hogy a hátsó fékkel a féklámpa csak felvillan,1-2 mp-ig ég és aztán kialszik? köszönöm!
égő nincs hozzá,a címet erre az emailcímre küld
szacsomotor@freemail.hu
nem tudom , hogy mi az oka
és mi a külömbség a jobb meg a bal tükör között hogy árban ennyi eltérés van? :O kicsit meglepő...
Felvettelek. Most is fent vagyok.
boruzs.laci@freemail.hu
Hello. Irj msn cimet. inkább ott beszéljünk. üdv
sziasztok nem tudnátok ötleteket adni valami baba tükörhöz? volt rajta egy csepp alakú állítható tükör de az sajnos eltört és szeretnék valamihasonlót
helló
tudsz egy képet ide feltenni a hengeredről?
nekem is van egy hebo hengerem és nincs hozzá dugóm esetleg neked a régi megvan hozzá?
ha igen azzal együtt fotózd már le azért kellene mert a hengert dugó nélkül vettem és azt se tudom miylen való bele...
ha a membránod a rossz nekem van 2ezer ft/db áron újszerűek
Nekem van minden tipushozz új fordulat szám spirál 4000ft
Megoldható!De majd hozd az ócska telót cserébe!
Az is megoldható!Van egy 1070 km.-es 50.-es 469 e ft.-ért
Hali!Rs műszerfalat mennyiért tudnád eladni?Írj emailt az onkyo1028@freemail.hu ra!Előre is köszi!Üdv Berci!
Hali rs50 1998 hoz kéne nekem km/h meghajtó ami az első keréknél va!Ha va akkor mennyiért tudnál adni?Írj az email címemre onkyo1028@freemail.hu!Előre is köszi üdv Berci!
jaja én vagyok az:D majd mondom faternak, hogy nézzük meg, amúgy egy 50 CCM-s RS-re nem számítanád be?
Hello. Keresek Hebo am7S. hengerbe dugatyut. alu henger . osztot kipunyilással. de nem tudom hogy milyen fajta . használt nem baj. de azér ne legyen agyon karcolt stb..

meg venném v adnák érte egy metra kit 70es vas sport hengert.
rendben, esetleg az égő is benne van? mert nekem valami kurva kokányolt a foglalatom és nem olyan izzó megy bele mint a gyári, érdekelne ez akkor engem! Üdv!
SZerintem membrán baj lesz, de ne legyen igazam. Úszd meg egy sima karbi puculással:)
Köszönöm szépen a válaszokat!