Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

96 os Rs-re kuplungbowden valakinek kóborba olcsójé?
Egyetértek
most jöttem rá ha balra csöppen a váltóolaj akkor blokk illesztés ha jobbra akkor fedél tömítés na nekem mindkét oldalt folyik (Y) :D de mondjuk most sikerült megcsinálni a fedéltömítést a blokkot is remélem hamarosan orvosolom :)
Soha sem értettem, hogy mi értelme egy 50-es motort tuningolni... Lehet, hogy jobban megy, de szerintem ez a megbízhatóság rovására megy (hűtő, váltó stb.) Én amikor motor vásárlás előtt álltam messze elkerültem a 70-es 80-as motorokat. Ha már nem elég a teljesítmény inkább eladom és jöjjön egy nagyobb. Persze ez csak a én személyes véleményem...
Pedig sem kromofág, sem sav nemvolt a motor közelében. :/
mind1 egy fényezés úgyis ráfértmár, ígymeg főleg, csak előbb motorikusan legyen rendben :)
heló nekem van!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
az apro hojag nem a hidegtökl van hanem valami cav vagy kromofág szokot olyat csiálni
sziasztok valakit nem érdekel 1 zsir uj öninditó?
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
keresek tökéletes állapotú kuplungkosarat (AM blokkra) amit még a lamellák nem bordáztak meg.
reális áron ajánlatokat fényképpel együtt várom.
Ma kimentem meglátogatni a kisRS-t, és azt vettem észre hogy a fényezés szinte az egész motoron mintha "libabőrös" lenne. Apró hólyagok vannak rajta!
Ez a hidegtől lehet? és esetleg ha melegedik az idő "elmúlhat"?
Igen AM 6 blokkosak, és az is igaz h. jó gépek
valakinek ilyen idomszettje esetleg eladó? ( a kép innen fórumról raktam be )
Ez nem simson, én nem ajánlom hogy szét "barmold". Inkább vegyél rá 70es henger egy kiput, nagyobb karbit és kész a tuning.
Sziasztok! 1 éve van rs-em (50-es).... És olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy teljesítménybe menyit segítene az ha lesíkoltatnám a hengerfejet kapna egy nagy karbit sportszűrőt és sport rendszert! Vagy esetleg mit ajánlotok tuningnak?
Hát itthon nem nagyon ismert de olaszba eléggé Hm Moto (Honda) Derapage 50
Tudtom szerint am6 van benne de nem biztos.! Kint nagyon dicsérik a motort..
Hát az igazat megvalva nekem is jobban tetszik egy kicsit a 2006-tól gyártott rs.Biztos azis jó de szerintem olya jó nincs mint a gömbi az új rs-be sem am6-van.Milye supermoto-t néztél akkor,de am6-legyen a blokk...
valaki segitene hogy a gyújtást hogy tudom beállítani? rs50 2002
Hát nem tudom.. Köszönöm itt a segítségeket és a véleményeket.. am néztem Norbi Rs-ét csak az a helyzet h Olaszból hozatom kicsi pénzért..Egyébként a 2006-tól gyártottak milyenek ?Mert azok jobban tetszenek..:P De tetszik a gömbi is :D Egyébként nem Derbi és nem is Aprilia supermotot néztem:D de az mind1:D:P
matuja!Már találtál is egy fasza kis rs-t a Norbiét!
Sziasztok!szacsimotor tól vásároltam.jo árai vannak,korrekt,megbizható srác.mindenkinek ajánlom!
Nekem eladó lesz az RS
Nekem rs-em van(gömbi seggü) haveromnak supermoto(derbi x-treme)rs-be am 6-van ami szerintem a legjobb a derbiébe meg nem.kb 40-50-ig ugyanúgy gyorsulnak de utána az rs eszi a picsába.(áttételezés de derbiébek jobban kéne gyorsulni mind1.)Kinézetre szerintem jobbak az 50-es speed gépek de ez ember függő,hogy kinek melyik tetszik jobban!Ha csúszol az rs-el az cumi mert festeni kell általában egész oldala fejidom meg farokidom,a derbinek nem vészes max elferdül a kormány index letörik kipufogó karcolódik sárvédő karcolódik,de nem olyan vészes.Én speed géped azon belül is csak RS-T vennék a darázs seggü(1999-2005-ig gyártották)Ha bármi kérdésed lenne akkor irj!csáó
Nagyon tetszik az rs is .. csak nem tom :P tetszik a supermoto is és ja.. Már kb lassan egy hónapja meglehetne a gép ha eltudnám dönteni h mi kell..:D
Vegyél SX-et az supermoto, Am blokkal, ami ugyanaz mint az RS ben :)
De én az RS mellett szavazok :D márcsak azértis hogy szaporítsd a tábort :D
Szewasztok..
Még mindig nem tok dönteni h Rs vagy Supermoto Pedig már nagyon kéne a motor
Szeretnék mindenkinek idei évre is sok balesetmentes kilómétert kivánni..
Most is csak a motor hiány miatt írok már:S