Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OKé sanyi. A jövőhéten felhívlak, mert még kéne egy hátsó rugóstag mert az enyémböl kiment az olaj és felpuhult. Ha van neked üzleteljünk már egy jót.
Nekem van hátsó lábtartóm konzollal együtt 6000ft/pár de csak úgy tudom adni ha elhozod a kipuffogó felölit cserébe vagy pedig jobb oldali konzol nélkül tudom adni de van olyan konzol amin gyárilag nincs kialakitva a helye a lábtartónak
foglalat 1eft,az állítócsavar már nincs meg
Sziasztok Srácok!
Valakinek nincs egy pár hátsó lábtartója 2000 utáni rsre?:)
Valószínűleg karbi gond. Szedd szét a karbit pucold ki, membránt nézd meg, kipuffot nézd nincs-e eldugulva, folyik-e a karbiba a benzin, tankból folyik-e az nincs-e eldugulva ilyesmiket nézz meg elektronika ilyet nemhiszem hogy csinál.
HALI!50-es APRILIA FUTURA RV4 és 96-os RS alkatrészek eladók!központi teló,szélvédő,gázbowden,üléspúp,kipufogódob már nincs meg!RV blokkra 70-es hengerszett 15000ft,AM-es blokkhoz MINDEN VAN!nem kínai!KOMPLETT DUCATI GYUJTÁS 10000ft!tel: 06304906559
Szia! Itt próbáld meg, le lehet tölteni a kézikönyvet, szervízfüzetről nem tudok.
http://www.serviceaprilia.com/...
hello! aprilia rs 50 hez keresek motortartó állványt.ha tud valaki eladót szóljon!
köszi
Értem!Köszi azért.a lesz akkor majd szoljmár!
sajna ebbem nem tudok segiteni
Szia!Nincs véletlen neked rs 50-re 2002-es évjáratúra váltókar hátsó fékkar kuplungkarnál fent porvédő index ami pl 2005-ös rs-en is volt a fehér búrájú(nem ledes).
Üdv!
Kellene egy kis segítség. RX 50-eshez (1998-as évjárat, AM5-ös blokk) kellene nekem szervízkönyv, kopáshatárok, stb. Az a probléma a mocival, hogy alapjáraton működik, de ha gázt húzok neki, nem pörög fel, nem veszi a fordulatot. A karburátorbeállításon kívül ezt okozhatja elektronikai hiba? Vagy valami más?
Előre is köszönöm!
Igen igy már rémlik már láttam is a mocidat egyszer voltatok nálam kuplung karért ha jól emlékszem.Jó.Türhetö állapotban van a mocid 240 e ft.-ba betudom számolni.Majd ha jártok erre Debrecenbe gyertek nézzétek meg az enyémet!Nagyon csodás gép
motorikusan nagyon jó! esztétikailag néhány karc van rajta meg be van repedve az egyik idom fel fogató csavarnál! még az előző tulaja csinálta!
Állapot függö!220-250e ft.-ig
ÉS az enyémet mennyibe számolnád?
sziasztok! köszi a válaszokat.
További kérdésem lenne hogy honnan lehetne beszerezni fordulatszámmérő spirált?és első telóhoz javító készletet?
köszi
Motorbeállítás: be kell állítani a motort, vélhetően sokat kap. Kuplung: ezt meg kellene nézni, mert ettől még remek is lehet.

Tuji
mármint rugó vagy lamella a probléma?
sziasztok.
kérdésem hogy szerintetek rs 50 nek mennyin kell állnia a vizhőfoknak normálisan?
nekem olyan 80 és 100 körül van mindig.ez normális?
másik kérdés:ha bemelegszik, alacsonyabb fordulatszámrol alig akar felpörögni.ha felpörgött akkor már megy rendesen.van benne erő is .de amugy nem.pl 1 esben alig lehet vele elindulni.másik kérdés.ha a kuplungot engedem fel sokáig anem kezd el fogni majd hirtelen néhány miliméter alatt hirtelen fogni kezd.ez ugó vagy lamella hiba?
alöre is köszi
Én is nagyon remélem!
Le kellett mondanom a motor saját lábon való elhozásáról.
Heves ellenkezést váltott ki az ötlet a családomban. Maradt a szállítás, de mivel a trailer-bérlést nem engedhetem meg magamnak egy kisteherautós ismerőssel megyek el érte. Ő csak jövő héten, csütörtökön ér rá. Remélem addig nem viszi el más.
Úgy érzem, lassan fognak telni ezek a napok.
Hali!

Érdekelne az első lámpa foglalata mennyiért adod? ha úgyvan akkor jöhet kábellel együtt meg azzal a védőlyével, meg kellene az állítócsavar :) mondj egy árat így erre :)

Üdv!
persze hogy fenntvagyok neked még msn-en, csak sajna ritkán van időm, meg te se vagy állandóan, este majd figyellek és irok!
de inkább tömítés a deknifedélnél