Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd átnézem ezeket a dolgokat de igazándiból a blokk alján indul a folyás :S szerintem de mondom holnap megnézem
Hát reméljük nem az lesz a baj..
Msn-en fentvagyok még neked?SŰRGŐSEN beszélnünk kellene a membránnal kapcsolatba.Még mindig nem jött meg,szóval sűrgősen beszélnünk kell,de mostanába persze,hogy nem vagy msn-en...
blokkfedél illesztés az már sanszosabb :@ :(
utána vagyok :/ :S :D
Nézd meg az olaj leeresztő csavart,hogy jól meghúztad-e
Attól függ melyik oldalról jön az olaj. Lehet a le eresztő csavarnál folyik, vagy a tömítés, szintjelző csavar, váltó kihajtásnál a szimering. Legrosszabb eset a 2 blokkfél összeillesztésnél.
mi a retkes kur.............ért csöpög a váltóolaj most cseréltem benne első nap nézem vagy egy pici folt mondom biztos mellé öntöttem következő nap még nagyobb a folt ma meg már lassan tenyérnyi -.-"
Ez akkor nem az. Itt valami más baj lesz. Egyszer csak hirtelen elkezdett fékezni, majd leállítottam, utána végül is tolásra indult, és hazadöcögtem. 1 órával ezelőtt pedig el is indult, szinte pöccre. Olaj még van benne egy kevés.
Most letenni akartam amúgy is a motort mai naptól, de az akaratból kényszer lett. Kicsit jobb idő lesz, akkor majd ránézek, aztán majd csak rájövök, hogy mi van vele.

Azért kösz!
Fémes surlódó hang, és egy pillanat alatt megáll a gép
Sajnos tapasztaltam egyszer, nem szép hang ! Senkinek nem ajánlom
Jók am a Riejuk. Nekem is van ( 3 is ) igaz supermoto de szerkezetileg sincs semmi baj vele. Blokk ugye meg am 6-os Remélem jót fogsz ki
Sok sikert! öltözz melegen... :) és speciel engem is érdekel,hogy milyen egy rieju,várom az első benyomásról a beszámolót!
bencex15@freemail.hu erre küld a képeket
Köszi a választ!
Kérdeztem a hirdetőket az apriliáikról, de azok mind nagyon lerobbant állapotban vannak (200ezer forintos kategória). Időközben az anyagi keret is lesüllyedt.
Tudtam még alkudni az árból, így az egyik Rieju-ra esett a választás.
Holnap reggel megyek Pestre. Ha minden olyan, ahogy várom, akkor elhozom. A szállíttatása drága, személyautóval meg nem célszerű vinni, így saját keréken hozom.
200km, segédmotoros tempóban és pont holnap romlik az idő. Ha túlélem írok, hogy milyen volt a "tesztvezetése" :)
üdv.
Kéne egy kis segítség.

Meglepő jelenséggel találkoztam az imént. Haza fele jövet fordultam ki körforgalomból, pakolgattam felfele, és 5 ösben 10ezernél egyszer csak hirtelen elkezdett fékezni a motor magától, nagyjából 7-8 ezerig fékezett vissza, mert azonnal behúztam a kuplungot és le is állítottam a motort.
Megnéztem, hogy olajjal hogyan állok, igazból nem láttam semmit, aztán úgy döntöttem, hogy ha megszorult, akkor már úgy is mindegy, úgyhogy betoltam (1 méter se kellett neki már indult is) és haza jöttem 3 -asban 4 -esben. Közben időnként le-le állítgattam és gurultam, de nem volt vele gond utána, viszont talán csúszott a kuplung, de nem vagyok teljesen biztos benne. Erejével nem volt baj, nem éreztem, hogy gyengébb lett volna. Alapjárat is ugyan úgy volt az udvarban amíg kinyitottam a garázst, úgyhogy nem értem.

Kérdéseim:
Milyen a hangja mikor megszorul? (Nekem semmi hangja nem volt, csak hirtelen lefékezett.)
Mi miatt lehetett még ez?
Annyi hogy rozsdásodhat belűl / kívűl, horpadhat ha eldöl vagy megüti valami. Sok jelentősége nincs. Ja meg + súly
aprilia rs 50 alkatrészek eladók:
műszerfal,lámpa,faridom,fejidom
szacsomotor@freemail.hu
Köszönöm a véleményt! Megfontolandó! Lehet, hogy a pénz fog dönteni, mert szülők kaptak egy nagy számlát és be kell segítenem. Még átgondolom.
Egy riejut 170-ért el tudnék hozni. Az a 30-40ezer is sokat számít.
Most hozták be spanyolból, újszerű. Szerelő átnézte és hibátlannak tűnik. És ennek nem hondás a festése :)
Az, hogy vastankos, az jó, vagy rossz?
Köszi nem, mert messze laksz tőlem.
rieju rs1 volt hozzá szerencsém!
blokkja kifogástalan hisz am6.
de a váz nem nagy téma szarok az idomok törnek könnyen az előző tulajnál akitől vette haver opt dőlt el és pár helyen meg volt varrva ridegek a műanyag részek, műszerek gagyik egy rshez képest haveromnak a vázat minden elővette (km meghajtás vétel után 2 héttel meghalt hátsókerékbe kotyogott a csapágy a házba hátsófék is meghalt rajta 1* karmantyú lett oda meg még sok apró idegesítő hiba volt a motor 1 évig volt meg neki és vigyázott rá jelzem) de a blokknak semmi baja ráadásul vas tankos inkább told meg a pénzt kicsivel és vegyél egy félengős rst.

ez csak az én magán véleményem nekem nem jött be az a motor lehet csak ki kell fogni.
Nem érdekel esetleg a motorom?
Valakinek esetleg autó? :D
tudom hogy nem sportmotor de gondoltam felteszem

http://www.hasznaltauto.hu/auto/nissan/100_nx/nissan_100_n
x-4410383
Köszi repsol a kiegészítést!
Minarelli am 6 blokkos az összes Rieju gyárilag. 1-1 ben ugyan az mint az RS 50 ben. És ez egy Rieju rs 1 csak átfestették az idomokat Hondásra .
Igen :)
Köszi a felvilágosítást!