Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor még 30000-ed maradt!:)
:) Igazatok van.
Jól van na, most először szereltem át 4 kerékről kettőre.
Amúgy itt számoltam ki a kalkulátorral:
http://motorteszt.com/site/ind...
De ez jó hír! Örülök!
Már a forgalminál bukik az egész!:)
Nem tudom ezt hol olvastad,de ez hülyeség!2500Ft biztosítás volt az össz. extra költség a vételárhoz képest!
Semmitnemkell fizetni csak a motor árát az eladónak:D Ami kőltség az a mocira kötött biztosítás ami évi 5-6 ezer ft.
Úgy tudom, hogy az 50ccm-eseknél az adás-vételinél kell fizetni az új forgalmihoz 6000-et, az törzskönyvhöz szintén 6-ot, a vagyonszerzési illeték 900 és még kell egy eredetiség vizsga, ami 15500.
Ez még mind rájön a motor árára.
Elhallgatott hiba lehet ennél is!Én nem vagyok annyira rs50 fan,pont most megy el az enyém!Én nem titkolom a hibáit,ezért annyi az ára amennyi!:)Itt jó árban lehet venni mindent hozzájuk!
Milyen eredetiség vizsga és átírás?
Tehát akkor az rs 50 -re voksolsz. :)
Miért nem lep meg egy rs 50-el foglalkozó fórumon? :))
Az még csak-csak belefér a keretbe, de még ott van az átírás, eredetvizsga, meg az elhallgatott hibák szervizelése. És ha messze kell menni érte, akkor az útiköltség is. Még meggondolom. Erről a rieju-ról próbálok többet kideríteni.
Raknék hozzá olyan 30-at és akkor már igen szép Rs50-et vennék!
Köszi!
De jó :) Összeollózták szépen.
Nem találtam róla leírást, csak egy tesztet, ezen az oldalon (bár azt a 70ccm-esről).
Olcsóbb, mint egy rs 50, 180ezerért adják.
Mit lehet tudni a motorblokkról, vagy magáról a típusról? Szerintetek lehet jó vétel, vagy keressek egy rs 50-et (a baj az, hogy ennyiért jóval idősebb, viseltebb darabok vannak)?

üdv, d.
Ez egy Rieju Rs1-es,Apriliának hirdetve Honda matricákkal!:)
Sziasztok!
Kezdő vagyok, szeretném a tanácsotokat kérni.
Nem vagyok otthon a motor márkákban és típusokban, de a fórumok és tesztek olvasása után az aprilia rs 50-nél kötöttem ki, mint kedvelt, megbízható, jó fogyasztású modellnél.
Találtam - a leírás alapján - nekem megfelelő példányt.
2002-es évjárat, 15000km.
Összezavar, hogy a címben rs 50 van, de a leírásban rieju rs1 és ráfestve is ez utóbbit látom. Gondolom, nem ugyan az a kettő.
A leírásban Minarelli AM6-os aprilia blokkot írnak, viszont egy fórumon azt olvastam, hogy ezeknél Derbi blokk van gyárilag.
Talán egy Rieju, az aprilia rs 50-eseknél rendszeresített motorblokkal?
Kérlek segítsetek beazonosítani, hogy melyikről van szó!
Beszúrok egy képet róla:
legyen 30ft/db
Egy huszast adok darabjért...

mondj egy ajánlatot
A deknibe beleborított csavar halmot mennyibe adod?
Ird meg a cimed és postázom emai:apriliamotorok@freemail.hu
Renben szerintem ebben sem csalódnál!Nagyon csodálatos gép
A tiedet 220e ft-ba tudnám beszámolni
Hali!
Régen volt RS-ünk, igaz még régebbi 1998-as. Elképzelhető, hogy a kipu miatt nem pörög ki, a benne lévő folytás miatt. Kiéghet, leszakad, elzárja gáz útját a benne lévő háló. Probléma lehet a membránnal, nem jól-nyit zár, ki kell cserélni. Feltehetsz nagyobb karbit, be lehet fúvókázni, esetleg egy folytatlan kipu, vagy kiszeded a folytást a gyáriból, légszűrő kitakarítása, cseréje. Mi is sokat szívtunk vele. Nekünk például amikor alacsony fordulaton ment, felül gyenge volt, amikor nehezebben pörgött fel, a felső tartományban már szakított...Nekünk ilyen jellegű problémáink voltak vele, amikor nem pörgött ki.
hello
nem vagy ezzel egyedűl,én a motórt 50 ccm3 gilardoni hengerrel vettem és az enyém sem pörög 7 nél többet akár mit csináltunk vele
megnéztük már a gyújtást,kiput,karbit mindent ami csak létezik és semmi egyszerűen nem tudok vele már mit kezdeni
Helló!
Akkor ha lehetséges vennék tőled egy hátsó féklámpakapcsolót gömbi rs-re! kérlek adj egy elérhetőséget, vagy írj egy mail-t a címemre,az adatlapomon megtalálod!Köszönöm szépen! üdv
Bocsi most nezem csak az arakat nem olyan veszes.
Köszi a segítséget és még annyi hogy mennyibe kerül egy felújítás egy rs-nél?
Hello!
Segítsetek légyszi!
Új henger van a motorba, kitakarítottuk a karbit, kiégettük a kipufogót és még most sem pörög ki, csak 7000ig. Mi lehet az oka?