Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megint szétthúztam a blokkot és a váltó felöl egy golyó esett ki. Olyan mint s csabágyé csak sokkal nagyobb. ez honnan hiányozhat?
Srácok ma előszedtem Rs-két egy kicsit a téliálomból! Kitoltam akksi be beindítottam, végigváltottam állványon bemelegítettem, aztán rámjött hogy nekem ezzel most menni kell
Az út fel volt szikkadva szóval nem kentem össze, és mentem egy pár km-ert! Most újra egész embernek érzem magam
( furcsa volt hogy azt érzi az ember, hogy elkapar tök olyan mintha erős lenne )
A váltót nemszedtemszét. Akkor lehet szétesett. De a kuplungommal milehet? Még összel mielőtt széttkaptam már akkor is szarvólt. De érdekes hogy azután hogy elszakadt a kuplungbovdenem azóta nemjó a kupesz. akkor megint széttkell húznom a blokkot? váltóvégett gondolom de a kuplungmiattis? Köszi
vagy a váltóvillákat vagy valamit rosszúl raktál vissza, vagy széttesett a váltó
A kis rudakat visszaraktam amik nyomják a kuplungot? Mert van 1 kis rud, utánna egy kis golyó és a kiemelő rud.
Nem a kuplunggal van gond mert ha nem emel ki a kuplung akkor is vennie kellene a sebességet.Valószinü szét hullott a váltód generál közbe s amiatt nem veszi a sebességet.Házilag nem érdemes ezeket szerelgetni mert több kárt csinálsz mint hasznot s többe kerül mint ha egy szerelöre biztad volna
A két szerelö nyilás vagyis párban 5000ft féklámpakapcsoló 2000ft szerelö nyilás 5000ft.Ha kellenek a cuccok itt a számom tel:06 70 459-6036 pontositás és cim végett vagy irhatsz emailt is. apriliamotorok@freemail.hu
Heló. Olyan gondom van hogy, széttszedtem a motrot kapott egy teljes generált összeraktam indul faszán semi gond. De a kuplungom nememel ki. Sebességbevan és nemtudok váltani semelyik irányba még üresbesem. Mi a k annya lehet vele?
Ma rávettem magam,hogy szétszedjem az önindítót!Sógorom javasolta,hogy takarítsam ki és láss csodát,pöcre indítja a mocit!Hihetetlen!
110/80-17 es gumi kéne a motormra ujj, vagy alig használt!
93-as extrema!
Ami kellene:a 2 első index alatti idom
féklámpakapcsoló
szerelőnyílás fedele

Ez így mennyi lenne?
Tudok adni neked is 2000.-es évjáratura is
Persze tudok postázni mindent!Mire lenne szükség és milyen évjáratu a motorod?
csak egybe eladó
Merre laksz?Kb. 1hét mulva megyek H.szoboszlóra!
Posta utánvéttel menne?
Ha a kollega nem veszi meg,akkor nekem kéne a féklámpakapcsoló!2000-esre ugye jó?köszönöm! üdv
heló
Nekem kellene a bal oldali index búra mert az Rs emen is ilyen van szerintem ami kitört és tudnál küldeni nekem?
Hello Aprilia rs 50 re szeretnék bal oldali első Index burát de Index is megfelel mert kitört:S 2004 es évjáratra Képen mutatom milyen kellene! ha tudtok segíteni hogy hol tudok olyat venni kérlek segítsetek itt az e-mail címem: djjocika@freemail.hu Köszönöm előre is!
Olajnyomásos van ezeken a tipusokon
Fehér búrás index eladó 4db olyan mint a képen
A féklámpakapcsoló melyik fajta?A kapcsoló a pedál fölé vagy az olajos?
fék lámpa kapcsoló 2000ft fékpedál 2000 ft
2500 ft/db a kopoltyúknak inditó relé 2500ft öninditó újban van 15 000ft
Árak?