Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csáó! az enyémet mennyiért számítanád be?
blokk miatt ne aggódj!
vannak alkatrészeim fillérekért
henger+dugó 8ezer ft
főtengely 8ezer ft
6os váltó 8ezer ft
komplett kuplung 8ezer ft
gyújtás alaplap+lendkerék 4ezer ft
önindító 7ezer ft
stb...

vagy AM6-os blokk 20-30ezer ft
Igen tőled vettem, még 2008ban, azóta gondját viseltem szépen. De a képeken látszik is szerintem. Majd a héten hívlak és megbeszéljük mert engem érdekelne ez a motor.
Ha ilyen jól néz ki mint a képeken akkor 250 e ft-ba betudom számolni!Amúgy tölem vetted a mocit Debrecenbe
Az én motoromat mennyibe számolnád be érte?
Nem lehet belerakni.
Eladó egy Aprilia Rs 125 sport gép 2009.-es évj Olaszországi.Összes forgalomba helyezéshez szükséges papirokkal de segédmotorként is használható folytatlan verzió Full Poweres.Ár:580 e ft.Aprilia rs 50.-est bármilyen állapotut beszámitok.Ár:580 e ft.
20000km-nél érdemes dugót cserélni! Ha érdekel az én motorom eladó! Ha adsz egy e-mail címet küldhetek képeket.
Üdv nekem van egy 95.-ös évj.Gyönyörüszép fullra felújjitott RS 50.-nem gyönyörü karcmentes állapotban van a gép minden tökéletesen müködik rajta motorja most lett teljesen felújjitva elöl hátul új gumikat kapott ami a képen még kopottak a gumik mivel tegnap rakattam fel rá újakat 219 e ft az irányára
Ja, gyerekek az milyen. Tegnap kigurultam a vassal szépen,idénröl sikerült megtennem 16 km-et. aztán hátsó gumi defekt.
Holnap viszem csináltatni.
Hali! Ez nagyon változó, van amelyiket 30 ezernél kell szétszedni de van ameiket már 20nál. Attol függ hogyan van/volt használva.
Igazábol nincs megszabva. De ha veszel valami motort, aztán midenféle képpen nézesd át szerelővel. Mert én nem így tettem és bele került aztán 62 ezer forintomba.... De mostmár összeállt a gép hála istennek.:)
Üdv motorvétel előtt állok, és tudni szeretném hogy menniy km-től szokott lenni a motorgenerál az rs-eknél.
Eladó!
sziasztok
olyan kérdésem lenne h szerintetek a 98-as rsbe jo-e 99utáni elsölámpa a formálya hasonló csak abban már 2égö van az nem számít mert áttkábelezem csak ha passzol-e bele
köszi:)
ha valaki nagyon vágja akk legyenszives vegyen fel msn-re
npeti14@freemail.hu
msn: suzuki70ccm@hotmail.com. ott meg beszélünk mindent

üdv
Hali!

70-es hengerről tudnál képet küldeni? és mennyi lenne az ára? ha esetleg tudnánk msn-en beszélni akkor adj egy msn-címet!
Hello. Valakinek nincs egy Hebo am7S re valo hengerfeje?

Valamint elado egy am blokkra valo 70es vas metrakint henger+hengerfej. dugo is van de rosz
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni! Dugattyú csere előtt állok. Sajnos eddig még csak mz-n csináltam ilyet. Mire figyeljek? Mik a lépések?
Köszi a segítséget!
Castrol Power 1 racing 2T full synt olaj 2500ft/l érdekel valakit?
Össze lehet rakni egy blokkot kosárból is, úgy , hogy nem ismered a motort. Mielőtt összeraknád próbáld le a váltót. Szerezz be szakirodalmat, ha nem megy ne erőltesd. Inkább szakembert hívj. Én úgy jártam, hogy az NSR-em előző tulaja szimeringet cseréltetett ( szerintem cserélt) az anyagi kár százezer forint. Semmi nem került vissza a helyére, ehhez képest elég jó volt a motor. De azt a rém gány munkát meglátni ami a blokkban volt. Senkinek nem kívánom.
Én is így tettem ma. Most megint olyan, mintha egy állat erős,és fürge motoron ülnék :) Valószínű,hogy csak elszoktunk egymástól!
Köszi, már rájöttem hova való visszais raktam de nemjó a váltó. Van valami jelentősége hogy milyen állásba van belerakva az a hernyótengely?Én úgyraktam össze hogy a tengelyen van 4 nút. Ha a gyúlytás felöl nézem akkor az elsőbe semmi a 2be van a 2 villa a 3 ba a 3ami a kuplungtengelyen van az utólsóba pedik az 1 es villa. De nemakar jólenni.
Itt 1 kép hol a golyó, be van karikázva gondoltam így világosabb mint leírni Valószínűleg a golyó kiesett ezért nem vette a sebességeket se, a rugó is kiesett lehet azt is rakd vissza
pff, az a sebességet rögzítő golyó a váltódob alatt amit egy rugó nyom hozzá
hali!van egy 98-as ülés idommal,a matrica sérült,amúgy hibátlan!a huzat gyári!ülés 5500ft,idom 3500ft!06304906559