Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néha megesik nekem is, hogy kidobál kettesből üresbe, de az nagyon ritka és annyira nem is vészes. De igazából nekem csak akkor sikerülnek ezek, ha épp, hogy csak "megbököm" a váltót. Váltásnál meg be tudom pakolni 5. és 6. közé.
2 szőkét adok érte meg 1 tucat umpa lumpát
Enyimé is!
Bővebb infó bárkinek msn en!
Most nézem h neked volt az a fajin galériád amiben szétvolt kapva a motor:D Nézegettem jódarabig h milapul a blokkban, mert énmég eddig nemmertem szétszedni, úgyvoltamvele h nyárvan, múködik rendesen, nehogymár én basszam el! :D de most majd tél után enyémre is ráférne 1 generál mert a kuplungom csúszik, az idomokon csúszásnyomok az első teleszkópom "leeresztett", új gumik kellenek rá, meg új olaj a blokkba, szval. most akkor erre gyüjtögetünk. A kocsmába meg még így elszaladgálok vele míg nincsen túl hideg, aztán meg majd téliesítem :P
Sziasztok!
Lassan eladóvá válik a motorom. (kép az adatlapomon) Több info e-mail: david1109@citromail.hu v msn: d.1109@hotmail.com
pff. az gáz. nincs pénzem nekem se rá. :( váltásnál nagyon ritkán csinálja heti 1-2, de menet közben napi 1-2. :/
Csak 1x csinálta eddig? mert nekem is kerülfordul csinálja csak ő általában váltásnál fog üreset :/
Vszínű h a fogaskerekek annak elkopva a váltóban. csakhát néha még benyára is alig van pénz szval =lőre nekem marad így:/
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, az a problémám, hogy AM5 blokkos RS-emen menet közben, alacsony(5-6000 alatt) gondol egyet és "kiugrik" a sebességből üresbe, 4. és 5. közé. Nem tudjátok, hogy mi lehet a baja? Válaszokat előre is köszi!
Debrecen!
Sajna 125.-höz nincs meg a mintám mivel ott nyújtottabb az idom meg a tank is más!csak 50-esekkel foglalkozom
D.I.D Lánc Aranyszínű 415-ös ! Af-1 50,Rs 50 98-as évjáratig.
Teljesen újszerű motoron még nemvolt. ELADÓ!
email: csababoy0@t-online.hu
Ez nagyon szép ! És hova valósi vagy..vagy hogy tudnánk megoldani ?
Mondjuk ezt még csak a nyáron szeretném de azért már érdeklődöm !
125ösre is tudsz nekem ilyet csinálni?
Igen!mutatok képet milyen lett a legutóbbi munkám
A képen látható színre ? Az jó lenne ! És akkor hol lenne a festés .?
Köszönöm neked is és Dániel-nek is!
Kb 50 e ft.-ból kitudom hozni matricázással együtt kompletten!
rs 50 98 évj ig jó. az RS-re. és nekem a gömbire kellene lánc. vagy eladó ez a D.I.D
sziasztok van egy Rs 50-re való láncom. teljesen új.
D.I.D 420 (aranyszínű)
ELADÓ vagy cserélhető RS 50 2000 évj fiatalabb motorra való láncra.
heló nekem ugyn ezek vanak és jok 15 ért
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
aprilia alaktrészek vanak olcson!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Tudna nekem valaki segíteni hogy honnét tudnék venni AM6-os blokkhoz tömítéseket és szimeringeket?
Szia!

Köszi, de nem!