Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

am6 bontott alkatrészek!

nagyon akció minden:)

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
am6 bontott alkatrészek!

nagyon akció minden:)

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Nah végre valakinek van . És mennyi pénz?
hali!

van egy iylen plexim 1db ezres az ára
heló nekem van

msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Sziasztok srácok!
Nemtudjátok, hol lehet venni sötétített plexit bubis rs-re ?
És a közeljövőben sem lesz ?
ilyen van csak jelen pillanatban
Jogos, a befogorész átmérője 14mm. A 12 pedig a torokra utal.
De akár SHA1414 is lehet.
Kössz

Esetleg kulcsos?
van gyújtás kapcsolóm kulcs nélkül 2péz
Aham. Köszönöm válaszod.

És még mindig keresek gyújtáskapcsolót, igen.
Gyárilag Dellorto SHA 14-12 van rajta ami igazából nem 14 hanem 12mm! Gyári fúvókamérete 65 úgy tudom.
Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne: minarelli am 6-os (50 ccm, original) blokkom van dellortho (vagy milyen) 14-es karbival, és hogy hanyas főfúvókát kellene rakni bele ?

Keresek továbbá egy darab gyújtáskapcsolót

Köszönöm
Mit jelent a messze? 100km?
Aprilia RS 125 gyorsasági sportmotor 2009.-es évj.Gyönyörü szép karcmentes szalon állapotban van a gép.Minden tökéletesen müködik rajta szervizelten karbantartva!Folytatlan verzió nyitott powerrel!Forgalomba helyezéshez szükséges eredeti papirokkal de tetszés szerint segédmotorként is használható!2000 utáni Rs 50 Csere érdekell 180 e ft.-ig.ÁR:580 e ft.Debrecen
messzevagy az a baj.
Hát a végső árat személyesen tudnánk megbeszélni amikor már láttad! De 200 alá semmikép sem mennék! Motorról azt kell tudni, hogy ez egy 2000-es évjáratú olaszból behozott moci. Megvan az eredeti olasz forgalmija ami nagyon ritka! Most lesz benne 20000 km. Gumik alig futott Sawa abroncsok. Teljesen gyári, tuning mentes. A festést egy profi műhelyben csinálták! Adok hozzá egy matrica szettet is. Én azért nem rakattam fel, mert mindenkinek (nekem is) jobban tetszik így. A szett értéke 10000 ft. Ha van még bármi kérdésed szívesen válaszolok!
és mennyi lenne a legvégső ár amiből egy forintot nem engedsz? és mit kellene tudni a motorról?
Akkor ide írom. Iá.: 230 000
megírharhatod itt is.. most ezért nem egy újabb msn partner 10 mondatért maximum.... am meg adatlapomon ottvan minden.
Mi az e-mail címed? Az enyém bundas24@hotmail.com
felveszlek msn-re
mennyibe?