Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sry.Neked akartam.Szal mondj rá vmit.
Nem tom igazából.Mondj rá vmit.
ha valaki tud. rs 50-est nembaj ha nem üzemképes. szívlámpás legyen és egybe. festés nem érdekel,blokkja legyen anynira jó hogy beinduljon. bármilyen ajánlatotok van 100-120e Ft-ig ! jelezze a mailomra. vagy akár itt is!
Csababoy0@t-online.hu
mennyi lenne mindez?
Hello.Rs 50 alkatrészek eladók,áron alul! Érdeklődni e-mailban.(Vannak más alkatrészek is),üdv.
Dobtam egy mailt.üdv.
oké, köszi, szerintem hamarosan kelleni fog egy.
(henger)
érdekelne az a végdob:D képet tudsz róla felrakni? meg mennyi lenne?
Ez baromság! Le ne engedd kurva jó olaj!
Te meg akkor öntsed a Castrolodat...!
Én meg arra mondom hogy egy kalap szar! Koxxol mint állat! Hígított málnaszörp! Annyit nem ér meg h megfogjam a flakonját...
Én emg azt mondom IGOL Racing STS.....
daniel1224 figyelj Haveromnak TZR-je van semi baja nincs most picit el kezdett csúszni a kuplung de amúgy motorikusan ugyan oyaln mint az RS, meg bízható :D bár ez csak gazdától függ hogy mennyire nyúlt bele a blokk-ba nem tudom hogy igaz-e de én azt hallotam hogy ugyan az a blokk van az RS-be meg a TZR be is hát ez ahelyzet köszi a tanácsok daniel1224 Üdv mindenkinek
hello!

km meghajtó kellene rs50 hez. ha valakinek van elado irjon.
hali!

okés, nem tukmálom én csak segítség akart lenni
Engedd le a picsába! Legszarabb olaj ami csak létezik! Nekem is azt ajánlotta az italmondós kollega. Beletöltöttem. Eredmény: 20 km alatt sikerült felforralni! Úgy visított mint egy szűz kurva. Csak Castrol! Semmi más! Legfőképp szar motult felejtsd el!
Köszi, de most nincs rá szükségem. Így is sok pénz el fog menni a motorra :).
van önindítóm újszerű 8ezer ft-ért
hali!

van.
2-3 ezer ft
hali!

kuplung kosár+kis kerék 3ezer ft
komplett kuplung 8ezer ft(lamellákkal mindennel)
Köszi! Délután megnézem. Vagy esetleg más tipp hogy mi lehet vele a baj? Eléggé idegesít és így nem akarok vele elindulni pedig talán ma van az utolsó ilyen szép motorozós nap az évben.:(
üdv
motul 2t 710 es olajat használt már valaki? Vélemény róla?
castrol 2t power racingot kerestem vagy repsolt de csak ez a motul volt vagy q8 én a motult választottam
Hello.Nekem van egy Rs gyári végdobom olcsóba.ha érdekel dobj egy mailt.üdv.
Hát ha úgy kell ellenőrizni a szinten mint az enyémen akkor le kell venni a jobb oldalidomot. am6-os blokknál a ház közepén van egy csavar amit ki kell csavarni és az olajszintnek addig a furatig kell lennie. De nem tudom az olajcsere megoldaná e a problémádat...
Sziasztok! Tegnap észrevettem a motoron, hogy sebességben valamiért darál és nehezebb kapcsolni. Visszaváltáskor ugyanez. Elképzelhető hogy kevés benne a váltóolaj? Meg tudom nézni anélkül, hogy lebontsam a burkolatot?
üdv
heló nekem van!
msn :czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Zoli, nincs véletlenül iylen mina blokkra való döglött hengered?