Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló nekem van olcson!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
hali!

alapos a dugó
én domborúnak nézem:)
vannak új dugóim 4ezer ft/db áron
jelenlegi méretek amik vannak:
50ccm:
-40,00
-40,25
-40,75
80ccm:(6000ft/db)
-49,00
-49
,50
-50,00
köszi a segítséget
orozoli2002@yahoo.com

06304351769

Neki szokott lenni mindenféle kütyüje és elég korrekt árai vannak!
Helló!
Add el 50e-ért, de csak nekem!
Az áruk nagyon változó volt fent ilyen 200e ért is de 400-ért is láttam már, de sajnos 250e felett már nehéz ezeket eladni mert az újabbak is vannak már 300 körűl.
sziasztok
hol lehet olcsón feszültégszabályzóhoz jutni?
ha valaki tud kérem segítsen
Császtok!
Ti szerintetek mennyiért adjam el az RS-emet? 2005 -ös évjárat alig használt 11500 Km van benne! full gyári az egész motor! mutatok róla képet is!
Sziasztok! Eladó a gép! Karácsonyi ajándéknak kiváló!
eladó egy 50es gilardoni nicasilos henger dugó és henegrfej nélkül és egy féllengős rshez való légszűrőház képeket kérésre teszek fel.
hello zz meg tudnád nekem mondani hogy mekkora dugó az a képen?
méretei érdekelnének!
meg sima a teteje vagy domború?
alkatrészek eladók!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
heló nekem van !
vegyél fel msn-re!:czegledi_zsolt@freemail.hu
Szépjóreggelt! Van egy kis gondom. Hálisten még idén elszakadt a szivató bóvdenem, és sehol nem kapok és ha vki tudna egy km/h spirált okosba annak is örülnék mert azt meg elszakadt. Jóljön így szezon végén minden
Elfelejtettem hogy 50 ccm
Sziasztok!
Akinek van eladó Aprilia rs motorja, 1996,1998 évjáratú hibátlan állapotban az kérem írjon. 130Ezrem van rá.
Eladó egy aprilia RS 125 sportmotor 96.-os évj.Nagyon szép megkimélt karbantartott állapotban van a gép 50.-es.-ként használt rs 50 matricákkal.De tetszés szerint vizsgáztatható!Forgalomba helyezéshez szükséges összes papirjával igényesnek eladóCsere nem érdekell!Ár:245 e ft.Debrecen.Tel:06 70 459-6036
ilyenek is vannak
Eladó!

szívócsonk+membrán 3ezer ft
berúgó tengely+racsni 3ezer ft
gyújtás alaplap+lendkerék 4ezer ft
henger+fej+dugó+tűgörgő 10ezer ft
kuplung komplett 8ezer ft
olajpumpa 3ezer ft

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
vegyél fel !
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
50-eshez nem kicsi a gyári karbi, szerintem csak fúvókát próbálj cserélni benne először. Volt aki 12-es gyári karbival használta a 70-es hengert is!
és mit mondasz kell hozzá ?mert ezzel a hengerrel vettem a motort gyári karbival és akármit próbáltunk csinálni semmmit nem változott 8 ezer a max fórdulat aszt hittük hogy gyújtás de nem akkór ezek szerint kevés neki a benzin ehez a hengerhez
hello!

van egy 19-es Dellorto karbim ha érdekel akkor adj egy e-mail címet!

Üdv!
helo tud nekem valaki abban segíteni hogy 50 es nicasilos hengerhez kell nagyobb karbi a gyárinál mert ha igen akkór az enyém azért nem pörög aki tud valamit írjon kössz előre is
eladó egy gilandori 50es nicasilos henger dugó és hengerfej nélkül jó állapotban.
és egy féllengőkaros rshez való légszűrődoboz.
Hello.Nekem lenne egy eladó.Ha érdekel dobj e-mailt.