Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekellne a mocid 150 e ft.-ot tudnék érte adni!
Azon valószinü már a váltó olaj nem segit!valószinü a váltó tengely kiverte a csapágyházat ha tovább használod lefogja darálni a fogakat is!Sürgösen szét kell huzni a blokkot
Helló érdekellne a jobb oldali fő váz mennyi lenne?!A váz szám látható rajta?
Hát a váltóolajat tapasztaltam. A 2t olajat pedig más tapasztalatai alapján ki sem mertem próbálni... :D
És mire alapozod az állításod? :)
Mert neked azt mondták, hogy szar vagy tapasztaltad is?
nincs valakinek eladó kuplung bowden-je gömbölyű rs-re? köszi
Akkor bocs. Én a Motul váltóolajra mondtam, hogy szar. De sztem a 2t olaja sem különb... kövezzetek!
A Motul 710 az bizony 2T olaj, és erre írtad te, hogy szar nehasználd mert neked visított tőle a blokk.
Mikor mondtam, hogy 2t olajat használok a váltóban?
Igen jó áron van itt: http://www.formula3000.hu/shop...
Castrolt azért sem használnák mert már a világ minden táján gyártják, ezért is érdemes olyan márkákat választani amik nincsenek ennyire agyon reklámozva, pl. a francia olajak. Elf Motul IGol Ipone, vagy amit még használtam az a Valvoline, meg sokan azt hiszik hogy egy versenyen Castrol logók vannak, az már azt is jelenti hogy azt is töltenek a motorokba
Elf Xt Tech 2T
Erről az olajról én is sok jót hallottam már! Meg úgy tudom annyira nincs is vészes árban
A Castrolt Power Racinget én se tenném motorba, a meleg viszkozitása az borzalmasan alacsony (kb. ez az érték határozza meg az olajnál hogy magas hőmérsékleten hogy ken), én Elf Xt Tech 2T párti vagyok.
Váltóba én ATF olajat használok, nincs vele gond.
Ezért néztem én is nagyot ....
Akkor döntsük el végre, hogy miről is beszélünk!
Különolajzáshoz gondood vasgy hajtóműolajra gondolsz?
Mert nem mind1
Nekem a váltóban Motul Transoil van kimondottan 2T váltóolaj és nagyon adja nagyon meg vagyok vele elégedve!
Motorolaj pedig Igol Racing STS megy bele! Igaz nem olcsó, de igazad van kell neki a minőség én se sajnálom tőle mindig mindenből a lehető legjobbat adom neki!
Vagyis adtam mostanáig mostmár gyűjtés van a következő vasra!
Ezt meg el kéne adni csak pár kopó alkatrészt még ki kell cserélnem, hogy ne zsákbamacskát áruljak, nekem nem ez a célom!
Hallod-e jó gazdája lehetsz a motorodnak te is, ha 2T olajat öntesz (még ajánlod is másoknak) a váltóba
Én két hete éltem át ezt :)
Hajtóműolajból én ChallOils 75W90-es szintetikus olajat használtam/ok több motoromba is és semmi gond nem volt vele tudom nem 1 híres márka de nekem bevált nem ragad a kuplung hidegen se, és nem fő meg a legnagyobb melegbe se pedig volt hogy 100km-t mentem a 35 C-os melegbe és semmi gond nem volt vele. 2T olajból csak Castrol Power 1 racing!
Eladó néhány alkatrész:
-blokktartó bölcső
-segédváz
-hátsó lengőkar
-jobboldali váz
-első féktárcsa, hátső fogaskerék, hátsó tengely
Történelmi pillanat!
Hát ha jó olaj az ami megfő 20 km alatt akkor velem van a baj... Nekem azok ajánlották a castrolt akik pályázni szoktak. És ott azért van terhelés. Amúgy hogy koxol egy hajtóműolaj? Biztos jó a motul olyan motorokba ahol alig van terhelés. De én nem sajnálom a pénzt a motortól! Ha olcsó szar alkatrészeket teszel bele és szar olajokat akkor az egy idő után visszaüt! Én csak ajánlani tudom neked, hogy engedd le és ne sajnálj minőségi olajat adni a gépnek! Meghálálja!
heló egy 1993 as RS50 esem van nem találok hozzá láncszettet, tud vki ebben segíteni? főleg a hátsó lánckerék érdekelne köszi előre is
HALI! AIRSAL 50-es tuning hengerszett MAKULÁTLAN állapotban,nagyon jó kompresszióval,gyári MAHLE dugattyúval 17000ft,tel.06304906559 ugyanitt RS 50 bontásra vár!
hm.. nemtudom mondj te. tied a cuc..:)