Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó állapotú kuplung kosarat mennyibe mernél adni?
kocsit akarok venni. msn-en ritkán vagyok :)
Hali! Nincs valakinek (óccsóér) egy normális dobja? 50-eshez kellene. (af1) Csak végdob.
Végre :)
Vasárnap megyek venni rs 50 (1996) :)
Annyi hogy nincs rajta önindító, de az nélkül is király.
am6 blokkos 6 sebességes.
h-h? majd msn-en írj rám!:)
Mikulás és karácsonyi akció!
a készlet ereéig!

AM6-os blokk henger nélkül 20ezer ft/db

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
eladó a motorom :(
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125-4243602
Nekem 1999-es rs-em volt 42000km-vel vettem Tuti hogy vissza lett tekerve az óra, de km állást ne nézd inkább a telókat, fékeket, blokkot-blokkhangot, esztétikát, működik-e minden stb.
hát haaztnézzük sztem elég reális ( én 165ért vettem a 98.asamat). de az hogy csak 10e km van benne az sztem tuti kamu, vagy évekig csak állt a garázsban, esetleg az hihetőbb hogy a blokkban van annyi mondjuk ha felújítva vagy cserélve lett.

Sok szerencsét a vásárláshoz
Ma ajánlott egy ember eladó Aprilia rs 50 extrema 1994-es modellt 130 ezer Ft-ért. Azt írja hogy csak 10000Km van benne, szerintetek ez reális ár? Ilyen árba csak ennyit futott motort lehet venni? :)
daniel1224-nek van szerintem tejes mértékbe igaza...De te tudod:)
eladó!

26os dellortó
Miért nem veszel nagyobbat? Amúgy meg apriliát yamahára? Nem csak a kinézet a fontos! Az rs erősebb megbízhatóbb és SZTEM szebb is! De te tudod...
Okker, köszike!

Egy haverem lehet, hogy megkeres mailban valami jófajta féknyereg, vagy fékhenger(főfékhenger) ügyében.

Kersee neki valmi csinit lécci
TZR-t szeretnék :) és árba körülbelül ott vannak:) mert nekem a TZR jobban tetszik :D
persze megoldható
akkor 3db membrán 2/db
így 6lesz:)

ha kell még valami majd szólsz
oldaldekli+berúgótengely+racsni+vízpumpa 5ezer ft

berúgókarom nincsen jelen pillanataban
Posta meg a szokásos, valaki elmegy érte valamikor:)
Faja.

Viszont, meglennék a gumiizé nélkül, nem lehetne 3 membrán haté' gumiizék nélkül?
(A gumiizéket meg eladod másnak)

Tehát, hogy nem 3 darabja gumiizével, hanem 2 de gimiizé néékül.
Érted :)
Csá!
Oldaldeknit, komplett berúgóval+karral akciósan mennyiért adod?
membrán+gumicsonk 3ezer ft/szett
szasz Zoli, kellene neköm 3 darab mina membrán.
Hát szerintem olyan 320 körül tedd fel irány árba.De miért akarod eladni milyet szeretnél venni?
Kuul

Majd holnap valamikor csinálok mösönöt és akkor majd ott lezsírozzuk, ha neked is ok.Ma valahogy dög vagyok mindenhez
heló 3 ezer