Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok redben van nekem pedig van feltöltve kép a légszűrőről pár oldallal visszább.
keress rá egy hengerrel együtt töltötem fel képet róla.
BoruzsLaszlo!
Na ez jó 5let. Féllengőkaros, szívlámpás régi rs. Én benne vagyok a cserébe. Csinálok fényképet a mociról és a légszűrőházról is.
megpróbáltam arra is amit most küldtél és hibát ir ki freemail küld egy hiba emailt nem sikerült kiküldeni a cimedre tegnap is küldött egy iylet de akkor nem vettem figyelembe nem jó valami egyik email cimeddel sem

ha komolyan érdekel a henger ird ide mire vagy még kiváncsi róla és akor megoldjuk itt ha nem jó a mailod.
ha félengőkaros az rsed akkor nekem van hozzá egy légszűrőm elcserélem veled ha gondolod
Ez nem az én napom. Ez a légszűrő sajnos attól tartok, hogy nem az én rs50-re van kitalálva....hanem a gömbölyűre.
nem jött át:S akkor megprobálod erre? alex.sim@citromail.hu
de még tegnap este irtam nézd meg.
nem válaszoltál az emailra:D
Köszönöm a gyors válaszokat. Ma meg is aplikálom, ha a fenyőfa lábba faragásával kész leszek. Nekem ez az év egyik legnehezebb napja
Kellemes Karácsonyt mindenkinek!
Eladó aprilia af1 50

Minarelli AM6 blokkal szerelve.a blokk kb1000km-t futott.csak egy fényezés és egy jobb karbi kell rá mert ami rajta van az kicsi. IÁr:.95000ft

TEL:. 06204248584
ígyvanigyvan :D nemnagy gond de vigyázz vele neakarj egyből Rossi lenni és lapig dönteni a vasat
Én azt mondom hogy legyen a hátad mögött minimum 3000 km ezzel a motorral, és miután összeszoktál, és kiismerted a ménest aztán szépen apránként elkezdheted De először ne a Mátrába próbálkozz, :D tanulva az én estemből Most is ott pihen vmelyik kanyrba a lábtartóm
bocsi nem irtam ott ki.
boruzs.laci@freemail.hu
adatlap!
email cim?:D
itt van pár kép ha érdekel többit emailben.
kép?:D
huu lehet érdekelne:D van msned?:O:D megadod:D
a gumicsonkot rádugod a karbira a vázból oldalt kiáll 2 tüske aminek gumi van a végén a légszűrő oldalán megvan hova megy be a 2 kis gumi véggel elátott csonk és amikor minden bepászol csonkok is és a karbi is akkor a légszűrő tetején van egy kis fül egy furattal ami a segédvázra ( fekete zártszelvényre) fekszik fel és éppen oda ahol egy menetes furat van asszem egy m6os vagy 5ös csavarral lefogatod és kész.
heló
elég volt még maratt is 20 forint boravalo
mit hogy kel felteni a karbi végére rá kel rolni a kumicsonkot és a bilincsel ösze kel huzatni!
végülis megvan a heje a vázba ileszkednie kel csak szépen bele kel ileszeteni a hejére és rá kel fogatni a karbi végére és kész!
Zsolt0430!
Ma megkaptam a levegőszűrőt. A pénz elég volt? És ha valaki tudna néhány képet mutatni, hogy kell a gyári levegőszűrőházat feltenni, és főleg hova, azt megköszönném. Jó ha leírjátok is, ha kép nincsen. Köszönöm, és BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK!
Kösz szépen Ger :D szoval aztmondod döntögetés nem annyira nagy gondd, de azért vigyázzak vele :D
A döntögetéstől nem kell félni, az jönni fog ösztönszerűen
Én nekem az volt az első rossz tapasztalatom a sajátommal, hogy átugrottam a szomszéd városba, motorozgattam kicsit, és mire visszaértem már a markolat feltörte a kezemet, szóval 1 jó motoros kesztyűt mindenképp szerezz be! Am a csuklóm nekem is fájt eleinte, meg a hátam a folyamatos görnyedéstől (188cm vagyok).

De jó motort választottál ;) Üdv a sportmotorosok körében
henger+dugó 8ezer ft
henger+hengerfej+dugó 10eze ft
Hát én inkább a döntésektől félek ....:D
Pontosan az élmény elfeledteti