Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Ha esetleg valaki tud RS50 hez (1996-os évjárat) kilométerórát irjon már! Kössz
Hogy kéne egy ilyet szerválni az enyémbe? [O02
Komoly kis ketyere! De am akik mondják sok okos "h már pedig az enyémbe van power" és írják sima mezei AM6-okra amiket utcára építenek bele különböző motorokba! Nah én azokat birom, azt se tudja mi az de állítja hogy van benne.....
csavarokat tudsz hozzá kűldeni? meg egy képet raksz fel róla?
oké akkór kűld el majd és akkór mennyi is az ára? és az adatokat megbeszéljük
csak létezik power 50ccm-ben
Eltudom neked postázni!Nálam van eltéve a balos idom toldat valamint a láncvédöd!
Sziasztok! Akit érdekel: hengerfejbe való csőcsavar van eladó, ha érdekel, részletekért írj rám, megegyezünk. Csak azért teszem fel, mert nekem is volt a régi csavarral problémám és nem találtam sehol segítséget, ezért a magam kezébe vettem a dolgokat és csináltattam nagy nehezen. Szóval akinek kell az írjon! Széles utat srácok!
ja jólvan csak nem tudtam hogy mivan vele mert mostanába nem nagyon beszéltünk ,nem tudja postán elkűldeni?mert gondolom ien időbe te se mész mostanába
láncvédő burkolatom van 2500ft/db
el van rakatva neked csak érte kéne menni tudod mondtam a múltkor.
hali tudna nekem valaki első láncvédő búrkolatot,és idom tóldatot a kitámasztó mögött ami van 2003 as rs re kellene aki tud szóljon kössz
Eladó Am6-os motorblokkok.
henger nélkül (gyújtással)20ezer ft/db
hengerrel 25-30ezer ft/db

illetve ezen blokkok mindennnemű bontott alkatrésze
váltó 8ezer ft
henger szett 8ezer ft
főtengely 8ezer ft
önindító 8ezer ft
blokk felek 5ezer ft/pár
kuplung 8ezer ft
kuplung dekli (vízpumpával) 3ezer ft
gyújtás dekli 2ezer ft
stb..
Ezen jót nevettem.

Ha nem kívánta meg venni, akkor nem vette meg. Lehet, hogy semmi közöm a Ti ügyetekhez, de had csináljon már azt amit akar. Ő "hibátlant" akar, nem szart, amit az ő hozzászólásából szerintem mindenki leszűrt. Ami ránézésből szar, azt én sem venném meg, esetleg ha akarok vele foglalkozni.

Kár, hogy a hozzászólásod téged minősít.

-----

Amúgy megoldottam a kuplung bovdent, kúl lett, 1200 pénz volt. Most hátsó gumira várok. :)
am6 motorblokkok 25ezer ft/db áron
hali!

blokkhoz van berúgó tengelyem ha érdekel.
egy képet tegyél fel róla és mi az ára?
19-es Dellorto karbi eladó!
50-es henger van rajta, csak ki fog alakulni a végén hogy pontosan mik kellenek hozzá. Berúgókarral való összeköttetés is hiányzik, tehát elég sokminden. Még esetleg egy oldalidomot is tervezek rá, ne nézzen már ki azért így...
Helló!
Ha a váz festése gyári akkor 96-98 közötti évj lehet. 95-ig asszem fekete vázzal voltak ezek. Én feketére v. ezüstre festeném de a kék se lenne rossz . Látom a kipu Leo Vince V6. A henger 50-es? Nem lehet hogy valami tuningos gép mert a henger fekete rajta.
Sztem meglesz csak legyen rendberakva.
Színben mit ajánlotok erre? Én vmi metálos kékre gondoltam :D
A motor sztem 98' vagy régebbi évjáratú idomokról ítélve.
Nekem is nagyon bejön ez a streetfigter stílus. Ingyen még a hülyének is megéri .

Jó bütykölgetést hozzá.

Széles utat, teli tankot!
A motor ingyen volt. Legalábbis nagybátyám hozta, franciaországból jött, sztem vhonnan a pajta alól lett előkeritve mert elég poros darab. Az érvényes műszaki a francia utakra megvan rá az év végéig :D Holnap majd pontosan átnézem hogy mik kellenek hozzá, egy kilométer óra se ártana de ilyen streetfigter stilusban sztem elég tetszetős darab.
Első ránézésre nemrossz, de biztos van mit rajta csinálnod. Drágáért vetted? Mit kértek érte? Jó munkát hozzá!
Sziasztok fiúk. A mai nap szert tettem egy ilyen jövevényre, célom hogy felújítsam és ebben a segítségeteket kérném. Nem tudom se a motor évjáratát se semmi ilyet, vhonnan elő lett bányászva, talán a képek alapján kiderül. A hűtő és a karbi vmint a légszűrő már érkezik, nem tudom viszont mi kell még hozzá. Ezen a linken megtekinthetitek: http://href.hu/x/dihy
Előre is köszönöm a segitségeteket. Menni fog majd rá egy alapos fényezés is, meg minden ilyesmi :)