Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006-2009 -esekre ennyi az ára.

Arra az 500 forintos megoldásra kíváncsi lennék. 8500 forintot nem szívesen adnék ki, feleslegesen.
Nekem se volt 2000-nél több !
szia!

Bocsi hogy én irok de érdeklődtem még régebben a motor iránt már eladta.
Szia!

A plexi nem eladó estleg?

Ha igen, érdekelhet!

Várom válaszod!
Szia!

Engem lehet érdekelne RS 50 plexi, ha megvan még!

Ha megvan:
-Mennyibe adnád?
-Telefon számot kérhetnék?

Email:
tzvajna@gmail.com

Várom válaszod!
Én "csináltam" magamnak kb 500forintból megvolt
Megnéztem de a fejidom fixen áll nem mozdul úgyhogy a héten sztem megy szerelőhöz és majd kezd vele vmit.
Helo.Ott még nemjártam h annyira szétszedjem de majd ha úgylesz és nemlesz sehol semmi jó akk szétkapom...
Gyertya jó semmi baja a gyertyának.
Huhh, ma mellbe vágott, hogy milyen árak vannak...

8500 Forint egy kuplung bovden.
köszi de kimondottan ezt a 2 tipust keresem.
hali!

nekem lenne 1db AF1, AM6-os blokkal 100ezer ft
blokk nincs a vázban
kipufogó nincsen!
felnik újrafényezve, gumik jók, idomok festésre szorulnak, de nincsenek törve.
nekem DR80as hengerem van, alul a hüvely szoknya törött 3ezer ft
Gyertya hézag?
Szia
Lehet főtengelyszimering probléma is.
Főleg ha nem megy el alapjáraton.
Köszi de nem érdekell csere csak kp.
A biztosíték az ülés alatt van a 95-98-as modellen, a többin is szerintem ott van. Ha teker de mégse indul akkor még a fesszabályzó, CDI, gyertya jöhetnek szóba. A vezetékezést és a csatlakozókat, főleg a testeket nézd át. Többet sajnos nemtudok.
A CDI-be nem került-e valami idegen anyag, azis okozhat hibát, nekem is volt hibám vele. Méghozzá az hogy olajoztam a gázbovdent és a bovdenosztónál átfolyott gyönyörűségesen a CDI-be és volt hogy hazaértem suliból, tök flottul ment és félóra mulva mentem volna el vele nem indult be. Vittem már volna szerelőhöz (toltam) és előtte pár száz méterrel volt 1 kis lejtő a járdán betoltam aztán ment is. Mondjuk ott közrejátszott a gyertyais mert azis szarvolt! Sok sikert!
teker az önindító vagy sem?
Lenne egy olyan kérdésem h a biztositék merre található?
És ha a biztositék van kimenve akk az öninditónak nemkellene megtekernie én úgytudom de itt teker az öninditó csak mégsem indul be...
Hello.Én is gondoltam az aksira de azt töltöről is inditottam és úgysem ment.A biztositékot megmegnézem holnap és hát hátha összejön.
Köszi
Heló! Valószínüleg a biztosíték éghetett ki, egy próbát megér, nézd meg, esetleg multiméterrel mérd meg, hogyha nemvagy benne biztos, illetve cseréld ki és próbáld ki mégegyszer. Ha nem nyert akkor sajnos nemtudok segíteni. Esetleg akksi, csatlakozók. Sok sikert! Üdv!
Hello mindenki.Valakit nem érdekel komplett műszerfal olcsóba?
helló sanyi 502 azt szeretném megkérdezni hogy nem-e érdekel olyan üzlet hogy gyári henger,hengerfej,dugó,főtengej,karbulátór,kipufogó,gyújtás a te cuccaidért ráfizetéssel persze, majd írj
Hello.Valaki tudna nekem abban segiteni h az RS-em miért nem indul be csak tolásra?Új henger lett bele téve ,gyertya szikrája is jó midnen jó csak öninditóra nem indul be és ha beindul tolásra menni szépen megy csak ha állok h alapjáraton mennyen akk leáll és öndinditóra nem indul A membránok jól zárnak stb.....



Henger azért lett cserélve mert a régivel is ugyanezt csinálta és aztmondták kevés a kompresszió de ezzel az új hengerrel is ugyanazt csinálja.

És hát itt megállt a tudomány.Ha valaki tudna nekem segiteni megköszönném.
Csabi
Sziasztok elad Quadhoz 2első kerékhez fékbetét
bontatlan ( az a baj hogy nem tudom milyen quadhoz való ezért képet is nyomok mellé )az ára 8.000 Ft a 2 együtt
elérhetőségem: 0629-348-647