Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendeben köszönöm akkor még az lenne kérdésem hogy ugye konzolall együtt 8000?és ugye az új aprilia rs-ekre való?
sziasztok;
nem tud valaki szekszárd környékén olcsó fényezőt vagy matricázót?
Rendben lefotózom és töltök fel képeket a lábtartókról!
Hello engem érdekelne ha még megvan a lábtartó!
eladó minarelli am 6 os hengerszett 50ccm
na az király tudnál róla képet küldeni?
Lehet h igazad van, hogy nem drágák a cuccok csak most egyáltalán nincs zsém :/ talán jövő télre lesz annyi h főtengó felújítás meg a teló. :/
Egy tucat és viheted!
Ehez nemkell, hogy szétvessena pénz szerintem...!
A szimeringek fillérekbe kerülnek, ami drágább az maga a telóolaj, de az sincs vészes árban!
Pár ezer forint.....meg egy kis szerelés
De ez nem kötekedésből mondtam nyugi, mikor nekem a blokkfelújítás volt ugyan így voltam....alig akart gyűlni a zsozsó.
eladó DID Lánc 415-ös 98-as évj-ig tökéletes. tévedésből rendelem.(motoron nem volt)
3e Ft az ára! akit érdekel írjon!

msn és mail: csababoy0@t-online.hu
Értem! Köszi szépen!
Jah akkor mindegy. Nekem ilyen problémám van vele, majd ha szétvet a pénz akkor lesz egy olaj-szimering csere aztán meglátjuk
Nem, nekem nincsenek holtpontok, teljesen jól működik, szval "csúszik", meg minden csak olyan mitha "összement" volna a villa, és kissebb :D Hameg belemegyek 1 nagyobb gödörbe, akkor csattan a fejidom, a sárvédőbe :/
Valószinü meg van kopva a váltóban a kapcsoló kerék és a kapcsoló villa is s ezek összeadódnak azért dobja ki ürese a sebességet!De ezt csak akkor lehet biztosra venni ha szét van szedve a blokk mert akár hézagolási probléma is lehet.
Nekem van hozzá lábtartóm párban 8000ft
Tud valaki aprilia rs 50-hez hátsó lábtartót 2007 októberi évjárat?Nagyon fontos lenne!
ezért csak 1 barnát és fél tucat umpa lumpát adok
Igen nekem van az a galériám :) Nekem is "gondjaim" voltak a géppel ezért lett szétkapva de hála Istennek és apámnak (xD) 2 hete már megy a gépsárkány. Csinálok majd egy folytatás galériát is a többi képből amit megint felteszek a közönségnek :) Említetted, hogy a teleszkópod leeresztett. Azt érted alatta, hogy nem működik, nem tompít semmit meg ienek? Mert nekem van 1 ien bajom vele sajna. Olyan mintha nemlenne olaj benne vagy mintha takony lenne kb. 2 Pontja van, ha tologatom és elsőfékkel fékezek "leesik" (ugymond alsó holtpontra) és ha meg felrántom a kormányt akkor meg a felső "holtpontra" ugrik.
Eladóvá vált az rs-em!
Sziasztok! Eladó bontott RS 50 váz (2006-2010) valakinek?
Szépjóestét! bocsi hogy hírdetem de hátha itt emberemre találok http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50-4215447
Visszautasíthatatlan ajánlat
De hálistennek egy szöszi nekem is jutott Más szőke nemkell helyette