Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ide figyelj,de csőcsszopogató,szerencsétlen kinézetü hülyegyerek. aki igy nézegeti a motorokat mint te ,az a büdös életben nem vesz magának motort,de ha találsz akkor is meg fogod vele szivni a dárdát. ne hogy aszt hidj hogy 130éert karcmentes gépet kapsz. 6 gangos rst ,te vegyél magadnak rigát vagy hasonlo szart,mert aszt érdemled,vagy tudok még jobbat , kölsd azt a pénzt kurvákra, mert ugysem láttál pinát életedtben,csak akkor mikor nagyanyád felbukott. további jo szerencsétlenkedést kivánok neked. udv khmts.
heló vegyél fel msnre!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
heló vegyél fel msn-re!
kurvára jol jársz
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Hello mindenki!Eladó komplett elsőfékrendszer,ha valakit érdekel jelezzen.Üdv.
hali!

okés, orozoli2002@yahoo.com vagy 06304351769
Szia! Engem érdekelne a blokk!
ahan én vagyok
ha te az a Szabi vagy akire gondolok udvariból majd megbeszéljük ha találkozunk.
helo laci szabi vagyok sztem ismersz, a régi 70 es top hengert nem adod el ?mert szntem megveszem
Hali!
Eladó alig 1500 at se, futott RMS (Fúrható Vas) henger+dugó 7500ft, Gyári Minarelli hengerfej 2000ft, Valamint egy 14-es Dellorto karbi szívócsonkkal 3500ft (+Posta vagy személyes átvétel!)
MSN:d.13.go@hotmail.com
meg let takaritva nagyjából de beszerelés előtt full tisztitás lesz nem hiányzik belőle darab a telóm gyenge fényben iylen rossz minőségű képet csinál:S
A dugattyúbol hiányzik egy kicsi vagy csak képhiba? A tetejét megcsiszolták vagy ilyen? Mert egyébként inkább ott kellene feketének, sötétebb színűnek lennie.

Tuji
megvan az új hengerem az rsre .
sztem elég nagyot fog vele menni.
most kapott uj gyertyát a gép ngk br9es és 6. ban nem akar többet pörögni 8500 nél. tipp?
sziasztok!problémám lenne és tanácsot kérek!menet közben halk kattanás és többé nem reagál a motor a gázadásra.bovden ép.most itt tartok,várom a trélert.szerintetek érdemes szétkapni,vagy komoly lehet a baj,és inkább vigyem szerelőhöz?köszi
Köszi szépen!
És véletlenül a dugattyút nem csépelte össze a hengerfej? Mert szerintem kissé elhanyagolt állapotban lehet az a motor. És olyankor nem biztos, hogy könnyen indul.
ja és még nehezen is indúl
hali nem tud nekem valaki abban segíteni hogy csapágyas vólt a rs em de olyannyira hogy a lenkerék a blokkfelet kimarta és a lenkerékben a jeladó helyét és így egy nagy kőr van a lendkerékbe ahól a jeladó fut és nem bír 8 ezernél többet forogni mit szóltok hozzá hogy ez lehet a baja vagy sem mert mást má mindent megnéztem és semmi aki tud róla valamit írjon kössz előre is
Ez az ügy még mindig megy?
Ennyi hülyeséget egy ilyen szar miatt! Nem ér annyit az egész, hogy ennyi nyűget a nyakadba hoz!
Az tetszett, hogy nincs jogsid ilyen nagy motorra! xD
Nema külső számít de enyémet is hányak kérdezték már, hogy ugye 125 meg ilyenek
Egyszer a rendőr mondta "ismeret a tipust ez a 125 ös változat"
Beégett és elég erősen kinevettem, el is engedett pedig sisak nélkül fogott meg az utcánk végén, félmeztelenül papucsban xD
Heló a city bike óldalán nézd meg. Énis most vettem kuplung bovdent (csak bovdent) 950 ft. De az enyémhez nemjó sajna.
Köszi!

Természetesen meg van a bovden külseje, egy próbát végül is megér.
Mire jön a új hátsó külső gumi addigra megcsinálom. Amúgy ezekben még van belsőgumi? Vagy ezek már tömlő nélküliek?
halihó! na gyerekek ,ma úgy alakult a dolog h bíróság elé kerül az áprilisban történt balesetem ! a másik sértett direkt húzta az időt idáig... ...meg ilyenekkel akart védekezni..h nekem nincs érvényes jogositványom ilyen nagymotorra .szal talán jövö nyárra vége lesz ennek az ügynek..és remélem én nyerem meg az ügyet.... .
Bocs helyesbítek! Bovden külső része!
Elmész pl Obiba, veszel vékony drótkötelet. Aztán motorbolt ahol veszel kettő szerelhető bovden véget.(egy csavaros kis henger alakú cucc) Rárakod a bovden két végére és bekötöd. Az egész egy pár száz forint. Gondolom a bovden külső vége megvan... Ha nincs a motorboltban valószínűleg azt is kapsz. Jó bütykölést!